Příbramské divadlo už neodehraje zrušená představení z loňského předplatného
30. ledna 2021 (07:36)
foto: pribram.cz
Za vrácené permanentky diváci obdrží například časově neomezené dárkové poukázky na akce v divadle, kině a estrádním sále.
Příbramské Divadlo A. Dvořáka přistoupilo ke zrušení předplacených a zatím neodehraných představení za loňský rok. „Je nám to velice líto, ale vzhledem k současné situaci v ČR nejsme schopni odehrát všechna plánovaná představení z předplatného 2020,“ sdělilo v minulém týdnu divadlo svým předplatitelům.
Podle svého vyjádření se divadlo odhodlalo k tomuto kroku po dlouhém zvažování. Na leden byly například přesunuty rovnou dvě pohádky pro dětské diváky, pro které bylo v rámci ročního předplatného 2020 přichystáno celkem sedm titulů. Ani tyto náhrady se nakonec vzhledem k uzavření kulturních institucí neuskutečnily.
Kompenzace za zrušená představení nabízí divadlo formou vrácení hotovosti nebo dárkovými poukázkami. „Dárkové poukázky můžete využít k zakoupení vstupenek na všechny akce konané v příbramském divadle, kině a také v estrádním sále. Jejich platnost je neomezená,“ informuje Divadlo A. Dvořáka Příbram. Za dárkové poukázky mohou diváci koupit rovněž abonentní program pro rok 2021. Jeho začátek je letos posunut až na duben a končí jako obvykle v prosinci. Předplatné zůstává v prodeji do 26. března.
Poukázky nebo finanční hotovost bude možné vyzvednout od 1. února do 30. dubna v obchodním oddělení divadla (každý všední den od 7.00 do 15.30), a to náhradou za loňské permanentky.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Další články
Česko čeká prudké ochlazení. Zaprší, na horách může sněžit a ráno hrozí mráz
Po neděli se má opět ochlazovat a podle meteorologů se mohou ranní teploty dostat jen …
Den matek klepe na dveře: Máš dárek, nebo zase jen výmluvu?
Existují dny, na které si člověk vzpomene sám od sebe – narozeniny, Vánoce, první …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Počet výjezdů dál roste. Středočeský kraj bude obnovovat vozový park nákupem nových sanitek
Středočeští krajští radní odsouhlasili nákup 40 sanitek pro záchrannou službu v letech …
ZDRAVOTNICTVÍ
Ředitelka ZŠ, Příbram VII, 28. října 1 Renata Nováková: „Naší prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro děti“
Jak vypadá škola, která staví na uměleckém zaměření a zároveň klade důraz na výkon i …
ROZHOVOR
Bobři v Brdech pokračují v díle. Vytvořili krajinu plnou tůní a života
Brdské bobry si už každý bude navždy spojovat s tím, jak přehradili Klabavu pod …
POZNÁVÁME BRDY
Pietní akt u Slivice připomene poslední bitvu druhé světové války v Evropě
U Památníku Vítězství na Slivici se v neděli 10. května uskuteční pietní akt věnovaný …
HISTORIE
Výjimečná příležitost: Reprezentativní obchodní prostor 200 m² přímo na náměstí v Příbrami
V samotném centru Příbrami se nově nabízí k pronájmu atraktivní prostor o velikosti …
PR
Užitková vozidla na D4 přecházejí na ekologické biopalivo. Emise klesnou až o 75 procent
Údržba nové dálnice D4 míří k výrazně ekologičtějšímu provozu. Společnost Via Salis …
DOPRAVA
Tipy na víkend: Vyzkoušejte si práci architekta, přivítejte jaro nebo zajděte na koncert!
Tento víkend bude v Galerii Františka Drtikola připraven zajímavý program pro malé i …
AKTUÁLNĚ
Rožmitálská Družina zámku Růže láká na šerm i vystoupení pro královnu Johanku
Šermířské skupiny zažívají v Česku rostoucí zájem – nejen jako forma historické …
NEPŘEHLÉDNĚTE




