Přípravy na otevření Junior klubu jsou v plném proudu

28. dubna 2020   (17:46)
Přípravy na otevření Junior klubu jsou v plném proudu

I přesto, že pořádání kulturních a společenských akcí ve větším počtu návštěvníků je prozatím, díky neustále se měnícím mimořádným opatřením, zahaleno rouškou tajemství, tak přípravy na provoz Junior klubu jsou v plném proudu.


Pro vyřešení otázky „uvedení Junáče k životu“ byl vytvořen provozní projektový záměr, a to mezi organizacemi Sportovní zařízení města Příbram, p.o. a Městským kulturním centrem Příbram (MKC), kdy SZM bude plnit roli správce budovy a provozovatele občerstvení a MKC bude zajišťovat obsahové náplně akcí pořádaných městem Příbram.

Tento záměr a jednotlivé přípravné kroky člení provoz do tří úrovní. První z nich je pořádání kulturních a společenských akcí městem Příbram, konkrétně Městským kulturním centrem. Tyto akce se budou konat s určitou pravidelností a jejich zaměření bude různorodé. Bohužel nevyzpytatelnost současné situace s sebou nese neustálou aktualizaci harmonogramu těchto připravovaných akcí.
Tento záměr a jednotlivé přípravné kroky člení …
Další provozní úrovní je poskytnutí prostor formou pronájmu, a to pro pořádání akcí soukromým subjektům. „Zde vidíme velký potenciál Junior klubu, kdy doufáme v co nejširší využití prostor nejen soukromými subjekty a eventovými agenturami, ale také neziskovými a dalšími organizacemi. Prostor se nabízí k pořádání akcí typu besed a přednášek, až po teambuildingové soukromé akce,“ uvádí ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.
Třetí provozní oblastí „Junáče“ je občerstvení formou výdejního okénka, které by mělo fungovat jako doplňkový provoz SeZaM bistra na Novém rybníce, a to především pro kolemjdoucí, návštěvníky inline dráhy a pejskaře, kterým je vstup do areálu zakázán. „Z výdejního okénka Junior klubu by se nemělo stát druhé SeZaM bistro. Od samého začátku to nebyl záměr a z toho důvodu tomu ani kapacita kuchyně a zázemí neodpovídá. Primárně tak zůstává hlavním občerstvením SeZaM bistro uvnitř areálu, které je od Junior klubu v relativní blízkosti. Okénko Junioru by se tak mělo stát vhodnou alternativou pro občerstvení na cestě kolem „Junáče“, a to se základní nabídkou zboží. Ta bude omezena na nejvíce požadované produkty a balené zboží. Této myšlence bude odpovídat i provozní doba výdejního okénka,“ doplňuje Slaba.
Třetí provozní oblastí „Junáče“ je občerstvení …

V současné době probíhají intenzivní přípravy na provoz budovy Junior klubu, kdy kromě finálních dokončovacích stavebních prací, je vybíráno vnitřní vybavení, osvětlení, ozvučení, inventář a další, připravuje se program akcí, provozní doba a ceníky. „Samotné otevření „Junáče“ je závislé na vývoji současné epidemiologické situace, a to jak z pohledu zdravotních opatření, tak i z dlouhodobějšího ekonomického hlediska. S provozem výdejního okénka bychom rádi začali už v létě, na akce s programem si zřejmě budou muset návštěvníci ještě počkat,“ doplňuje závěrem Slaba.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
SZM
foto: Miroslava Poláková

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Od 6. srpna 2020 byla Česká republika opět zařazena na takzvaný žlutý seznam s povinností pro cestující podrobit se 14 denní karanténě po vstupu do Slovinska. 7. srpna 2020   (08:32) Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Městská policie začala v Příbrami využívat nové zařízení k měření rychlosti vozidel. Známe jejich stanoviště. 7. srpna 2020   (06:00) Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Obnova hlavní části hvožďanského špejcharu, který patří ke gotické tvrzi, se chýlí ke konci. V sobotu 5. září památka poprvé ve své historii přivítá veřejnost. Součástí slavnostního otevření je program pro děti i dospělé. 6. srpna 2020   (17:00) Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Čtvrteční odpoledne přineslo opět komplikace na silnici I/4 u odbočky na Orlickou přehradu. 6. srpna 2020   (13:48) Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Pracovníci na dohodu mohou žádat o 350 korun na den za období od 12. března do 8. června 6. srpna 2020   (12:16)
Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Příbramský odchovanec již nebude působit jako hráč ligového mužstva. 6. srpna 2020   (11:08)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz