1. 4. svátek má Hugo




Příbramské divadlo spustí prodej předplatného pro příští rok

31. října 2022   (14:56)
Příbramské divadlo spustí prodej předplatného pro příští rok
foto: Divadlo A. Dvořáka Příbram

Abonentní vstupenky bude možné zakoupit od úterý 1. listopadu.


Divadlo A. Dvořáka Příbram odkrylo nabídku programu pro příští rok. Týká se předplatného, ve kterém je pro sezónu 2023 možné vybírat z desítky předplatitelských skupin. Prodej bude zahájen v úterý 1. listopadu v obchodním oddělení divadla.

Repertoár příbramského souboru v příštím roce obohatí pět premiér. Jedním z nových představení je hra Nebezpečné vztahy, příběh o sázce mezi vikomtem de Valmont a markýzou de Merteuil převedl do populární filmové podoby také režisér Miloš Forman. Další premiérová předloha Past na myši pochází z pera královny detektivek Agathy Christie. Dva předplatitelské programy jsou věnovány hostujícím divadlům. Diváci si v příštím roce vychutnají produkci pražských souborů Divadla Na Fidlovačce, Divadla Kalich, Divadla Ungelt, Studia DVA a dalších. Kompletní přehled najdete na webu Divadla A. Dvořáka.
Pro děti je připraveno celkem sedm pohádek. Vedle klasických příběhů (Princezna se zlatou hvězdou na čele, Příběhy včelích medvídků) je potěší třeba návštěva Hurvínka a nezvaného hosta. Program zohledňuje také diváky, kteří mají volno dopoledne, a seniory s nabídkou odpoledních vystoupení. Dojíždějící z okolí Příbrami mohou zvolit předplatné včetně dopravy svozovými autobusy.
Místa pro stálé předplatitele jsou rezervována do 25. listopadu, předplatné pro všechny skupiny zakoupíte do 23. prosince. Průkazka abonenta je přenosná, kromě stálého místa v hledišti a výhodnější ceně oproti jednotlivému vstupnému zajišťuje uložení věcí v šatně zdarma.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci v Příbrami už lezou do zahrad. Město chystá odchyt a převzetí honitby Divočáci se v posledních týdnech stále častěji objevují v okrajových částech Příbrami … AKTUÁLNĚ Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Zítra to vypukne: Jiráskovy sady se uzavřou kvůli výměně vodovodu a kanalizace Příbram čeká dopravně velmi nepříjemný duben. Od 1. dubna se kvůli výměně vodovodu a … DOPRAVA V křižovatce na Skalce se střetly dva osobáky V křižovatce na Skalce se střetly dva osobáky Na silnici I/18 u obce Drásov se v úterý 31. března po 15. hodině srazily dva osobní … DOPRAVA Příbram zapojí vězně do údržby města. Do ulic vyjdou už letos Příbram zapojí vězně do údržby města. Do ulic vyjdou už letos Město Příbram navazuje spolupráci s příbramskou věznicí a letos poprvé zapojí vězně do … AKTUÁLNĚ MUDr. Bartášek: Laparoskopie a robotická chirurgie mění pravidla hry MUDr. Bartášek: Laparoskopie a robotická chirurgie mění pravidla hry Moderní medicína jde neustále kupředu a chirurgické zákroky dnes už zdaleka … ROZHOVOR Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel Na silnici I/18 se tvořily kolony kvůli srážce tří vozidel V úterý dopoledne se stala nehoda také na silnici I/18 v Příbrami. AKTUÁLNĚ Dvě nehody během dvou hodin: Dítě skončilo v nemocnici, druhá bouračka bez zranění Dvě nehody během dvou hodin: Dítě skončilo v nemocnici, druhá bouračka bez zranění Rušné ráno zažily v úterý 31. března záchranné složky na Příbramsku. Během necelých … AKTUÁLNĚ Konec džungle u kulturáku. Jalovce mizí, místo čeká velká proměna Konec džungle u kulturáku. Jalovce mizí, místo čeká velká proměna Před kulturním domem, který je centrem příbramského společenského života – od plesů … VIDEO Afghánistán zblízka: přednáška o misích OSN v Příbrami Afghánistán zblízka: přednáška o misích OSN v Příbrami Na Škaredou středu 1. dubna se v Příbrami uskuteční přednáška, která nabídne odborný i … NEPŘEHLÉDNĚTE
Pozor řidiči! Tento týden vás policie může nachytat na několika místech při měření rychlosti Pozor řidiči! Tento týden vás policie může nachytat na několika místech při měření rychlosti Od pondělí 30. března do neděle 5. dubna bude policie měřit rychlost na několika … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz