27. 5. svátek má Valdemar

Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku

16. prosince 2018   (06:47)
Dalších 42 fotografií v galeriiPříbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku

Všude bylo dětí jako smetí.


Během včerejšího dne bylo Divadlo Antonína Dvořáka v Příbrami doslova na nohou. Od 10 hodin se tu konala tradiční akce Vánoce v divadle. Dorazily stovky dětí i se svými rodiči. Veškeré prostory divadla a rovněž i kino tak byly naplněny a o zábavu nebyla nouze. Děti se zúčastnily různých disciplín za jejichž splnění dostaly razítko. Po obdržení čtyř je pak mohly uplatnit u vánočního stromečku a vybrat si za odměnu hračku. A že výběr byl opravdu velký. Důkazem budiž nerozhodnost těch nejmenších, která mnohdy trvala i deset minut.

Během včerejšího dne bylo Divadlo …
Stanovišť bylo mnoho a nechybělo vyrábění korálků, lepení papírových skládaček, zdobení cukroví, malování, tvarování z balónků a mnoho dalšího. Byla zde možnost si udělat fotku s anděly či živoucím sněhulákem. Pro maminky tu byl koutek líčení a na celou událost dohlížela ledová královna se svým králem. Během akce zazněla i živá hudba a koledy. V kině pak byly promítány filmy a na malé i velké scéně pohádky.

Stanovišť bylo mnoho a nechybělo vyrábění …

Fotogalerie

Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku () Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (1) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (2) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (3) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (4) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (5) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (6) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (7) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (8) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (9) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (10) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (11) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (12) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (13) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (14) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (15) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (16) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (17) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (18) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (19) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (20) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (21) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (22) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (23) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (24) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (25) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (26) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (27) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (28) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (29) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (30) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (31) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (32) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (33) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (34) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (35) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (36) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (37) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (38) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (39) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (40) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (41)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pmr

autor: pmrDalší články

Aktuálně: Dodávka narazila do budovy soudu, jako zázrakem se nikomu nic nestalo Aktuálně: Dodávka narazila do budovy soudu, jako zázrakem se nikomu nic nestalo Došlo k materiálním škodám jak na voze, tak i na budově 27. května 2019   (10:46) AKTUÁLNĚ Divadlo patřilo dětem Divadlo patřilo dětem Slunečné počasí přispělo k hojné účasti třináctého ročníku Divadlo patří dětem. 27. května 2019   (08:41) Letošní Rally Příbram bylo odpískáno. Proč? Letošní Rally Příbram bylo odpískáno. Proč? Zdaleka ne všichni partneři řekli hned své "ano", nad rozpočtem viselo příliš mnoho otazníků 27. května 2019   (05:58) Příbramský lesopark je plný bylinek Příbramský lesopark je plný bylinek Zatímco děti do svých košíků naškubaly, na co přišly, maminky si pečlivě vybíraly jen jedlé kousky 26. května 2019   (18:15) Zelesafest 2019 opět všechny sjednotil, ať už přijeli odkudkoliv Zelesafest 2019 opět všechny sjednotil, ať už přijeli odkudkoliv Od pátku 24. května do neděle se u Kamýka nad Vltavou konal třídenní 17. ročník neziskového hudebního festivalu s názvem Zelesa. 26. května 2019   (13:46) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů Nemalovalo se na obličej, ale na papír. Nechytala se wifina, ale kapři. Nesedělo se u stolu, ale na trávě 26. května 2019   (11:21) Aktuálně: U vážné dopravní nehody přistával vrtulník, odletěl prázdný. Mladík náraz do stromu nepřežil Aktuálně: U vážné dopravní nehody přistával vrtulník, odletěl prázdný. Mladík náraz do stromu nepřežil Tragická dopravní nehoda se odehrála u obce Řeteč 26. května 2019   (08:17) AKTUÁLNĚ Ve Starém Rožmitále se rozezněly zvony Ve Starém Rožmitále se rozezněly zvony Kostel Povýšení sv. Kříže, který je nerozlučně spjat s Jakubem Janem Rybou, otevřel své dveře i na Noc kostelů 26. května 2019   (07:07) FOTOGALERIE Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce 1.FK Příbram – FK Dukla Praha 3:2 (1:1) V sobotu 25. května přivítala v posledním pátém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce Duklu. 25. května 2019   (21:00) Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Od 1. června budete mít šanci rozhodnout, který projekt zvítězí 25. května 2019   (17:08)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz