vývoj COVID-19
27. 1. 2021
Bezděkov 6
Bohostice 3
Bohutín 8
Borotice 4
Bratkovice 1
Březnice 41
Buková u Pb 3
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chotilsko 7
Chrást 1
Čím 12
Daleké Dušníky 1
Dlouhá Lhota 2
Dobříš 75
Dolní Hbity 6
Drahenice 3
Drahlín 17
Dubenec 8
Dublovice 6
Dubno 6
Háje 7
Hluboš 2
Hlubyně 4
Horčápsko 2
Hřiměždice 4
Hudčice 1
Hvožďany 16
Jablonná 4
Jesenice 6
Jince 13
Kamýk n. V. 6
Klučenice 4
Korkyně 1
Kosova H. 5
Koupě 1
Kozárovice 3
Krásná H. 3
Křešín 1
Láz 3
Lazsko 2
Lešetice 3
Lhota u Pb 3
M. Hraštice 10
Milín 16
Modřovice 1
Mokrovraty 7
Nalžovice 3
Narysov 6
Nechvalice 4
Nečín 2
Nedrahovice 3
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 6
Nové Dvory 5
Nový Knín 19
Občov 2
Obecnice 16
Obořiště 7
Obory 1
Ohrazenice 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Pečice 4
Petrovice 15
Pičín 8
Podlesí 15
Příbram 288
Příčovy 4
Prosen. L. 2
Radětice 1
Rosovice 8
Rožmitál p. T. 36
Rybníky 1
Sádek 3
Sedlčany 37
Sedlec-Prč. 40
Smolotely 2
Solenice 12
Stará Huť 9
Štětkovice 1
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Svatý Jan 2
Tochovice 7
Třebsko 6
Trhové Dušníky 6
Velká Lečice 2
Věšín 3
Višňová 6
Volenice 4
Voznice 2
Vrančice 1
Vranovice 1
Vys. Chlumec 3
Vysoká u Příbramě 1
Zduchovice 1
Županovice 1
Přípravy na otevření Junior klubu jsou v plném proudu

28. dubna 2020   (17:46)
Přípravy na otevření Junior klubu jsou v plném proudu

I přesto, že pořádání kulturních a společenských akcí ve větším počtu návštěvníků je prozatím, díky neustále se měnícím mimořádným opatřením, zahaleno rouškou tajemství, tak přípravy na provoz Junior klubu jsou v plném proudu.


Pro vyřešení otázky „uvedení Junáče k životu“ byl vytvořen provozní projektový záměr, a to mezi organizacemi Sportovní zařízení města Příbram, p.o. a Městským kulturním centrem Příbram (MKC), kdy SZM bude plnit roli správce budovy a provozovatele občerstvení a MKC bude zajišťovat obsahové náplně akcí pořádaných městem Příbram.

Tento záměr a jednotlivé přípravné kroky člení provoz do tří úrovní. První z nich je pořádání kulturních a společenských akcí městem Příbram, konkrétně Městským kulturním centrem. Tyto akce se budou konat s určitou pravidelností a jejich zaměření bude různorodé. Bohužel nevyzpytatelnost současné situace s sebou nese neustálou aktualizaci harmonogramu těchto připravovaných akcí.
Tento záměr a jednotlivé přípravné kroky člení …
Další provozní úrovní je poskytnutí prostor formou pronájmu, a to pro pořádání akcí soukromým subjektům. „Zde vidíme velký potenciál Junior klubu, kdy doufáme v co nejširší využití prostor nejen soukromými subjekty a eventovými agenturami, ale také neziskovými a dalšími organizacemi. Prostor se nabízí k pořádání akcí typu besed a přednášek, až po teambuildingové soukromé akce,“ uvádí ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.
Třetí provozní oblastí „Junáče“ je občerstvení formou výdejního okénka, které by mělo fungovat jako doplňkový provoz SeZaM bistra na Novém rybníce, a to především pro kolemjdoucí, návštěvníky inline dráhy a pejskaře, kterým je vstup do areálu zakázán. „Z výdejního okénka Junior klubu by se nemělo stát druhé SeZaM bistro. Od samého začátku to nebyl záměr a z toho důvodu tomu ani kapacita kuchyně a zázemí neodpovídá. Primárně tak zůstává hlavním občerstvením SeZaM bistro uvnitř areálu, které je od Junior klubu v relativní blízkosti. Okénko Junioru by se tak mělo stát vhodnou alternativou pro občerstvení na cestě kolem „Junáče“, a to se základní nabídkou zboží. Ta bude omezena na nejvíce požadované produkty a balené zboží. Této myšlence bude odpovídat i provozní doba výdejního okénka,“ doplňuje Slaba.
Třetí provozní oblastí „Junáče“ je občerstvení …

V současné době probíhají intenzivní přípravy na provoz budovy Junior klubu, kdy kromě finálních dokončovacích stavebních prací, je vybíráno vnitřní vybavení, osvětlení, ozvučení, inventář a další, připravuje se program akcí, provozní doba a ceníky. „Samotné otevření „Junáče“ je závislé na vývoji současné epidemiologické situace, a to jak z pohledu zdravotních opatření, tak i z dlouhodobějšího ekonomického hlediska. S provozem výdejního okénka bychom rádi začali už v létě, na akce s programem si zřejmě budou muset návštěvníci ještě počkat,“ doplňuje závěrem Slaba.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
SZM
foto: Miroslava Poláková

autor: Tomáš Pečenka

Další články

Utrhl oleandr a olízl si prsty. V obavě o svůj život si opilec v Bohosticích zavolal záchranku Utrhl oleandr a olízl si prsty. V obavě o svůj život si opilec v Bohosticích zavolal záchranku Z preventivních důvodů skončil v nemocnici. V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila Policisté ve středu v podvečer šetřili příčinu dopravní nehody u OBI. Starostou Rožmitálu se stal Pavel Bártl, místostarostou je Josef Kaiser Starostou Rožmitálu se stal Pavel Bártl, místostarostou je Josef Kaiser Ke změně ve vedení města muselo dojít kvůli úmrtí Josefa Vondráška, který stál v čele … Nepřehlédněte Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací V Příbrami očkování veřejnosti nad 80 let zatím neodstartovalo. Proti sloučení příbramských gymnázií vznikla petice Proti sloučení příbramských gymnázií vznikla petice Petici je možné podepsat do 1. března tohoto roku. V Příbrami se s vykradenými sklepy roztrhl pytel. Zloděje nezastavil ani nouzový stav V Příbrami se s vykradenými sklepy roztrhl pytel. Zloděje nezastavil ani nouzový stav V zimním období se do sklepů častěji vkrádají zloději, kteří nepohrdnou žádným zbožím. … Právní poradna on-line: Pozvání do chatu přijal příbramský advokát Michal Janík Právní poradna on-line: Pozvání do chatu přijal příbramský advokát Michal Janík Na vaše dotazy bude zdarma odpovídat 11. února od 13:00. Otázky můžete klást již … CHAT S OSOBNOSTÍ Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem K nehodě mělo dojít v úterý odpoledne. Mám problémy s přítelem, volala žena o pomoc. Po příjezdu policistů se strhla bitka, agresorka nadýchala přes dvě promile Mám problémy s přítelem, volala žena o pomoc. Po příjezdu policistů se strhla bitka, agresorka nadýchala přes dvě promile Noc strávila v policejní cele.
Svatá Hora letos plánuje opravu místní studánky a vyčištění štuků v bazilice Svatá Hora letos plánuje opravu místní studánky a vyčištění štuků v bazilice V roce 2020 se ve svatohorském areálu investovalo hlavně do výměny plynových kotlů a …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz