12. 7. svátek má Bořek

Příbramský hokejový starší dorost tento týden zametl s Jihočechy. Nejdříve přestřílel Písek a včera roznesl Strakonice

17. února 2018   (14:51)
Dalších 7 fotografií v galeriiPříbramský hokejový starší dorost tento týden zametl s Jihočechy. Nejdříve přestřílel Písek a včera roznesl Strakonice

Střídačka soupeřů ze Strakonic zesmutněla už v prvních minutách zápasu.



Starší dorost HC Příbram dělá svým fanouškům v letošní sezóně obrovskou radost. Nejdříve se z první pozice v tabulce nominoval do bojů o extraligu, a i když zde to na vítězství a následný postup nevypadá, drží se stále skvěle. Momentálně na páté příčce.

Poté co v neděli zvítězili dorostenci nad mužstvem z Písku, čekal je včera boj se Strakonicemi. Ten se zvrhl téměř v diváckou show. Naši borci vedli již od druhé minuty a své soupeře přehrávali ve všech směrech. Zatímco strakoničtí si užívali na střídačce od svého trenéra pěkný „klepec“, na naší straně vládl smích a těžká pohoda. O to více se hokejistům dařilo a v naší síti skončily pouze dva góly – jeden tak trochu darovaný soupeři zřejmě pro útěchu, druhý při našem oslabení, kdy se kluci bránili ve třech proti pěti.

Do svatyně Strakonic to naopak opravdu padalo. Celkové skóre zápasu 11:2 dovolilo příbramským hráčům ukázat lecjakou parádičku. Nejvíce gólů si vstřelil Petr Kocík, který za záda strakonického gólmana dopravil čtyři puky a dvěma dalším gólům asistoval. Do uvolněné hry se často zapojil i náš brankář, který se zřejmě potřeboval, alespoň sem tam zahřát, a tak občas poměřil své schopnosti se soupeřem i mimo brankoviště.
Starší dorost HC Příbram dělá svým fanouškům v …

Fotogalerie

Příbramský hokejový starší dorost tento týden zametl s Jihočechy. Nejdříve přestřílel Písek a včera roznesl Strakonice (1) Příbramský hokejový starší dorost tento týden zametl s Jihočechy. Nejdříve přestřílel Písek a včera roznesl Strakonice (2) Příbramský hokejový starší dorost tento týden zametl s Jihočechy. Nejdříve přestřílel Písek a včera roznesl Strakonice (3) Příbramský hokejový starší dorost tento týden zametl s Jihočechy. Nejdříve přestřílel Písek a včera roznesl Strakonice (4) Příbramský hokejový starší dorost tento týden zametl s Jihočechy. Nejdříve přestřílel Písek a včera roznesl Strakonice (5) Příbramský hokejový starší dorost tento týden zametl s Jihočechy. Nejdříve přestřílel Písek a včera roznesl Strakonice (6) Příbramský hokejový starší dorost tento týden zametl s Jihočechy. Nejdříve přestřílel Písek a včera roznesl Strakonice (7)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

Okamžik, kdy se buňka „rozhodne“ pro rakovinu. Čeští vědci ho dokázali zachytit Okamžik, kdy se buňka „rozhodne“ pro rakovinu. Čeští vědci ho dokázali zachytit Čeští vědci z CEITEC Masarykovy univerzity a Přírodovědecké fakulty MU oznámili … ZDRAVOTNICTVÍ Proč se lidé bojí zavolat realitnímu makléři? Proč se lidé bojí zavolat realitnímu makléři? Za těch několik let jsme v kanceláři REMAX Nova vyslechli stovky příběhů. Jeden z nich … PR Autobus zdarma sveze rodiny na dětská představení do Lesního divadla Skalka Autobus zdarma sveze rodiny na dětská představení do Lesního divadla Skalka Návštěvu letních pohádek v Lesním divadle Skalka usnadní rodinám s dětmi bezplatná … AKTUÁLNĚ Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny. Dva týdny v … AKTUÁLNĚ Příbramský Senior Point má nové hřiště na pétanque Příbramský Senior Point má nové hřiště na pétanque Senior Point v Příbrami, který letos slaví deset let své činnosti, rozšířil nabídku … AKTUÁLNĚ Vzácná orchidej dobývá nové lokality uvnitř Brd Vzácná orchidej dobývá nové lokality uvnitř Brd Prstnatec Fuchsův patří mezi naše nejkrásnější orchideje. Na první pohled zaujme … POZNÁVÁME BRDY Kvalita vody ve středočeských koupalištích je nadále většinou výborná Kvalita vody ve středočeských koupalištích je nadále většinou výborná Kvalita vody ve středočeských přírodních koupalištích je většinou výborná, horké … AKTUÁLNĚ Požár staré slámy v Příbrami na Balonce se obešel beze škody Požár staré slámy v Příbrami na Balonce se obešel beze škody V soukromém areálu na Balonce v Příbrami zasahovali v pátek odpoledne profesionální … AKTUALIZOVÁNO Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny znovu mírně narostly Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny znovu mírně narostly Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 37,89 Kč do 40,50 Kč … DOPRAVA
Tipy na víkend: Přijďte na koncert Rožmitálské Venkovanky nebo na závody v kynologii! Tipy na víkend: Přijďte na koncert Rožmitálské Venkovanky nebo na závody v kynologii! Během celého víkendu bude na Dobříši probíhat CACIT 2026 - šampionát ve sportovní … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz