30. 6. svátek má Šárka

Příbramské divadlo spustilo prodej předplatného pro rok 2025

1. listopadu 2024   (14:30)
Příbramské divadlo spustilo prodej předplatného pro rok 2025
foto: Divadlo A. Dvořáka Příbram

Abonentní vstupné na další divadelní sezonu do Divadla A. Dvořáka Příbram je nově možné koupit také online.


V pátek 1. listopadu zahájilo Divadlo A. Dvořáka Příbram prodej předplatného pro příští rok. Diváci si mohou opět vybrat z deseti předplatitelských skupin (přehled uvádíme níže) zahrnujících představení pro dospělé i děti, repertoár příbramského souboru i hostujících divadel. Nově lze abonentní vstupné pořídit také online.

Pro novou sezonu nastuduje domácí soubor pět premiérových titulů. Ostře sledované vlaky a Kdyby tisíc klarinetů zná široké publikum ze slavných filmových zpracování. Detektivní žánr bude reprezentovat Pes baskervillský. Sherlock Holmes dostane prostor na jevišti Malé scény, stejně jako mladí herci ansámblu v bláznivé komedii Dokonalá svatba. Poslední novinkou bude na Velké scéně anglická situační komedie Zamilovaný velvyslanec.
Součástí programu příbramského divadla jsou také dovezená představení pražských divadel. Po odmlce se vrátí Činoherní klub s inscenací Bůh masakru. Do Příbrami zavítají Komorní divadlo Kalich, Divadlo Palace či Studio DVA. Divadlo pod Palmovkou přiveze inscenaci Pusťte Donnu k maturitě, s Válkou Roseových přijede Divadlo Na Fidlovačce. Pro děti bude připraveno sedm nedělních pohádek.
Abonentní průkaz je přenosný. Pokud za sebe předplatitelé nenajdou náhradu při zmeškání představení, je možné tato představení (platí pouze pro tituly z repertoáru Divadla A. Dvořáka) po domluvě zhlédnout v jiném termínu.

Předplatné koupíte v obchodním oddělení divadla a nově také online. Stránky predplatne.divadlopribram.eu nabízejí kompletní přehled o programu jednotlivých předplatitelských skupin. Stávající předplatitelé si svá místa do další sezony mohou prodloužit do 15. listopadu. Uzávěrka prodeje je 23. prosince.
Skupiny předplatného
P1, P2: 5 premiér Divadla A. Dvořáka Příbram, 2 hostující představení
PP: 5 pátečních premiér Divadla A. Dvořáka Příbram, 2 hostující představení
A: 5 představení Divadla A. Dvořáka Příbram
V: 5 představení Divadla A. Dvořáka Příbram, 1 hostující představení (možnost dopravy svozovými autobusy)
S1, S2: 5 odpoledních představení Divadla A. Dvořáka Příbram
SD: 5 odpoledních představení Divadla A. Dvořáka Příbram, 1 hostující představení
G: 5 dopoledních představení Divadla A. Dvořáka Příbram
N: 5 hostujících představení, 1 představení Divadla A. Dvořáka Příbram
NN: 5 hostujících představení, 1 představení Divadla A. Dvořáka Příbram
D: 7 nedělních pohádek pro děti od 4 let

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Další články

Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky. Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky. Švédsko dlouhodobě patří mezi země, které berou duševní zdraví vážně. Nejen v … LIFESTYLE Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu Středočeští silničáři posouvají některé práce na večerní a noční dobu. Konkrétně jde … AKTUÁLNĚ Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět Na Slapské přehradě pokračuje generální oprava mostu a silnice na hrázi, která začala … AKTUÁLNĚ Prázdniny mohou skončit tragédií. Policie připomíná, jak ochránit děti před nejčastějšími úrazy Prázdniny mohou skončit tragédií. Policie připomíná, jak ochránit děti před nejčastějšími úrazy Letní prázdniny jsou pro děti obdobím her, výletů a dobrodružství. Právě během nich … AKTUÁLNĚ Chystáte se s chlupáčem za hranice? Takhle zvládnete přípravu bez stresu Chystáte se s chlupáčem za hranice? Takhle zvládnete přípravu bez stresu Léto je obdobím dovolených a mnoho lidí si odpočinek neumí představit bez svého … NEPŘEHLÉDNĚTE PID se propojí s Jihočeským krajem. S jízdenkou nově dojedete i na Orlík nad Vltavou PID se propojí s Jihočeským krajem. S jízdenkou nově dojedete i na Orlík nad Vltavou Cestující veřejnou dopravou ve středních Čechách čeká od středy 1. července několik … AKTUÁLNĚ Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí pro řidiče na Příbramsku pokračuje dalším zásahem záchranných složek. Na … AKTUALIZOVÁNO Po čelním střetu s osobním autem skončil autobus u Jinec v příkopu, na místo letěl i vrtulník Po čelním střetu s osobním autem skončil autobus u Jinec v příkopu, na místo letěl i vrtulník K vážně vypadající dopravní nehodě došlo v pondělí odpoledne na silnici 118 u obce … AKTUALIZOVÁNO Sdílené dětství: Když rodiče zveřejňují život svých dětí dřív, než se naučí mluvit Sdílené dětství: Když rodiče zveřejňují život svých dětí dřív, než se naučí mluvit Fotka z ultrazvuku, první krůčky, koupání ve vaně nebo záchvat vzteku v obchodě. To … NÁZOR
Ve Středočeském kraji je na školách po 2. kole přijímaček asi 1200 volných míst Ve Středočeském kraji je na školách po 2. kole přijímaček asi 1200 volných míst Ve Středočeském kraji je na středních školách po druhém kole přijímaček asi 1200 … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz