16. 10. svátek má Havel
Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy

29. srpna 2021   (19:14)
Dalších 41 fotografií v galeriiPříbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Stovky dětí zavítaly na tradiční akci pořádanou příbramským divadlem.


Příbramské divadlo po roční covidové pauze dnes opět patřilo dětem. Na každém kroku v něm i v jeho okolí bylo možné narazit na spoustu zábavy. V divadle se hrálo a v příbramském kině se promítaly pohádky. Pro zájemce byla k dispozici výtvarná dílnička a svezení na koních. Pro vybití přebytečné energie nechyběla překážková dráha, pro zkrášlení třpytivé tetování a malování na obličej. Připravené byly i soutěže o ceny.

Ve venkovních prostorech představovali svá vozidla a výbavu policie, armáda i hasiči. Nechyběl ani simulovaný zásah pořádkové policie, ukázka zásahu výcvikových psů, horolezecká stěna nebo například mobilní planetárium. Děti se mohly svézt historickými vojenskými vozidly, o svezení nejmenších se postaral vláček. Kolotoče byly zaplněné od ranních hodin a na podiu hrála kapela Signál.
Ve venkovních prostorech představovali svá …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: Divadlo A. Dvořáka Příbram/se souhlasem

foto: Divadlo A. Dvořáka Příbram/se souhlasem


foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Fotogalerie

Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy () Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (1) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (2) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (3) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (4) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (5) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (6) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (7) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (8) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (9) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (10) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (11) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (12) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (13) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (14) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (15) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (16) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (17) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (18) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (19) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (20) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (21) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (22) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (23) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (24) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (25) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (26) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (27) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (28) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (29) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (30) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (31) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (32) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (33) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (34) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (35) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (36) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (37) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (38) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (39) Příbramské divadlo se po loňské pauze proměnilo v oázu zábavy (40)

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Podle místostarosty Martina Buršíka se ze strany občanů jedná o obstrukční … V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají … O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí. Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Březnický zámek rozšířil návštěvnické okruhy o expozici Renesance na dotek Vytvoření nové expozice vyšlo na 2,8 milionu korun, náklady byly rozděleny do čtyř …
Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Silničáři ve středních Čechách osadí nové meteostanice. Umožní jim vyjíždět dříve, než napadne sníh Data z meteostanic zahrnují vlhkost a teplotu vzduchu a vozovky nebo i to, zda je …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz