21. 5. svátek má Monika

Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště

9. března 2019   (19:01)
Dalších 37 fotografií v galeriiPříbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště

Dnes jste měli možnost ochutnat, co ugandští farmáři pěstují ve své zemi. Tedy pokud jste měli dostatek trpělivosti.


Příbramské divadlo se dnes proměnilo v africké tržiště, a to doslova. Mohli jste zakoupit exotické ovoce a další netradiční dobroty, které organizátor prodejní akce dovezl od farmářů z Ugandy.

Na výběr bylo nespočet čerstvého ovoce, jako jsou například obří jackfruity, avokáda, banány, manga, několik druhů mučenky, ananasů a papáji. 

Návštěvníků však přišlo tolik, že organizátor poněkud prodejní akci nezvládl. Dlouhé fronty a čekací doba na zvážení sortimentu a vyučtování se tak protáhly až na několik desítek minut.

Na Facebooku se následně rozběhla po skončení prodejní akce diskuze

„Ovoce nemělo chybu! Jedno lepší než druhé. Ale... než jsem si vůbec krabici naložila (vrchovatě), trvalo mi to cca 30 min. Pak jsem si stoupla do vlnící se nekonečné fronty ...směr kasa. Fronta se vůbec nehýbala... Ptala jsem se paní, co stála zhruba v půlce fronty, jak dlouho čeká?  No asi 3/4 hodiny. To mě naprosto odradilo. Nechaly jsme spolu s mámou naplněné bedýnky a naštvané odešly," komentovala svůj zážitek jedna z nakupujících.

Další příspěvek zněl podobně: „I v té Africe je to lépe zorganizované. Velká škoda. Když se konečně objeví kvalita, zase to nevyjde někde jinde.."

„Špatná organizace!! Čekat dvě hodiny na kasu, to se nedá!! Příšte lépe zorganizovat. Jinak ovoce super," pokračovala další návštěvnice afrických trhů.


Příště lépe?

Celý projekt si zaslouží nepochybně uznání. Pomoci místním pěstitelům s prodejem jejich sortimentu za hranicemi je v pořádku, stejně jako myšlenka, umožnit ochutnat chemicky neošetřené ovoce. Snad ale bude organizátor na dalších akcích myslet i na nakupující.

 

Fotogalerie

Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště () Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (1) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (2) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (3) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (4) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (5) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (6) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (7) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (8) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (9) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (10) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (11) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (12) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (13) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (14) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (15) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (16) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (17) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (18) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (19) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (20) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (21) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (22) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (23) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (24) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (25) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (26) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (27) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (28) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (29) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (30) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (31) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (32) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (33) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (34) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (35) Příbramské divadlo se proměnilo na africké tržiště (36)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Na místo přijel i pracovník plynáren 20. května 2019   (20:35) Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Zastupitelé Příbrami právě v těchto chvílích zvolili nového starostu. 20. května 2019   (17:35) AKTUALIZOVÁNO Sledujte s námi ON-LINE volbu nového starosty města Příbrami Sledujte s námi ON-LINE volbu nového starosty města Příbrami Dnešní zasedání Zastupitelstva města začíná v 16:00 hodin. Buďte u toho s námi. 20. května 2019   (15:45) Foto dne: Pane starosto, děkujeme Foto dne: Pane starosto, děkujeme Již jen pár hodin nás dělí od volby nového starosty města Příbrami 20. května 2019   (14:22) Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai U nehody aktuálně zasahují složky IZS. 20. května 2019   (12:43) Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Ačkoli kabinky vypadají zvenku podobně jako například nové toalety, mají zcela jiný účel 20. května 2019   (11:10) Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Levý jízdní pruh je uzavřen 20. května 2019   (09:11) Dětský den pro nedočkavce Dětský den pro nedočkavce Na Drkolnově bude šrumec. Přijedou hasiči a koníci ze žežické stáje 20. května 2019   (08:25) Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Lidé se usmívali a neřešili. Nebyl to happening, ale HAPPYning. 20. května 2019   (06:06) Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz