6. 2. svátek má Vanda




Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu

17. prosince 2017   (10:38)
Dalších 10 fotografií v galeriiPříbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu
foto: edakce

Majiteli domu se podařilo oheň zlikvidovat ještě před příjezdem jednotek



Krátce po půl desáté dopoledne vyjížděli profesionální hasiči z Příbrami a dobrovolní hasiči z Rožmitálu k nahlášenému požáru RD v Rožmitále pod Třemšínem. Majiteli domu se podařilo začínající požár v neobývané části domku uhasit ručními hasicími přístroji ještě před příjezdem hasičských vozidel. Pravděpodobnou příčinou ohně byly práce majitele, kdy došlo ke styku hořlavého materiálu s plynovými kamny. Na místo se dostavil i vyšetřovatel požárů z HZS Příbram, který bude celou událost dokumentovat a stanoví příčinu vzniku a výši škody. Celé místo zahoření bylo také důkladně prověřeno termokamerou, aby bylo jisté, že se ještě někde neukrývá případné další ohnisko.

K žádnému zranění na místě nedošlo a tak se bude nejspíše jednat jen o hmotné škody, kdy shořel uskladněný polystyren a došlo i k ohoření izolace stropu v místnosti.

O jednom z posledních zásahů hasičů jsme vás informovali v článku: Atuálně: Požár zničil osobní vůz na LPG pohon, hořet začal za jízdy

AKTUALIZOVÁNO: Předběžná škoda byla vyčíslena na 5.000,- Kč a příčinoiu byla neopatrnost při manipulaci s pistolí s montážní pěnou.
Krátce po půl desáté dopoledne vyjížděli …
foto: edakce

Fotogalerie

Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (1) Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (2) Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (3) Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (4) Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (5) Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (6) Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (7) Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (8) Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (9) Příbramští a rožmitálští hasiči vyjížděli v neděli k požáru rodinného domu (10)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Text redakce
autor: MP








Další články

Tipy na víkend: Kluziště končí, Madagaskar přebírá led a kino chystá nálož premiér! Tipy na víkend: Kluziště končí, Madagaskar přebírá led a kino chystá nálož premiér! Až do neděle 8. února můžete využít kluziště na náměstí 17. listopadu. V pátek … Konečně! Toalety v Jiráskových sadech po dlouhé rekonstrukci otevřeny. Lidé to vítají Konečně! Toalety v Jiráskových sadech po dlouhé rekonstrukci otevřeny. Lidé to vítají Po několika měsících, kdy byly veřejné toalety v Jiráskových sadech kvůli rekonstrukci … Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram vstoupí do 57. ročníku ve znamení Anglie Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram vstoupí do 57. ročníku ve znamení Anglie Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram se v roce 2026 uskuteční už po … Dejte si pauzu od alkoholu. Statistiky z příbramských silnic mluví jasně Dejte si pauzu od alkoholu. Statistiky z příbramských silnic mluví jasně Je tady měsíc, který každoročně prověřuje pevnou vůli tisíců lidí. Do dalšího ročníku … V lomu Amerika zemřel muž. Po pádu zůstal zaklíněný v koruně stromu V lomu Amerika zemřel muž. Po pádu zůstal zaklíněný v koruně stromu Hasiči, záchranáři a policité ve čtvrtek 5. února zasahovali v bývalém lomu Velká … Řidiči se u Milína srazili a nakonec volali policii kvůli chybějícímu řidičáku Řidiči se u Milína srazili a nakonec volali policii kvůli chybějícímu řidičáku Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek 5. února krátce před půl druhou odpoledne na … Takového pacienta tu ještě neměli. Netopýr s obříma ušima unikl kočce, nyní se o letouna starají ve stanici Takového pacienta tu ještě neměli. Netopýr s obříma ušima unikl kočce, nyní se o letouna starají ve stanici Ve zvířecí kartotéce Záchranné stanice Ochrany fauny ČR v Hrachově se poprvé objevil … Pozor na parfém XENA – může ohrozit zdraví a obsahuje zakázané látky Pozor na parfém XENA – může ohrozit zdraví a obsahuje zakázané látky Ministerstvo zdravotnictví ČR varuje spotřebitele před parfémovou vodou XENA, PARFUM … Cizinci podle policie páchají méně zločinů než dřív. Nejčastěji je to ohrožení pod vlivem návykové látky Cizinci podle policie páchají méně zločinů než dřív. Nejčastěji je to ohrožení pod vlivem návykové látky Kriminalita cizinců ve Středočeském kraji loni meziročně klesla. Cizinci spáchali 1036 …
Budíček ve tři ráno, o padesát procent víc soli. Proč nejsou ulice v Příbrami suché? Budíček ve tři ráno, o padesát procent víc soli. Proč nejsou ulice v Příbrami suché? Když začne padat sníh nebo se tvoří námraza, vyrážejí technické služby Příbram do … Nepřehlédněte
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz