Program na letních scénách pokračuje až do září. Sezonu ukončí v Novém Podlesí Příbramská filharmonie

26. července 2020   (07:14)
Program na letních scénách pokračuje až do září. Sezonu ukončí v Novém Podlesí Příbramská filharmonie

Letní kino v Příbrami a Lesní divadlo Skalka v Novém Podlesí kulturně obohatí i druhou půlku léta. Programová nabídka se, stejně jako v červenci, věkově i žánrově zaměřuje na široké publikum.


V pátek 7. srpna se na scéně letního kina v Příbrami objeví Joker – krimi thriller s Joaquinem Phoenixem v hlavní roli. V úterý 11. srpna bude pro ty, kdo ještě silně navštěvovaný dokument o temné stránce sociálních kontaktů na internetu nestihli zhlédnout, uveden film V síti. Oba dva snímky jsou do 15 let nepřístupné.
 

Pro celou rodinu je naopak přístupný Jumanji: Další level, který v kině půjde v pátek 18. srpna. Pokud chcete být překvapeni, nebo se hodláte podílet na programové nabídce, nevynechejte symbolické datum 21. srpna, kdy bude hlasováním veřejnosti vybrán některý český film. Poslední filmovou návštěvu léta lze uskutečnit s Gentlemany v úterý 25. srpna. Promítání začínají ve 21.00.
 
Lesní divadlo Skalka v Novém Podlesí v neděli 9. srpna uvede festival pohádek. Od 15.00 na děti čekají Velká dobrodružství malého brouka a v 18.00 nastoupí Čtyřlístek a talisman moci. Další dva večery budou patřit divácky vděčným a genderově vyváženým komediím – Cavewomen ve středu 19. srpna a Cavemanovi ve čtvrtek 20. srpna. Představení se hrají od 20.00. Jako poslední prázdninoví interpreti ohluší přírodní amfiteátr Midnight Scream, a to v sobotu 22. srpna od 18.00.
 
V Novém Podlesí se bude hrát i během září. Na komediální kus Jak jsme vyhrál válku zve příbramské Divadlo A. Dvořáka v pátek 4. září od 21.00. Letní scénu uzavře, jak předesílá pozvánka „trochu jinak“, Příbramská filharmonie v sobotu 12. září od 19.00.
 


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Martin Zoubek
Facebook_MKC Příbram

autor: Magdalena Rezková

Další články

Většina lidí by podle ankety souhlasila s povinností roušek v obchodech Většina lidí by podle ankety souhlasila s povinností roušek v obchodech Po nových cyklotrasách se v Brdech projedou turisté již v polovině srpna Po nových cyklotrasách se v Brdech projedou turisté již v polovině srpna Snadnější orientaci cyklistům umožní nové značení tras v nejmladší chráněné krajinné oblasti v Brdech. 4. srpna 2020   (09:38) Pivo teklo proudem, pod pódiem panovalo pogo. Z Kozárovic to dunělo Pivo teklo proudem, pod pódiem panovalo pogo. Z Kozárovic to dunělo Kultura Kraj podpořil petici za prohlášení kamenného mostu v Dobříši za kulturní památku Kraj podpořil petici za prohlášení kamenného mostu v Dobříši za kulturní památku Most byl podle petice vybudovaný kolem roku 1830 jako miniaturní replika Karlova mostu v Praze. 3. srpna 2020   (19:12) Chcete zažít pro lidské ucho neslyšitelné netopýří signály? Chcete zažít pro lidské ucho neslyšitelné netopýří signály? O posledním prázdninovém víkendu si můžete prohlédnout zblízka jediné létající savce – netopýry. Zajímavý program bude připraven pro děti i dospělé, nebude chybět ultrazvukový detektor, který zachytí pro lidské ucho neslyšitelné netopýří signály. 3. srpna 2020   (17:24) Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Výběrové řízení potrvá do konce srpna tohoto roku. 3. srpna 2020   (14:57) PR Strakonická zažívá další komplikace. Řidič superbu skončil za svodidly na střeše Strakonická zažívá další komplikace. Řidič superbu skončil za svodidly na střeše Doprava Nakaženou dívku zaskočily nenávistné reakce: Vyhrožovali mi, že mě pobodají nebo rozbijí hlavu Nakaženou dívku zaskočily nenávistné reakce: Vyhrožovali mi, že mě pobodají nebo rozbijí hlavu U Lazska narazil taxík do stromu, řidiče odvezli do nemocnice U Lazska narazil taxík do stromu, řidiče odvezli do nemocnice Hasiči museli zraněného muže z vozidla vyprostit. 3. srpna 2020   (08:39)
Fanoušci vojenských a historických aut zbystřete: Až sto vozů se předvede v Rožmitále pod Třemšínem Fanoušci vojenských a historických aut zbystřete: Až sto vozů se předvede v Rožmitále pod Třemšínem Druhý srpnový víkend se do Rožmitálu pod Třemšínem sjedou vojenská a historická vozidla. Hlavní program se odehraje během soboty 8. srpna, kdy posádky čeká orientační závod, návštěvníky pak zábavné odpoledne s hudbou. 3. srpna 2020   (06:16)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz