Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků
21. srpna 2019 (10:55)
O víkendu proběhla dopravně bezpečnostní akce v rámci mezinárodní organizace TISPOL, která byla zaměřena na kontrolu dodržování rychlosti jízdy v obcích i mimo ně. Během pátku a soboty zastavili příbramští policisté celkem 127 aut a odhalili 53 přestupků, z toho 29x šlo o překročení rychlosti. Dále pět vozidel nemělo vyhovující technický stav, jeden řidič byl pod vlivem alkoholu a jeden nebyl připoután bezpečnostním pásem. Na pokutách hlídky vybraly 22 tisíc korun, devět přestupků pak oznamovaly na příslušný městský úřad.
Koncem července se uskutečnila dopravní akce zaměřená pro změnu na nákladní a autobusovou dopravu. Příslušníci policie kontrolovali dodržování bezpečnostních přestávek, manipulaci s tachografy, technický stav vozů, upevnění a zabezpečení nákladu, hmotnost a rozměry automobilů. Ze sedmi „náklaďáků“ a dvou autobusů, které zastavili, zjistili u jednoho dopravního prostředku špatný technický stav.
Koncem července se uskutečnila dopravní akce zaměřená pro změnu na nákladní a autobusovou dopravu. Příslušníci policie kontrolovali dodržování bezpečnostních přestávek, manipulaci s tachografy, technický stav vozů, upevnění a zabezpečení nákladu, hmotnost a rozměry automobilů. Ze sedmi „náklaďáků“ a dvou autobusů, které zastavili, zjistili u jednoho dopravního prostředku špatný technický stav.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS.
DiS.
autor: top
Další články
Pohonné hmoty v Příbrami: Naftu některé čerpačky zdražily
Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,90 Kč do 41,90 Kč …
AKTUÁLNĚ
V Podlesí se rozloučí s prázdninami. Děti čeká rýžování zlata i seskok parašutistů
Poslední srpnová sobota, 29. srpna, bude v Podlesí patřit dětem, soutěžím, tanci i …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tipy na víkend: Rozlučte se s létem skvělými pokrmy a nápoji nebo některou z řady kulturních akcí!
Poslední srpnový víkend bude opět velmi rozmanitý. Milovníci dobrého jídla a pití …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Česko čekají nebezpečné bouřky! Jihozápad dostal nejvyšší stupeň výstrahy
Dnešní bouřky mohou být na jihozápadě Čech mimořádně nebezpečné. Služba Estofex poprvé …
AKTUÁLNĚ
Piknik na Nováku je zpět. Už tuto sobotu nabídne téměř 40 stánků, chilli i novou „pivní“ soutěž
Už tuto sobotu 29. srpna se areál Nového rybníku v Příbrami znovu zaplní vůněmi a …
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lesopark Litavka i Vojtěch se mění k nepoznání. Nové iHřiště, nabíječky i lavičky z odpadu
Lesoparky Vojtěch i Litavka se mění. Město vylepšuje naučnou stezku, doplňuje nový …
AKTUÁLNĚ
Konec prázdnin ve velkém stylu. Dobříšské pivní slavnosti nabídnou pivo, hudbu i zasloužený odpočinek
Poslední prázdninový víkend si zaslouží pořádnou tečku. Pokud ještě nevíte, kam …
DOBŘÍŠ
Vydejte se objevovat Velkou Ameriku, český Grand Canyon nedaleko Příbrami
Jen necelou hodinu jízdy od Příbrami se nachází jedno z nejkrásnějších míst Českého …
TIP NA VÝLET
Ve Višňové vypukne Chalupářský teréňák! Děti i dospělí vyběhnou na překážky, večer přijde zábava
Poslední srpnovou sobotu bude ve Višňové pořádně živo. V sobotu 29. srpna se na …
AKTUÁLNĚ
Stav dálnic a silnic I. třídy bude sledovat diagnostický vůz nové generace
Stav dálnic a silnic první třídy bude od podzimu v Česku sledovat diagnostický vůz …
DOPRAVA





