24. 8. svátek má Bartoloměj

Přívalové deště proměnily silnice v řeky

29. července 2019   (18:26)

Řada komunikací je ve městě momentálně neprůjezdná


Přívalové deště a bouřka komplikuje dopravu na celém území města Příbrami. Největší problémy můžete momentálně očekávat v Jiráskových sadech, na kruhovém objezdu u Dolní Obory a u Nováku.

Své fotografie můžete zasílat na e-mail pribram@pribram.cz.

Naši redaktoři jsou v ulicích, článek budeme průběžně aktualizovat.

18:30
Profesionální hasiči z Příbrami momentálně odstraňují padlý strom v blízkosti Milínské ulice.

18:40
Parkoviště u obchodního domu Kaufland se proměnilo v plavecký bazén. I zde zasahuhují hasiči, kteří budou odčerpávat vodu a čistit kanalizaci. Některé obchody v tomto centru jsou uzavřeny.

18:50
Část obce Rožmitál pod Třemšínem je momentálně bez elektrické energie.

18:53
Pražská ulice tentokrát dešti odolala, nejsou zde žádné komplikace.

19:03
"Hasiči likvidují následky přívalového deště v obcích Lazec, Brod a také v Brodské ulici. Jedná se hlavně o popadané větve. Největší komplikace jsou na parkovišti u obchodního domu Kaufland v Příbrami," informovala mluvčí hasičů Tereza Fliegerová.

19:55
Pravděpodobně blesk poškodil řídící jednotku čpavkového hospodářství v objektu zimního stadionu. Na místě řeší danou situaci vedení SZM Příbram. "Způsobená škoda je značná, její výše může dosáhnout částky až sto tisíc korun," sdělil pribram.cz ředitel SZM Jan Slaba.

20:13
Další zásah si připisují hasiči v ulici Jana Drdy. Nalomená větev hrozila pádem na zaparkované auto. 

20:20
Momentálně přijeli hasiči s plošinou k příbramskému divadlu. Následkem přívalového deště a silného větru došlo k poškození střešní krytiny.

20:37
Škody jsou hlášeny i na Nováku. Nad minigolfem došlo k pádu dvou stromů, na parkovišti vzal vítr dopravní značku. 

Přívalové deště a bouřka komplikuje dopravu na …
Padlý strom v Milínské ulici

Padlý strom v Milínské ulici
Parkoviště u obchodního domu Kaufland

Parkoviště u obchodního domu Kaufland
Rožmitálská ulice

Rožmitálská ulice
Pražská ulice

Pražská ulice
Ulice Jana Drdy

Ulice Jana Drdy
Foto čtenář - divadlo

Foto čtenář - divadlo
Minigolf

Minigolf
Parkoviště na Nováku

Parkoviště na Nováku
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, japDalší články

Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30) Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Pravidelné výlovy, vysazení čisticích rostlin a zvýšení průtoku vody. To vše by mělo zkvalitnit vodu v Novém rybníce 23. srpna 2019   (06:08) Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Nejhorší kvalita vody je v Pilském rybníku na Příbramsku 22. srpna 2019   (18:35) Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Počítejte se zdržením 22. srpna 2019   (16:00) Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Uzavírka měla původně trvat zhruba o měsíc déle. 22. srpna 2019   (14:45)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz