2. 5. svátek má Zikmund

Přípravy na zahájení adventu vrcholí

FOTOGALERIE
2. prosince 2017   (13:30)
Dalších 11 fotografií v galeriiPřípravy na zahájení adventu vrcholí

Slavnostní zahájení adventu na náměstí T. G. Masaryka začíná dnes v 15:00



Program začne na náměstí T. G. Masaryka dnes v 15 hodin, kdy vystoupí kapela Plzeňský mls. Hlavním hudebním hostem bude skupina CK Vokal. Během odpoledne a podvečera se kromě zpívání koled a vyprávění vánočních příběhů budou na jevišti předvádět také folklórní tance a kouzla, k vidění bude iluzionistické vystoupení nebo Betlémský příběh divadla Abraka Muzika. Děti se naučí žonglovat v žonglérské školičce a mohou celé odpoledne tvořit v Ježíškově dílně, která bude otevřena i během bronzového a stříbrného víkendu na náměstí 17. listopadu. V 18,45 hodin proběhne tradiční adventní zamyšlení faráře, projev starosty města, požehnání adventního věnce a slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Večer na náměstí TGM završí dvě projekce Živého betléma s videomappingovými a světelnými efekty.


Z důvodu konání akce „Zahájení adventu v Příbrami 2017“ došlo k následujícím dopravním opatřením:

2.12.2017 od 10:00 h do 22:00 h
bude uzavřen průjezd okolo náměstí T. G. Masaryka (tj. mezi ul. Milínská a ul. Hailova) včetně parkovacích ploch v celém prostoru náměstí T. G. Masaryka

2.12.2017 od 18:00 h do 22:00 h
bude uzavřena ulice Milínská, v úseku mezi okružní křižovatkou Milínská, Plzeňská, Hailova až křižovatkou ulic Milínská, Špitálská

Objízdná trasa: ulicemi Špitálská, Čs. armády, Plzeňská - obousměrně
Autobusy MHD linky č. 10A,10B a příměstské autobusy pojedou po objízdné trase.
Nebude obsluhována autobusová zastávka „Příbram, Milínská – T.G.M.“ na nám. T.G.Masaryka.
 Program začne na náměstí T. G. Masaryka dnes …

Fotogalerie

Přípravy na zahájení adventu vrcholí (1) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (2) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (3) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (4) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (5) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (6) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (7) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (8) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (9) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (10) Přípravy na zahájení adventu vrcholí (11)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: TP








Další články

Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž Příbram si doma připsala cenné tři body. Proti Dynamu České Budějovice sice prohrávala … SPORT SENZACE! 2. ZŠ Dobříš je MISTREM REPUBLIKY! Po 18 letech znovu na vrcholu SENZACE! 2. ZŠ Dobříš je MISTREM REPUBLIKY! Po 18 letech znovu na vrcholu Tohle je sportovní pohádka, která se stala skutečností. Dobříšští školáci z 2. ZŠ … SPORT Na vodních dílech Slapy a Orlík začala v pátek plavební sezona Na vodních dílech Slapy a Orlík začala v pátek plavební sezona Na vodních dílech Slapy a Orlík začala od 1. května plavební sezona. O víkendu Povodí … AKTUÁLNĚ První máj: svátek práce, nebo den lásky? V Česku slavíme obojí První máj: svátek práce, nebo den lásky? V Česku slavíme obojí První květen. Datum, které ve světě znamená protesty, průvody a připomínku dělnických … ZAJÍMAVOSTI Tipy na víkend: První květnový víkend bude plný sportu a kultury Tipy na víkend: První květnový víkend bude plný sportu a kultury O víkendu se můžete pěšky vydat na Vysokou za Dvořákem, vyrazit na pochod kolem … NEPŘEHLÉDNĚTE Na Drkolnově má vzniknout nové parkoviště. Projekt je už na stavebním úřadě, veřejnost se může vyjádřit Na Drkolnově má vzniknout nové parkoviště. Projekt je už na stavebním úřadě, veřejnost se může vyjádřit Nedostatek parkovacích míst je dlouhodobý problém většiny českých měst — a Příbram … AKTUÁLNĚ Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ se často tváří jako pohádka, ale ve skutečnosti je to jedna z nejjemnějších … ZAJÍMAVOSTI Filipojakubská noc připomíná staré zvyky a pověry. V ten čas čarodějnice mířily na Plešivec Filipojakubská noc připomíná staré zvyky a pověry. V ten čas čarodějnice mířily na Plešivec Noc z 30. dubna na 1. května u nás patří k nejpůsobivějším v roce. Říká se jí … NEPŘEHLÉDNĚTE Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Nedaleko Dobříše se nachází výjimečné chráněné území Andělské schody, které v sobě … TIP NA VÝLET
/KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! /KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! Kriminalisté po úterním zásahu v příbramské nemocnici obvinili šest lidí a tři firmy z … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz