2. 3. svátek má Anežka




Příbramskému jezdci jen těsně utekl stupeň vítězů

2. června 2015   (17:30)
Příbramskému jezdci jen těsně utekl stupeň vítězů
foto: pribram.cz

O pořadí etapového závodu rozhodovaly vteřiny.



Mladý Nikolas Pietrula z Dukly Praha vystřídal po druhé etapě závodu Lidice 2015 ve žlutém trikotu Tomáše Okrouhlického z CK Příbram-Fany Gastro. Etapu dlouhou 168 kilometrů vyhrál další jezdec Dukly Praha Jiří Hochmann, který byl nejlepší ve spurtu celé hlavní skupiny.

Pietrula nyní vede před Adamem sekaninou z Favoritu Brno o tři vteřiny a domácím Martinem Boubalem o šest. Zítra se však jede královská Křivoklátská etapa, která tradičně výsledkovou listinu přesype.

Výsledky:
2. etapa Smečenská (168 km):
1. Hochmann (Dukla Praha) 4:24:53, 2. Gessner (Něm.), 3. Dvorský (MIX2 Lawi Author Team), 4. Medek (puskinak.cz), 5. Bláha (Dukla Praha), 6. Hampl (Favorit Brno) , 10.Boubal (CK Příbram Fany Gastro) všichni stejný čas.
Pořadí po druhé etapě:
1. Pietrula (Dukla Praha) 4:43:10, 2. Sekanina (Favorit Brno) +3, 3. Boubal +6, 4. Okrouhlický (oba CK Příbram-Fany Gastro) +13, 5. Bláha +13, 6. Gessner +15.
Královská etapa na Křivoklátě

Poslední královská etapa dlouhá 155km se jela již tradičně na Křivoklátu. Celý tým pracoval pro svého lídra Martina Boubala, který bojoval o celkové prvenství. Díky několika únikům, které vyprovokovali z velké části závodníci domácího týmu se peloton rozpadl na malé skupinky. Martin Boubal dojel dnes do cíle na čtvrtém místě a přišel tak o cenné bonifikační vteřiny, které mu chyběli v celkovém pořadí. Martin Boubal alespoň vyhrál soutěž o nejlepšího příbramského závodníka, kterou vypsal ředitel závodu.

Výsledky:
3. etapa - Křivoklátská (154,7 km):
1 Hampl (Favorit Brno) 3:59:22, 2. Pietrula (Dukla Praha) +3, 3. Dvorský (MIX2 Lawi Author Team) +7, 4. Boubal (CK Příbram Fany Gastro) +10, 5. Sekanina (Favorit Brno) +11, 6. Reiter (Rak.) +16, 14.Hebík, 33.Smola, 34. Kasperkiewicz (všichni CK Příbram Fany Gastro)
Konečné pořadí:
1. Pietrula 8:42:29, 2. Hampl +15, 3. Sekanina +17, 4. Boubal +19, 5. Bláha (Dukla /Praha) +41, 6. Dvorský +42, 14.Hebík +2:31, 25. Malik +22:40, 32. Smola +34:22, 35. Kasperkiewicz +37:56 (všichni CK Příbram Fany Gastro)

Bodovací soutěž - 7. Boubal, 18. Hebík
Vrchařská soutěž - 10. Malik

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: CK Příbram
autor: CK Příbram








Další články

Parkovací dům v Příbrami se konečně plní. Proč je venkovní parkoviště dražší a co město chystá dál Parkovací dům v Příbrami se konečně plní. Proč je venkovní parkoviště dražší a co město chystá dál Parkovací dům u vlakového a autobusového nádraží byl jedním z nejsledovanějších … POLITIKA Bydlení nejen v Příbrami: Mladí už na vlastní byt jen tak nedosáhnou Bydlení nejen v Příbrami: Mladí už na vlastní byt jen tak nedosáhnou Ještě před pár lety se otázka bydlení brala jako něco, co se prostě vyřeší. Člověk … NÁZOR Nová neonatologická sekce v Příbrami nabídne intenzivní péči i větší soukromí rodičům Nová neonatologická sekce v Příbrami nabídne intenzivní péči i větší soukromí rodičům Oblastní nemocnice Příbram dokončuje přestavbu části porodnice, díky níž vznikne … Auta v Milínské ulici blokují dopravu po srážce Auta v Milínské ulici blokují dopravu po srážce Dopravní nehoda dvou osobních vozů se stala v Milínské ulici v Příbrami před 14. … AKTUALIZOVÁNO Jaro začalo smolně. Příbram u lídra držela krok, rozhodl vlastní gól Jaro začalo smolně. Příbram u lídra držela krok, rozhodl vlastní gól FK Příbram vstoupila do jarní části Chance Národní ligy bojovným výkonem na hřišti … VIDEO Na středočeských silnicích v únoru zemřelo šest lidí, na Příbramsku tři Na středočeských silnicích v únoru zemřelo šest lidí, na Příbramsku tři Na silnicích středočeského kraje zemřelo v únoru při dopravních nehodách šest lidí. … DOPRAVA Ochrana přírody podle Středočeského kraje: na Fantově louce se dohodněte  s vlastníky Ochrana přírody podle Středočeského kraje: na Fantově louce se dohodněte s vlastníky Fantova louka patří k nejcennějším přírodním místům v Příbrami. Mokřadní louky, … NEPŘEHLÉDNĚTE Máme vítěze nejlepší pizzy v Příbrami! A vy můžete vyhrát pizzu od medailistů Máme vítěze nejlepší pizzy v Příbrami! A vy můžete vyhrát pizzu od medailistů Týden jste hlasovali, doporučovali a posílali tipy na to, kde v Příbrami a okolí … SOUTĚŽ Řidič se údajně vyhýbal protijedoucímu vozu, dostal smyk a auto se přetočilo přes střechu Řidič se údajně vyhýbal protijedoucímu vozu, dostal smyk a auto se přetočilo přes střechu Nedaleko Nové Vsi pod Pleší v oblasti Bažantnice se v neděli stala nehoda. Řidič … FOTO
Smrtící dávky nikotinu v oběhu. Hygienici varují před nebezpečnými e-cigaretami s extrémním obsahem Smrtící dávky nikotinu v oběhu. Hygienici varují před nebezpečnými e-cigaretami s extrémním obsahem Hygienická stanice hlavního města Prahy vyhlásila hned několik výrobků za nebezpečné. … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz