19. 1. svátek má Doubravka
Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště

9. března 2019   (19:01)
Dalších 37 fotografií v galeriiPříbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště

Dnes jste měli možnost ochutnat, co ugandští farmáři pěstují ve své zemi. Tedy pokud jste měli dostatek trpělivosti.


Příbramské divadlo se dnes proměnilo v africké tržiště, a to doslova. Mohli jste zakoupit exotické ovoce a další netradiční dobroty, které organizátor prodejní akce dovezl od farmářů z Ugandy.

Na výběr bylo nespočet čerstvého ovoce, jako jsou například obří jackfruity, avokáda, banány, manga, několik druhů mučenky, ananasů a papáji. 

Návštěvníků však přišlo tolik, že organizátor poněkud prodejní akci nezvládl. Dlouhé fronty a čekací doba na zvážení sortimentu a vyučtování se tak protáhly až na několik desítek minut.

Na Facebooku se následně rozběhla po skončení prodejní akce diskuze

„Ovoce nemělo chybu! Jedno lepší než druhé. Ale... než jsem si vůbec krabici naložila (vrchovatě), trvalo mi to cca 30 min. Pak jsem si stoupla do vlnící se nekonečné fronty ...směr kasa. Fronta se vůbec nehýbala... Ptala jsem se paní, co stála zhruba v půlce fronty, jak dlouho čeká?  No asi 3/4 hodiny. To mě naprosto odradilo. Nechaly jsme spolu s mámou naplněné bedýnky a naštvané odešly," komentovala svůj zážitek jedna z nakupujících.

Další příspěvek zněl podobně: „I v té Africe je to lépe zorganizované. Velká škoda. Když se konečně objeví kvalita, zase to nevyjde někde jinde.."

„Špatná organizace!! Čekat dvě hodiny na kasu, to se nedá!! Příšte lépe zorganizovat. Jinak ovoce super," pokračovala další návštěvnice afrických trhů.


Příště lépe?

Celý projekt si zaslouží nepochybně uznání. Pomoci místním pěstitelům s prodejem jejich sortimentu za hranicemi je v pořádku, stejně jako myšlenka, umožnit ochutnat chemicky neošetřené ovoce. Snad ale bude organizátor na dalších akcích myslet i na nakupující.

 

Fotogalerie

Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště () Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (1) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (2) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (3) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (4) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (5) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (6) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (7) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (8) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (9) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (10) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (11) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (12) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (13) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (14) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (15) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (16) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (17) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (18) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (19) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (20) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (21) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (22) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (23) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (24) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (25) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (26) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (27) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (28) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (29) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (30) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (31) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (32) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (33) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (34) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (35) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (36)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Renovace hlubošského zámku, který byl v roce 1958 prohlášen za kulturní památku, se prodraží o 50 milionů korun 18. ledna 2020   (19:31) Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Každodenně se setkáváme s případy, kdy jsou povětšinou naši senioři zlákáni, oklamáni a okradeni takzvanými „šmejdy“. V Příbrami bude o této problematice přednášet Zbyněk Prousek. 18. ledna 2020   (17:16) Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Díky rychlému zásahu městských strážníků nestačil nic odcizit. 18. ledna 2020   (14:23) Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů V jedinečný svět fantazie a hry se Galerie Františka Drtikola promění v neděli 19. ledna při slavnostní vernisáži 18. ledna 2020   (13:10) Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Hygienici zaznamenali raketový vzestup chřipky 18. ledna 2020   (10:09) Jan Konvalinka: Rekonstrukce příbramského akvaparku se může oddálit o roky Jan Konvalinka: Rekonstrukce příbramského akvaparku se může oddálit o roky Proti rekonstrukci s předpokládanými náklady 440 milionů korun se v minulých dnech postavila ODS i Piráti 18. ledna 2020   (08:09) Na výjezdu z Příbrami havarovaly dva vozy, nehoda si vyžádala čtyři zraněné osoby Na výjezdu z Příbrami havarovaly dva vozy, nehoda si vyžádala čtyři zraněné osoby Policisté silnici obousměrně uzavřeli. 17. ledna 2020   (19:46) Meteorologové varují: Ledovka pokryje silnice, očekávejte komplikace v dopravě Meteorologové varují: Ledovka pokryje silnice, očekávejte komplikace v dopravě Kvůli mrznoucímu dešti bude v sobotu ledovka 17. ledna 2020   (17:21) Hasiči likvidovali požár auta, mezitím byli okradeni Hasiči likvidovali požár auta, mezitím byli okradeni Dosud neznámý pachatel využil nestřeženého momentu a okradl příbramské hasiče. 17. ledna 2020   (17:20) Nepřehlédněte Video: Soud uvalil vazbu na muže, který střílel po autech. Hrozí mu 20 let vězení Video: Soud uvalil vazbu na muže, který střílel po autech. Hrozí mu 20 let vězení K uvalení vazby byly dva důvody ze tří možných. 17. ledna 2020   (13:17) NepřehlédněteKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz