26. 10. svátek má Erik
Příznivci veteránů a zejména škodovek by neměli minout Sedlčany

22. července 2021   (06:40)
Příznivci veteránů a zejména škodovek by neměli minout Sedlčany
foto: archiv Veterán klubu Sedlčany/se souhlasem

Sedlčanský klub veteránů o prázdniny rekapituluje svou desetiletou historii a na září chystá velký sraz příznivců „přibližovadel“ značky Škoda.


Pokud máte rádi cokoliv, co souvisí s veterány, udělejte si výlet do Sedlčan. Navštívit můžete výstavu nazvanou Láska k historii, která nese podtitul Veterán klub Sedlčany 2011–2021. Akci pořádá stejnojmenný klub ve spolupráci s Městským muzeem Sedlčany.
 

Výstava přibližuje dekádu činnosti klubu od roku jeho založení do současné doby. V červenci a srpnu je otevřeno od pondělí do neděle v čase od 9.00 do 16.00 (ve středu do 17.00). Výstava trvá do 29. srpna letošního roku a vstupné je dobrovolné.
 
Jestliže patříte mezi příznivce veteránů a současně značky Škoda, potom si do kalendáře udělejte vykřičník na sobotu 18. září. V areálu přírodního parketu v Radíči u Sedlčan se uskuteční 7. ročník Setkání přátel škodovek. Sraz, který organizuje rovněž Veterán klub Sedlčany, je zároveň Memoriálem Antonína Dolejše.

 
Od 10.00 začíná okružní jízda se zastávkou v Sedlčanech, v poledne pak následují jízda zručnosti a dovednostní soutěže. Vyhlášení výsledků a předání cen vítězům můžete čekat od čtvrté odpolední. K tanci a poslechu hraje Fanda Tomášek a přátelé.
 


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Setkání na hranici čtyř katastrálních území – Dobříše, Hostomic, Rosovic a Bukové u … Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Průměrná teplota pro období od 25. října do 21. listopadu je šest stupňů Celsia. … Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Důvodem tohoto opatření je zhoršující se situace ohledně onemocnění covid-19. Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Dívka byla s vážnými poraněními letecky přepravena do nemocnice. Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Snažili se být neviditelní, skrytí, konspirativní – i přesto je kriminalisté v rámci … Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Zájem o očkování se v posledních dnech v ČR zvyšuje, v pátek bylo podáno téměř 31.000 … V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky Hasiči za pomoci čtyř vodních proudů likvidují jak požár budovy, ale z výškové … AKTUALIZOVÁNO Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Do života se zrakovým omezením vstoupíte 13. listopadu ve Vile Obora. Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Dneškem se zároveň zkracuje karanténa nařízená po kontaktu s nakaženým.
Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Již v úterý 26. října mohou lidé od 17 hodin přijít diskutovat s představiteli …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz