14. 10. svátek má Agáta

Přívalové deště proměnily silnice v řeky

29. července 2019   (18:26)

Řada komunikací je ve městě momentálně neprůjezdná


Přívalové deště a bouřka komplikuje dopravu na celém území města Příbrami. Největší problémy můžete momentálně očekávat v Jiráskových sadech, na kruhovém objezdu u Dolní Obory a u Nováku.

Své fotografie můžete zasílat na e-mail pribram@pribram.cz.

Naši redaktoři jsou v ulicích, článek budeme průběžně aktualizovat.

18:30
Profesionální hasiči z Příbrami momentálně odstraňují padlý strom v blízkosti Milínské ulice.

18:40
Parkoviště u obchodního domu Kaufland se proměnilo v plavecký bazén. I zde zasahuhují hasiči, kteří budou odčerpávat vodu a čistit kanalizaci. Některé obchody v tomto centru jsou uzavřeny.

18:50
Část obce Rožmitál pod Třemšínem je momentálně bez elektrické energie.

18:53
Pražská ulice tentokrát dešti odolala, nejsou zde žádné komplikace.

19:03
"Hasiči likvidují následky přívalového deště v obcích Lazec, Brod a také v Brodské ulici. Jedná se hlavně o popadané větve. Největší komplikace jsou na parkovišti u obchodního domu Kaufland v Příbrami," informovala mluvčí hasičů Tereza Fliegerová.

19:55
Pravděpodobně blesk poškodil řídící jednotku čpavkového hospodářství v objektu zimního stadionu. Na místě řeší danou situaci vedení SZM Příbram. "Způsobená škoda je značná, její výše může dosáhnout částky až sto tisíc korun," sdělil pribram.cz ředitel SZM Jan Slaba.

20:13
Další zásah si připisují hasiči v ulici Jana Drdy. Nalomená větev hrozila pádem na zaparkované auto. 

20:20
Momentálně přijeli hasiči s plošinou k příbramskému divadlu. Následkem přívalového deště a silného větru došlo k poškození střešní krytiny.

20:37
Škody jsou hlášeny i na Nováku. Nad minigolfem došlo k pádu dvou stromů, na parkovišti vzal vítr dopravní značku. 

Přívalové deště a bouřka komplikuje dopravu na …
Padlý strom v Milínské ulici

Padlý strom v Milínské ulici
Parkoviště u obchodního domu Kaufland

Parkoviště u obchodního domu Kaufland
Rožmitálská ulice

Rožmitálská ulice
Pražská ulice

Pražská ulice
Ulice Jana Drdy

Ulice Jana Drdy
Foto čtenář - divadlo

Foto čtenář - divadlo
Minigolf

Minigolf
Parkoviště na Nováku

Parkoviště na Nováku
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, japDalší články

Nevidomý masér: Při vážné autonehodě přišel o zrak, chuť i čich. Chuť do života ale neztratil Nevidomý masér: Při vážné autonehodě přišel o zrak, chuť i čich. Chuť do života ale neztratil Zatímco spousta lidí by to psychicky nezvládla, Jiří Oktábec se s nepřízní osudu dokázal obdivuhodně vyrovnat a úsměv z tváře mu nikdy nezmizel. 14. října 2019   (06:16) Smetanka lékařská: Bylinka na rakovinu, která roste všude Smetanka lékařská: Bylinka na rakovinu, která roste všude Nyní je vhodná doba pro sběr pampeliškového kořene 13. října 2019   (19:01) Huť Barbora se pravděpodobně dostaví z Norských fondů Huť Barbora se pravděpodobně dostaví z Norských fondů Na huť se přijeli podívat odborníci z Norska. „Když viděli, že se na Příbramsku o technické památky umíme postarat, dali našemu projektu zelenou,“ uvedl RSDr. Josef Hála 13. října 2019   (15:28) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného Z dvaceti nasazených kaprů jich zbyla zhruba polovina 13. října 2019   (11:40) Rostou. Sezona houbaření není u konce, lidé stále nosí plné koše Rostou. Sezona houbaření není u konce, lidé stále nosí plné koše Houby stále rostou ve velkém, a pokud nepřijdou v příštích dnech mrazivá rána, můžeme se ještě těšit na plné košíky. 13. října 2019   (08:33) Opětovné zavedení střeleb z minometů zachrání brdská vřesoviště Opětovné zavedení střeleb z minometů zachrání brdská vřesoviště Střelby z minometů podpořila i Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky. Současný způsob užívání posádkového cvičiště neumožňuje dostatečné narušení povrchu pro zachování vřesoviště 13. října 2019   (06:45) V Příbrami teklo víno proudem V Příbrami teklo víno proudem Organizátoři Vinného koštu o přeložení akce na jiný termín neuvažovali. 12. října 2019   (19:58) Dopravní nehoda uzavřela dálnici D4, jedno z vozidel skončilo na střeše Dopravní nehoda uzavřela dálnici D4, jedno z vozidel skončilo na střeše V místě se tvořily několikakilometrové kolony 12. října 2019   (17:43) Hasiči se museli slaňovat ke zraněnému horolezci Hasiči se museli slaňovat ke zraněnému horolezci Adrenalinový zážitek má za sebou skupina horolezců 12. října 2019   (15:32) Zfetovaný řidič pod vlivem pervitinu při zběsilé jízdě naboural do několika aut. Nakonec atakoval vůz městské policie Zfetovaný řidič pod vlivem pervitinu při zběsilé jízdě naboural do několika aut. Nakonec atakoval vůz městské policie Policejní akce skončila v objektu příbramského „Křižáku.“ 12. října 2019   (11:58) NepřehlédněteKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz