18. 6. svátek má Milan

Příbramští policisté besedovali s dětmi na letních táborech

29. července 2024   (12:53)
Příbramští policisté besedovali s dětmi na letních táborech
foto: PČR/PR

Pro děti bylo zajímavé podívat se do zákulisí povolání policisty.


Během července zavítali příbramští policisté na tři dětské tábory, a to na příměstský tábor v Domě dětí a mládeže v Příbrami, kde se děti během týdne zaměřily na téma „Poznáváme povolání“. Dále šlo o dětský tábor v Ohrazenici, jehož tématem byl film Zootropolis, kde je hlavní postavou králičí samička, která má jediný sen, stát se policistkou. Poslední tábor byl v Hrachově, kde si šedesátka dětí během „Policejního dne“ v rámci celotáborového tématu „Přežití apokalypsy“ prohlédla policejní vybavení a vozidlo. Dále se táborníci dozvěděli, jaké jednotlivé složky u policie jsou, jaké je jejich zaměření práce, jak probíhá práce na místě činu apod. Děti si některé věci mohly i vyzkoušet.

Pro děti bylo zajímavé podívat se do zákulisí povolání policisty, zájem značilo velké množství dotazů. Je to něco jiného, než jen sledovat detektivky v televizi. Policisté byli rádi, že mohli svůj čas věnovat také dětem, měli možnost přiblížit jim každodenní policejní práci, a díky krásnému počasí s nimi strávit příjemný čas venku.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/PČR
autor: Monika Schindlová








Související


Další články

Restaurace U Bohéma v historickém centru Příbrami vás láká na tradiční kuchyni v nevšedním kabátu Restaurace U Bohéma v historickém centru Příbrami vás láká na tradiční kuchyni v nevšedním kabátu Příjemné tradiční prostředí, oblíbená obědová menu, zajímavý a nevšední à la carte, … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Zastupitelstvo ve středu řeší individuální dotace i prodej městských pozemků. Jednání můžete sledovat online Zastupitelstvo ve středu řeší individuální dotace i prodej městských pozemků. Jednání můžete sledovat online Příbramské zastupitelstvo se ve středu 17. června znovu sejde v jednacím sále na … ON-LINE PŘENOS Meteorologové vydali výstrahu před vysokými teplotami Meteorologové vydali výstrahu před vysokými teplotami Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vydal výstrahu před vysokými a velmi vysokými … AKTUÁLNĚ Rekonstrukce ulice Na Leštině bude dokončena v červnu a otevře se dopravě Rekonstrukce ulice Na Leštině bude dokončena v červnu a otevře se dopravě V Příbrami se blíží do finále rozsáhlá rekonstrukce ulice Na Leštině. Radnice slibuje … AKTUÁLNĚ Příbramský Rasken Gym mezi elitou českého boxu. Po dvou a půl letech slaví historický úspěch Příbramský Rasken Gym mezi elitou českého boxu. Po dvou a půl letech slaví historický úspěch Poslední, 12. kolo Národní ligy boxu v pražském Radotíně přineslo Rasken Gymu skvělé … SPORT Dovolené jsou lákadlem pro zloděje, chraňte si svůj domov před vloupáním Dovolené jsou lákadlem pro zloděje, chraňte si svůj domov před vloupáním Léto je obdobím dovolených, výletů a pobytů na chatách. Právě v této době však bývají … KRIMI Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Desítky hasičů, záchranářů, strážníků a zdravotníků se v úterý 16. června zapojily do … AKTUÁLNĚ Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky V Dubně se chystá závod, který láme ego i svaly. Hasiči tu poběží, tahají, šplhají a … AKTUÁLNĚ Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Kriminalisté zadrželi tři muže a jednu ženu, kteří podle nich v Praze a později ve … KRIMI
Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Golfové jamky, hudba, drinky a noční obloha — tak bude vypadat pátek 19. června v … KULTURA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz