25. 8. svátek má Radim

Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku

16. prosince 2018   (06:47)
Dalších 42 fotografií v galeriiPříbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku

Všude bylo dětí jako smetí.


Během včerejšího dne bylo Divadlo Antonína Dvořáka v Příbrami doslova na nohou. Od 10 hodin se tu konala tradiční akce Vánoce v divadle. Dorazily stovky dětí i se svými rodiči. Veškeré prostory divadla a rovněž i kino tak byly naplněny a o zábavu nebyla nouze. Děti se zúčastnily různých disciplín za jejichž splnění dostaly razítko. Po obdržení čtyř je pak mohly uplatnit u vánočního stromečku a vybrat si za odměnu hračku. A že výběr byl opravdu velký. Důkazem budiž nerozhodnost těch nejmenších, která mnohdy trvala i deset minut.

Během včerejšího dne bylo Divadlo …
Stanovišť bylo mnoho a nechybělo vyrábění korálků, lepení papírových skládaček, zdobení cukroví, malování, tvarování z balónků a mnoho dalšího. Byla zde možnost si udělat fotku s anděly či živoucím sněhulákem. Pro maminky tu byl koutek líčení a na celou událost dohlížela ledová královna se svým králem. Během akce zazněla i živá hudba a koledy. V kině pak byly promítány filmy a na malé i velké scéně pohádky.

Stanovišť bylo mnoho a nechybělo vyrábění …

Fotogalerie

Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku () Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (1) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (2) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (3) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (4) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (5) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (6) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (7) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (8) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (9) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (10) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (11) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (12) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (13) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (14) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (15) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (16) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (17) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (18) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (19) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (20) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (21) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (22) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (23) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (24) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (25) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (26) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (27) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (28) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (29) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (30) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (31) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (32) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (33) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (34) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (35) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (36) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (37) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (38) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (39) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (40) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (41)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pmr

autor: pmrDalší články

Po nehodě auta s motorkářem kolabuje doprava na Strakonické Po nehodě auta s motorkářem kolabuje doprava na Strakonické Ve směru na Strakonice očekávejte zdržení 25. srpna 2019   (19:02) Vánoce se nezadržitelně blíží, v Příbrami se začínají prodávat ozdoby Vánoce se nezadržitelně blíží, v Příbrami se začínají prodávat ozdoby Zatímco mnozí z nás tráví letní odpoledne u vody, v příbramském obchodě vybalují vánoční sortiment. 25. srpna 2019   (15:35) Aktuálně: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na dálnici D4, v místě přistál vrtulník Aktuálně: Vážná dopravní nehoda zastavila provoz na dálnici D4, v místě přistál vrtulník Z místa je hlášen větší počet zraněných osob 25. srpna 2019   (12:12) AKTUALIZOVÁNO Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí Nádraží v Rožmitále zaplnily davy lidí V sobotu 24. srpna proběhla kulturní akce spojená s oslavou 120. výročí JPO 2 Rožmitál pod Třemšínem. 25. srpna 2019   (11:31) Úspěšní angličtináři si v září přijdou pro certifikát Úspěšní angličtináři si v září přijdou pro certifikát Zkoušky Cambridge English proběhly v Příbrami letos potřetí, za tu dobu v Příbrami získalo certifikáty na 150 úspěšných absolventů 25. srpna 2019   (09:23) Severočeši, kteří usilovali o poháry, byli rozneseni na kopytech Severočeši, kteří usilovali o poháry, byli rozneseni na kopytech 1.FK Příbram – FK Jablonec 4:0 (2:0) V sobotu 24. srpna přivítala v 7. kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu Jablonec. 25. srpna 2019   (06:55) Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Zaměstnanci energetické společnosti pracují na odstranění závady 24. srpna 2019   (19:29) Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Koncert se uskuteční v Hornickém muzeu v Příbrami. 24. srpna 2019   (15:18) V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika Ani k jednomu z tzv. křížových domů se nedostane výšková technika. Kritických míst je však v Příbrami daleko více 24. srpna 2019   (12:10) Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Příští týden poklesne hladina vody pod hranici, která je potřebná pro provoz lodního výtahu 24. srpna 2019   (09:47)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz