24. 8. svátek má Bartoloměj

Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště

9. března 2019   (19:01)
Dalších 37 fotografií v galeriiPříbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště

Dnes jste měli možnost ochutnat, co ugandští farmáři pěstují ve své zemi. Tedy pokud jste měli dostatek trpělivosti.


Příbramské divadlo se dnes proměnilo v africké tržiště, a to doslova. Mohli jste zakoupit exotické ovoce a další netradiční dobroty, které organizátor prodejní akce dovezl od farmářů z Ugandy.

Na výběr bylo nespočet čerstvého ovoce, jako jsou například obří jackfruity, avokáda, banány, manga, několik druhů mučenky, ananasů a papáji. 

Návštěvníků však přišlo tolik, že organizátor poněkud prodejní akci nezvládl. Dlouhé fronty a čekací doba na zvážení sortimentu a vyučtování se tak protáhly až na několik desítek minut.

Na Facebooku se následně rozběhla po skončení prodejní akce diskuze

„Ovoce nemělo chybu! Jedno lepší než druhé. Ale... než jsem si vůbec krabici naložila (vrchovatě), trvalo mi to cca 30 min. Pak jsem si stoupla do vlnící se nekonečné fronty ...směr kasa. Fronta se vůbec nehýbala... Ptala jsem se paní, co stála zhruba v půlce fronty, jak dlouho čeká?  No asi 3/4 hodiny. To mě naprosto odradilo. Nechaly jsme spolu s mámou naplněné bedýnky a naštvané odešly," komentovala svůj zážitek jedna z nakupujících.

Další příspěvek zněl podobně: „I v té Africe je to lépe zorganizované. Velká škoda. Když se konečně objeví kvalita, zase to nevyjde někde jinde.."

„Špatná organizace!! Čekat dvě hodiny na kasu, to se nedá!! Příšte lépe zorganizovat. Jinak ovoce super," pokračovala další návštěvnice afrických trhů.


Příště lépe?

Celý projekt si zaslouží nepochybně uznání. Pomoci místním pěstitelům s prodejem jejich sortimentu za hranicemi je v pořádku, stejně jako myšlenka, umožnit ochutnat chemicky neošetřené ovoce. Snad ale bude organizátor na dalších akcích myslet i na nakupující.

 

Fotogalerie

Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště () Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (1) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (2) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (3) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (4) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (5) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (6) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (7) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (8) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (9) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (10) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (11) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (12) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (13) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (14) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (15) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (16) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (17) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (18) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (19) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (20) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (21) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (22) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (23) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (24) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (25) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (26) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (27) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (28) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (29) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (30) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (31) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (32) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (33) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (34) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (35) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (36)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Zaměstnanci energetické společnosti pracují na odstranění závady 24. srpna 2019   (19:29) Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Koncert se uskuteční v Hornickém muzeu v Příbrami. 24. srpna 2019   (15:18) V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika Ani k jednomu z tzv. křížových domů se nedostane výšková technika. Kritických míst je však v Příbrami daleko více 24. srpna 2019   (12:10) Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Příští týden poklesne hladina vody pod hranici, která je potřebná pro provoz lodního výtahu 24. srpna 2019   (09:47) Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz