Projekty roku 2025 budou představeny na Meet the buyer ještě před Vánoci
13. prosince 2024 (09:15)
foto: MěÚ Příbram / se souhlasem
Meet the buyer – setkání, na kterém je potencionálním dodavatelům představen plán investičních akcí, se uskuteční v úterý 17. prosince.
Investiční akce města Příbram pro rok 2025 budou potencionálním dodavatelům představeny při tradičním setkání Meet the buyer (poznej svého zadavatele) v úterý 17. prosince od 16.00 v jednacím sále ZM na adrese nám. T. G. Masaryka 121.
„Cílem těchto setkání je včasná informace o tom, jaké projekty chceme v nadcházejícím roce realizovat a ve kterém období budou vyhlášeny. Firmy díky tomu mají možnost s předstihem zvážit, které zakázky jsou pro ně zajímavé a budou je chtít soutěžit. Setkání Meet the buyer pořádáme od roku 2020 a od dodavatelů máme velmi pozitivní zpětnou vazbu. Tato setkání jsou přínosem pro město i potencionální dodavatele,“ říká starosta Jan Konvalinka.
Setkání se bude konat 17. prosince v jednacím sále ZM s možností sledování online: https://youtu.be/G9zslSM4IBM.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / MěÚ Příbram
autor: Oldřich Kozák
Další články
Šmíráci v oblacích: Když vám nad zahradou krouží cizí dron
Hračka pro děti za pár tisíc, nebo sofistikovaný nástroj pro zloděje a lidi bez špetky …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli
Dobříš se opět promění v místo, kde to žije od rána do večera – DOBŘÍŠSKÉ MÁJOVÉ …
KULTURA
Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim
Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,99 Kč do 44,40 Kč …
DOPRAVA
Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války
Hluboko v brdských lesích se ukrývá místo, které bylo kdysi jedním z nejstřeženějších …
TIP NA VÝLET
Rožmitál investuje do oprav chodníků, silnic i bezpečnosti ve městě
Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v jarních investicích do oprav chodníků, …
Příbram čeká víkendový nářez: Svatohorský Downtown slaví 10 let. Dorazí vítěz Asia Express i rapové legendy PSH
Historické centrum Příbram už tuto sobotu ovládne adrenalin, hluk kol, skoky mezi zdmi …
SPORT
Drama kolem výborů, krácená dotace pro HC Příbram a dotaz na „náhubkový“ řád. Zastupitelstvo tentokrát jelo rychle, ale bylo o čem mluvit
Ve středu 20. května se příbramští zastupitelé sešli na dalším jednání. A i když šlo o …
POLITIKA
Kultura, která spojuje celý region: Březnicko čeká rok s loutkami
Malí i velcí diváci, milovníci pohádek, loutek a kouzelných příběhů – zbystřete. Od …
KULTURA
Licenční komise FAČR neudělila v první instanci licenci čtyřem klubům. Mezi nimi je i FK Příbram
Licenční komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) v první fázi licenčního řízení …
SPORT




