17. 2. svátek má Miloslava




Příbramský žhář dopaden!

7. září 2017   (08:07)
Příbramský žhář dopaden!

Skvělá práce příbramských policistů



Zřejmě touha na sebe upozornit vedla 48letého muže, který je bez stálého přístřeší, k tomu, aby dne 25. července mezi půlnocí a pátou hodinou ranní zapálil celkem deset kontejnerů. Plameny se objevily na šesti různých místech ve městě Příbrami. Dotyčný začal svou „spanilou jízdu“ v Jinecké ulici, následovala ulice Na Příkopech, Na Vyhlídce, Komenského, Na Rynečku, Hradební a nakonec své kolečko zakončil opět v Jinecké ulici. Způsobená škoda byla stanovena na 52 tisíc korun.
V tomto týdnu kriminalisté muže obvinili z přečinu poškození cizí věci, za což stanovuje trestní zákoník až roční pobyt za mřížemi. Nejdříve obviněný zapíral, nakonec se však k činu doznal. Nyní prověřujeme další ohněm poničené kontejnery ve městě.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS
autor: TP








Další články

Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počet lidí s akutním respiračním onemocněním včetně chřipky ve Středočeském kraji v … Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Abychom zachovali krajinu pro budoucí generace, je nutné o ni řádně pečovat. A to se … „Ahoj, půjčíš mi 53 500 Kč? Zítra vrátím!“ Pozor, takhle lákají podvodníci peníze z lidí v Příbrami „Ahoj, půjčíš mi 53 500 Kč? Zítra vrátím!“ Pozor, takhle lákají podvodníci peníze z lidí v Příbrami Příbramsko včetně zbytku republiky znovu zasáhla lavina podvodů, které ničí důvěru … Historicky první Školní derby v ledním hokeji přilákalo do Příbrami více než 1 500 diváků Historicky první Školní derby v ledním hokeji přilákalo do Příbrami více než 1 500 diváků V pátek 13. února se na zimním stadionu v Příbram uskutečnilo historicky první Školní … Kdo se odváží vyrazit? Masopust v Lázu slibuje tradici i legraci Kdo se odváží vyrazit? Masopust v Lázu slibuje tradici i legraci Únor v Lázu bude letos opět plný hudby, barevných masek a veselí. Tradiční Masopust se … Route 66 se vrací do Příbrami. XI. ročník přinese novinku v Pražské ulici Route 66 se vrací do Příbrami. XI. ročník přinese novinku v Pražské ulici Po loňském jubilejním X. ročníku, který už poprvé kompletně převzalo do organizace … FOTOGALERIE Soud v USA řeší Instagram a YouTube. Týká se to i dětí z Příbrami? Soud v USA řeší Instagram a YouTube. Týká se to i dětí z Příbrami? Americký soud se zabývá kauzou, která může mít dopad daleko za hranicemi Spojených … Zajímavosti Valentýn v Milíně spojil zábavu s pomocí. Místní ukázali velké srdce Valentýn v Milíně spojil zábavu s pomocí. Místní ukázali velké srdce Sobotní valentýnský večer 14. února ukázal, že když se lidé spojí pro dobrou věc, … Sníh komplikuje dopravu. U Nečíně bourala řidička do stromu Sníh komplikuje dopravu. U Nečíně bourala řidička do stromu Jízdu na Příbramsku už od soboty komplikuje sněžení a námraza. Uježděný sníh a … Doprava
Příbram jako město ženského hokeje. Akademie vede republiku a míří až k olympiádě Příbram jako město ženského hokeje. Akademie vede republiku a míří až k olympiádě HC Příbram se během posledních let vypracoval mezi nejúspěšnější centra ženského … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz