11. 5. svátek má Svatava

Příbramští fotbalisté mají nového generálního partnera. Klub se přejmenuje

20. července 2022   (14:58)
Příbramští fotbalisté mají nového generálního partnera. Klub se přejmenuje
foto: Tomáš Větrovský / se souhlasem

Příbramský klub hrdě oznamuje potvrzení spolupráce s novým generálním partnerem.


V posledním roce vedení klubu 1.FK Příbram intenzivně pracovalo na navázání spolupráce se společností, která by se mohla stát generálním partnerem klubu. Tedy takovou společností, která by obsadila nejvyšší pozici v rámci hierarchie mezi podporovateli klubu.

FK VIAGEM PŘÍBRAM. Takový bude nový oficiální název příbramského klubu, ve kterém je obsažena společnost VIAGEM, tu v roce 2016 založil Ing. Přemysl Kubáň a nově se stává novým generálním partnerem klubu. „Spojení s tradičním fotbalovým klubem z Příbrami je logickým vyústěním lásky k fotbalu a společnost VIAGEM a.s. je ráda, že se stává partnerem organizace, kde se dělá fotbal dlouhodobě na nejvyšší úrovni s kladeným důrazem na výchovu mládeže a nových talentů,“ pronesl po podpisu smlouvy za VIAGEM Přemysl Kubáň.
Společnost VIAGEM a.s. se během své relativně krátké historie dokázala stát největším obchodníkem na tuzemském trhu s nemovitostmi. S jedinečnou rychlostí a efektivitou je schopna zobchodovat v podstatě jakoukoliv nemovitost ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
Vedení klubu je nadšené, že se podařilo se společností VIAGEM domluvit na spolupráci, jak potvrzuje ředitel klubu Jan Starka: „Jsme rádi, že se nám podařilo navázat takto silné partnerství, obzvláště v této těžké dnešní době. O to více si vážíme přístupu a rychlosti jednání od pana Kubáně a jeho společnosti, která má důvěru v práci, kterou zde odvádíme a stává se tak novou důležitou součástí klubu,“ řekl Starka.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Větrovský








Související


Další články

Příbramská stopa v kauze dezinfekce stadionů. Obžalovaný Jan Starka odmítá vinu Příbramská stopa v kauze dezinfekce stadionů. Obžalovaný Jan Starka odmítá vinu U soudu se znovu řeší zakázka na dezinfekci fotbalových stadionů za téměř 10 milionů … AKTUALIZOVÁNO Pedagogové zamíří na Svatou Horu. Pouť jim nabídne nejen inspiraci Pedagogové zamíří na Svatou Horu. Pouť jim nabídne nejen inspiraci V sobotu 16. května se na Svaté Hoře uskuteční Pouť pedagogů. Toto setkání je určeno … AKTUÁLNĚ Středeční ráno bude nejstudenější, může i mrznout Středeční ráno bude nejstudenější, může i mrznout Ačkoliv se ke konci prodlouženého víkendu den po dni oteplovalo, tohle příjemné počasí … POČASÍ Konec volnosti pro dodávky? EU zavádí povinné tachografy Konec volnosti pro dodávky? EU zavádí povinné tachografy Od 1. července 2026 začne v celé Evropské unii platit nová povinnost pro část dodávek. … DOPRAVA Uštknutí zmijí: jak správně reagovat a co nedělat Uštknutí zmijí: jak správně reagovat a co nedělat Teplé počasí láká do přírody, kde může dojít i ke kontaktu s hady. Odborníci … Fenomén LOOKSMAXXING: Děsivý trend nutí mladíky k domácímu lámání kostí! Fenomén LOOKSMAXXING: Děsivý trend nutí mladíky k domácímu lámání kostí! Zatímco dříve byla péče o vzhled doménou žen, dnes se do centra pozornosti dostávají … LIFESTYLE Hornické slavnosti do Příbrami přivezou hvězdy: Lenny, Pokáč, Prokop i Mňága a Žďorp Hornické slavnosti do Příbrami přivezou hvězdy: Lenny, Pokáč, Prokop i Mňága a Žďorp Příbram v červnu pořádá největší kulturní akcí roku. Na hornické slavnosti dorazí … NEPŘEHLÉDNĚTE V Anenské ulici zasahují hasiči. Hoří několik garáží V Anenské ulici zasahují hasiči. Hoří několik garáží Několik hasičských jednotek zasahuje v Příbrami v Anenské ulici. V neděli 10. května … AKTUALIZOVÁNO Jaro v plném proudu: Příroda kvete, ale alergici trpí. Příbram hlásí vysokou pylovou zátěž Jaro v plném proudu: Příroda kvete, ale alergici trpí. Příbram hlásí vysokou pylovou zátěž Příroda je stále plná květů. Dokvétají některé ovocné strom, louky se plní barvami a … PŘÍRODA
Kamiony ničí středočeské silnice. Kraj chystá razantní kontroly i nové váhy Kamiony ničí středočeské silnice. Kraj chystá razantní kontroly i nové váhy Středočeský kraj chce posílit silniční kontroly zaměřené na přetížená nákladní auta a … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz