16. 6. svátek má Zbyněk

Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku

16. prosince 2018   (06:47)
Dalších 42 fotografií v galeriiPříbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku

Všude bylo dětí jako smetí.


Během včerejšího dne bylo Divadlo Antonína Dvořáka v Příbrami doslova na nohou. Od 10 hodin se tu konala tradiční akce Vánoce v divadle. Dorazily stovky dětí i se svými rodiči. Veškeré prostory divadla a rovněž i kino tak byly naplněny a o zábavu nebyla nouze. Děti se zúčastnily různých disciplín za jejichž splnění dostaly razítko. Po obdržení čtyř je pak mohly uplatnit u vánočního stromečku a vybrat si za odměnu hračku. A že výběr byl opravdu velký. Důkazem budiž nerozhodnost těch nejmenších, která mnohdy trvala i deset minut.

Během včerejšího dne bylo Divadlo …
Stanovišť bylo mnoho a nechybělo vyrábění korálků, lepení papírových skládaček, zdobení cukroví, malování, tvarování z balónků a mnoho dalšího. Byla zde možnost si udělat fotku s anděly či živoucím sněhulákem. Pro maminky tu byl koutek líčení a na celou událost dohlížela ledová královna se svým králem. Během akce zazněla i živá hudba a koledy. V kině pak byly promítány filmy a na malé i velké scéně pohádky.

Stanovišť bylo mnoho a nechybělo vyrábění …

Fotogalerie

Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku () Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (1) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (2) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (3) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (4) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (5) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (6) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (7) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (8) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (9) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (10) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (11) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (12) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (13) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (14) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (15) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (16) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (17) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (18) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (19) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (20) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (21) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (22) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (23) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (24) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (25) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (26) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (27) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (28) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (29) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (30) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (31) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (32) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (33) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (34) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (35) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (36) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (37) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (38) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (39) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (40) Příbramské divadlo se proměnilo ve vánoční pohádku (41)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pmr

autor: pmrDalší články

Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Den matek se slaví ve velkém, na tatínky se často zapomíná 16. června 2019   (17:14) Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Pokud se neseženou finance, budou všechny osobní vlaky končit/začínat v Březnici 16. června 2019   (14:19) Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Skanzen Vysoký Chlumec je už téměř vyprodaný, na ostatní představení jsou ještě vstupenky k dispozici 16. června 2019   (11:05) Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Vážná dopravní nehoda omezuje provoz na silnici I/4 16. června 2019   (08:21) AKTUALIZOVÁNO Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Průvod, bitva o korunu i otevřené prostory zámku přilákaly diváky z širokého okolí. 16. června 2019   (07:28) Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Pravděpodobně s nápadem, jak oživit předzahrádku, přišli obyvatelé na sídlišti 15. června 2019   (20:17) Přívalové deště a bouřka. Po slunečném týdnu přijde v neděli ochlazení Přívalové deště a bouřka. Po slunečném týdnu přijde v neděli ochlazení Dnes v noci se očekává výskyt velmi silných bouřek, doprovázených kroupami, nárazy větru a přívalovými srážkami 15. června 2019   (16:42) Hlavní útočnou silou Kocourů v příští sezóně bude Michal Kriško Hlavní útočnou silou Kocourů v příští sezóně bude Michal Kriško Michal Kriško je příbramským odchovancem, vyzkoušel ale i reprezentaci. 15. června 2019   (14:01) Aktuálně: Pro zraněného motorkáře přistává vrtulník, doprava na Skalce kolabuje Aktuálně: Pro zraněného motorkáře přistává vrtulník, doprava na Skalce kolabuje Policisté po dobu záchranných prací komunikaci zcela uzavřeli 15. června 2019   (10:33) Na dva handicapované mladíky se vybralo téměř čtvrt milionu Na dva handicapované mladíky se vybralo téměř čtvrt milionu Do projektu se zapojilo i sedm škol z Příbramska 15. června 2019   (09:26)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz