21. 9. svátek má Matouš

Příbramští hasiči hledají posily do svých řad

Komerční sdělení
13. září 2021   (14:03)
Příbramští hasiči hledají posily do svých řad
foto: PR/Jakub Pečenka

Územní odbor Příbram hledá zájemce do služebního poměru na pozici Hasič, Hasič – strojník s nástupem od prosince.


Profesionální práce požární ochrany prošla za dobu své existence složitým vývojem. Kromě hašení požárů a řešení dopravních nehod hasiči významnou mírou pomáhali s pandemií covid-19.
Podle zákona o Hasičském záchranném sboru ČR je základním posláním chránit životy a zdraví obyvatel, dále majetek před požáry a poskytovat účinnou pomoc při mimořádných událostech. Pro spoustu hasičů je volba tohoto povolání nejen zaměstnáním, ale hlavně prací, která má smysl a je tak i celoživotním posláním spojeným s touhou pomáhat druhým. Stanete se právě Vy jedním z nich?
HZS od Vás požaduje:
• stupeň vzdělání: minimálně střední s maturitní zkouškou
• zaměření vzdělání: všeobecné – gymnázium, technické, humanitní, ekonomické, biologické (zahrnuje i lékařství a zdravotní)
• dobrou fyzickou kondici
• trestní bezúhonnost
• řidičské oprávnění skupiny B (sk. C a E výhodou)
• osobní spolehlivost, profesionální přístup a flexibilita
• praxe v oboru vítána (např. člen JSDHO, zaměstnanec HZS podniku aj.)
A na oplátku nabízí:
• směnný úvazek (24 hodin) a dva dny volna, 6 týdnů dovolené a další benefity po odsloužení prvního roku (penzijní pojištění, stravenky) a po 15 letech služby zákonná výsluha
• zařazení ve služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů ve smyslu zákona č. 361/2003 Sb. s místem výkonu práce na ÚO Příbram (stanice Příbram, Dobříš nebo Sedlčany)
• kariérní růst s přihlédnutím k přístupu a schopnostem příslušníka v celé škále činností, které dnes HZS vykonává
• nástupní plat cca 27.000 Kč, po absolvování nástupního odborného výcviku cca 31.000 Kč
• osobní spolehlivost, profesionální přístup a flexibilita
• praxe v oboru vítána (např. člen JSDHO, zaměstnanec HZS podniku aj.)

Předpokládaný termín přijetí do služebního poměru je 1. prosince 2021. Zájemci ať doručí svůj profesní životopis, kontaktní adresu a telefon na e-mail: marie.cernohorska@sck.izscr.cz . Kontakt pro případný zájem na tel. čísle 950 831 142 nebo 950 831 120.

 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
autor: PR
Další články

Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Na začátku listopadu tohoto roku uplyne právě sto sedmdesát let od zahájení vyučování … Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď počasí. Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Během Myslivecko-rybářské slavnosti v Rožmitále pod Třemšínem koupíte živé ryby nebo … Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Město Příbram schválilo odprodej pozemků, které pekárna ke svému záměru … Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Příbramská firma Wheelabrator Czech (dříve DISA) dosahuje v současnosti vrcholu svého … Komerční sdělení Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie Příbram zároveň stále vybírá ve veřejné anketě nové logo a v plánu … Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Máme zde minimálně dvě sídliště ze starší doby železné neboli z doby halštatské, což … Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Spolu s Adélou Kándlovou provede aktuální výstavou Na kole ředitel Galerie Františka … V Příbrami byla zahájena topná sezona V Příbrami byla zahájena topná sezona Příbramská teplárna zásobuje více než deset tisíc domácností teplem rozváděným po 18 …
Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Na podzim odborníci doporučují spojit přeočkování proti covidu-19 s očkováním proti …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz