25. 8. svátek má Radim

Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi

19. května 2019   (18:35)
Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi

O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná.


I když se pomalu blíží divadelní prázdniny, v příbramském divadle je živo. Na konec června, kdy už se všichni pomalu těší na prázdniny, a aktivita ve všech organizacích se snižuje, připravují v Příbrami hned několik venkovních představení. Tento rok jich bude celkem 7 a diváci se mohou těšit na nová místa a především na novou hru.

Už letitou klasikou je Balada pro banditu v Lesním divadle Skalka v Podlesí. O tu nebudete ochuzeni ani letos a tento velmi populární příběh můžete vidět v kouzelném prostředí lesního divadla 20. a 25. června. Zdejší jeviště se letos dočká ještě jedné premiéry. 21. června se zde odehraje i inscenace Jak jsem vyhrál válku, se kterou letos objíždí divadlo venkovní scény poprvé. V hlavní roli se představí Aleš Háma.

Stejné představení se odehraje i 24. června na zámku v Březnici a na konci léta (30. srpna) i v zámecké zahradě v Hluboši. V Podlesí a v Březnici je začátek od 21 hodin, v Hluboši se bude začínat o hodinu dříve. Vstupenky na výše uvedená představení lze koupit na prodejních místech divadla od 1. června.

Repríz je prozatím pět a v úvodu článku jsme psali o sedmi. Další dvě se totiž uskuteční nově ve skanzenech. Balada pro banditu míří 22. června do Skanzenu Vysoký Chlumec a 28. června pak do Skanzenu Přerov nad Labem. Vstupenky do Vysokého Chlumce jsou aktuálně v řešení.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: DAD

autor: kapDalší články

Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Zaměstnanci energetické společnosti pracují na odstranění závady 24. srpna 2019   (19:29) Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Koncert se uskuteční v Hornickém muzeu v Příbrami. 24. srpna 2019   (15:18) V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika Ani k jednomu z tzv. křížových domů se nedostane výšková technika. Kritických míst je však v Příbrami daleko více 24. srpna 2019   (12:10) Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Příští týden poklesne hladina vody pod hranici, která je potřebná pro provoz lodního výtahu 24. srpna 2019   (09:47) Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz