1. 3. svátek má Bedřich




Připravte domov na jaro: Výhodné nákupy a tipy na opravy najdete v OBI

PR
28. ledna 2025   (15:30)
Připravte domov na jaro: Výhodné nákupy a tipy na opravy najdete v OBI
foto: OBI Příbram / PR

Zima se blíží ke svému závěru, a to je ideální čas připravit se na jarní období. Pokud se už nemůžete dočkat prvních teplejších dnů, zkuste využít zimu k opravám a úpravám domova.


Díky suchému vzduchu barvy na stěnách rychle schnou, a proto je právě teď skvělá příležitost na malování nebo drobné rekonstrukce. Vše potřebné nakoupíte za výhodné ceny v Příbrami v OBI.
Vymalujte rychle a levně
Vadí vám fleky na zdech, které se vám celou zimu připomínají? Malíři pokojů mají v zimě volnější kapacity, takže nebudete dlouho čekat. Pokud plánujete malovat sami, pořiďte si menší balení barvy, například Malíř Plus 15+3kg zdarma. Tento univerzální interiérový nátěr pořídíte v OBI za skvělých 299 korun.
Doplňte zásoby pelet
Topná sezóna ještě nekončí, a tak se hodí mít doma dostatek dřevěných pelet. Pokud vám zásoby docházejí, pořiďte si dřevěné pelety 15 kg A1 za 128 korun. Pelety jsou ekologickým a efektivním zdrojem tepla, který vám pomůže udržet domácnost v příjemném teple.

Stavebniny za dostupné ceny
Dlouhá zima je také časem plánování a příprav na větší stavební projekty. Chcete stavět nebo opravovat? Oblíbeným materiálem je ztracené bednění, ideální pro základy a podezdívky. Díky jednoduché manipulaci a rychlosti výstavby se jedná o moderní a úsporné řešení. V OBI nyní seženete ztracené bednění o šířce 20 mm za pouhých 53 korun za kus.

Ztracené bednění funguje na principu nalití betonu do vyskládaných tvarovek, což zaručuje pevnost a dlouhou životnost. Navíc je beton energeticky nenáročný materiál, který vám ušetří náklady.

Teď je ten pravý čas!
Ať už plánujete drobné opravy, malování nebo větší stavební projekt, neváhejte využít aktuálních výhod. Navíc když si instalujete novou aplikaci heyOBI získáte 5% slevu na Váš další nákup. Zima je ideální pro realizaci úprav, na které na jaře nebude čas.

Navštivte OBI a objevte další výhodné nabídky, které vám pomohou přeměnit váš domov k nepoznání!
Doplňte zásoby pelet
Topná sezóna ještě …
foto: OBI Příbram

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Hasiči i záchranáři zasahovali u nehod v Obořišti a Hluboši Hasiči i záchranáři zasahovali u nehod v Obořišti a Hluboši Ani v sobotu neměli záchranáři a hasiči klidný den a zasahovali u nehody v Obořišti, … FOTOGALERIE Příbram zvýší podporu hasičům. Starosta přišel s vyšším návrhem přímo na zastupitelstvu Příbram zvýší podporu hasičům. Starosta přišel s vyšším návrhem přímo na zastupitelstvu Zastupitelstvo města Příbram na svém únorovém jednání schválilo poskytnutí finanční … POLITIKA Všichni jsme unavení. Tohle je důvod, o kterém se nemluví Všichni jsme unavení. Tohle je důvod, o kterém se nemluví Ještě nedávno jsme si nastavovali budík na pět ráno, četli knihy o produktivitě a měli … LIFESTYLE Máte doma „zapomnětlivého génia“? ADHD u dospělých je častější, než si myslíme Máte doma „zapomnětlivého génia“? ADHD u dospělých je častější, než si myslíme Když se řekne ADHD, většina lidí si představí neposedné dítě ve školní lavici. Jenže … NEPŘEHLÉDNĚTE Hýbou se Příbramáci dost? Využívají místní sportoviště, nebo zůstávají prázdná? Hýbou se Příbramáci dost? Využívají místní sportoviště, nebo zůstávají prázdná? Příbram nabízí na své poměry poměrně široké možnosti sportovního vyžití. Obyvatelé … ANKETA Nejčastější prohřešky řidičů podle policie: Telefon v ruce i stání na zastávce Nejčastější prohřešky řidičů podle policie: Telefon v ruce i stání na zastávce Držení telefonu za jízdy nebo zastavování na autobusových zastávkách. To jsou podle … DOPRAVA Mezi světlem a tichem Nic není skutečnější než nic v Galerii Františka Drtikola Mezi světlem a tichem Nic není skutečnější než nic v Galerii Františka Drtikola V sobotu 28. února od 16 hodin se uskuteční dernisáž a komentovaná prohlídka výstavy … Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků II. Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků II. Brdy nejsou určitě tak bohaté na lišejníky jako například Šumava nebo Jeseníky, ale … POZNÁVÁME BRDY Pudilová končí v OKTAGONu? Příbramská rodačka má nabídky na titulové zápasy! Pudilová končí v OKTAGONu? Příbramská rodačka má nabídky na titulové zápasy! Příbramská rodačka a jedna z nejznámějších českých MMA bojovnic Lucie Pudilová má za … SPORT
Maturita, nebo řemeslo? Možnosti studia v Příbrami a okolí Maturita, nebo řemeslo? Možnosti studia v Příbrami a okolí Vybrat si správnou střední školu není jednoduché. Příbramsko však nabízí překvapivě … ŠKOLSTVÍ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz