19. 8. svátek má Ludvík

Příbramští kriminalisté pátrají po šestatřicetiletém muži z Rumunska

6. srpna 2019   (09:15)
Příbramští kriminalisté pátrají po šestatřicetiletém muži z Rumunska

Hledaný muž o tom, že je osobou v celostátním pátrání ví, a záměrně se skrývá



Okresní soud v Příbrami na hledaného vydal příkaz k zatčení pro přečin zanedbání povinné výživy. Hledaný muž o tom, že je osobou v celostátním pátrání ví, a záměrně se skrývá. Odmítá s orgány činnými v trestním řízení komunikovat.

Policisté dosud provedeným šetřením zjistili, že by se měl pohybovat na území hlavního města Prahy, v městské části Komořany a Cholupice. Nechává se zaměstnávat na příležitostné práce u firem, které se zabývají zednickými a výkopovými prácemi.

Hledaný je střední postavy, vysoký přibližně 170 – 180 cm. Jeho zdánlivé stáří je 36 – 40 let. Má krátce střižené hnědé rovné vlasy a hnědé oči. Má oválný tvar obličeje a na tváři hnědé prořídlé strniště. Je velice pravděpodobné, že hledaný se pokusí změnit svůj vzhled.

Popis hledané osoby
VEREHA PETRU ILIE
Datum narození 13.3.1983
Pátrání vyhlášeno 26.6.2019
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Rumunsko (RO)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 36 až 40 let
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA VOUSŮ hnědé TVAR VOUSŮ hladké HUSTOTA VOUSŮ prořídlé STŘIH VOUSŮ strniště
  • BARVA OČÍ hnědá
V souvislosti s tímto případem se kriminalisté obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Poznatky k hledanému muži, prosím, neprodleně sdělte na jakékoliv policejní služebně, nebo přímo kriminalistům na telefonní číslo: 974 879 313, 974 879 268, anebo 601 323 231. Využít také můžete tísňovou linku 158.
Okresní soud v Příbrami na hledaného vydal …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: nprap. Bc. Veronika Čermáková - policejní mluvčí
autor: top








Další články

Alkohol dětem? V Německu končí. U nás je to pořád kulturní tradice Alkohol dětem? V Německu končí. U nás je to pořád kulturní tradice Německo ruší výjimku, která dovolovala čtrnácti- a patnáctiletým pít pivo nebo víno v … NEPŘEHLÉDNĚTE Výstraha: Česko čekají silné bouřky! Dorazí vítr, přívalový déšť i kroupy Výstraha: Česko čekají silné bouřky! Dorazí vítr, přívalový déšť i kroupy Česko se musí připravit na další výraznou bouřkovou situaci. Meteorologové vydali … AKTUALIZOVÁNO Léto, otevřená okna a hlasité večery. Rušení nočního klidu řeší policisté na Příbramsku čím dál častěji Léto, otevřená okna a hlasité večery. Rušení nočního klidu řeší policisté na Příbramsku čím dál častěji Teplé letní večery přímo vybízejí k posezení s přáteli, grilování nebo oslavám pod … NEPŘEHLÉDNĚTE Noční požár ubytovny v Příbrami: Plameny v přízemí vyhnaly lidi z postelí, tři lidé skončili v péči záchranářů Noční požár ubytovny v Příbrami: Plameny v přízemí vyhnaly lidi z postelí, tři lidé skončili v péči záchranářů V Příbrami pod Čertovým pahorkem v noci na včerejšek opět hořelo v jedné z tamních … Orlická přehrada se blíží minimální hladině, jeřáb už vytahuje lodě z vody Orlická přehrada se blíží minimální hladině, jeřáb už vytahuje lodě z vody Vodní nádrže ve správě Povodí Vltavy zlepšují při letošním hydrologickém suchu průtoky … AKTUÁLNĚ Hazard v době velkého sucha: Pálení stavebního odpadu v Orlově zalarmovalo hasiče Hazard v době velkého sucha: Pálení stavebního odpadu v Orlově zalarmovalo hasiče V areálu výstavby rodinných domů v Orlově u Příbrami se dnes odpoledne vymklo kontrole … AKTUÁLNĚ Voda ke koupání se zhoršuje. Problémy hlásí Živohošť, Županovice i Nový rybník Voda ke koupání se zhoršuje. Problémy hlásí Živohošť, Županovice i Nový rybník Léto vrcholí a s ním i období dovolených a koupání. Mnozí lidé míří za vodními … AKTUALIZOVÁNO Léto v Příbrami bez výpadku dárců. Termíny se plní až do září Léto v Příbrami bez výpadku dárců. Termíny se plní až do září Letní měsíce bývají pro transfuzní oddělení náročné. Lidé odjíždějí na dovolené a … AKTUÁLNĚ Pískfest nabídne 21 představení, čtyři doprovodné akce a divadelní průvod. Příbram čeká třetí ročník festivalu pouličního divadla Pískfest nabídne 21 představení, čtyři doprovodné akce a divadelní průvod. Příbram čeká třetí ročník festivalu pouličního divadla Od 4. do 6. září 2026 přivítá Příbram třetí ročník Pískfestu — jediného festivalu … KULTURA
Žně ve Středočeské kraji končí, výnosy obilí jsou z hektaru o 1,5 tuny nižší Žně ve Středočeské kraji končí, výnosy obilí jsou z hektaru o 1,5 tuny nižší Žně ve Středočeském kraji jsou téměř u konce, zbývá sklidit zhruba 495 hektarů … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz