24. 8. svátek má Bartoloměj

Příbramské Bobcats nově povede trenér Augie Stevens. Domácí utkání se hraje již zítra

27. dubna 2019   (17:17)
Příbramské Bobcats nově povede trenér Augie Stevens. Domácí utkání se hraje již zítra

Do celku Bobcats míří nový trenér a brzy se můžete přesvědčit o jeho kvalitách.


Pro rok 2019 je jedna z nejdůležitějších novinek příjezd nového hlavního trenéra Augie Stevens, který s týmem podepsal smlouvu na dva roky. Bude zastávat roli sportovního ředitele a pomůže v rozvoji dalších týmů (kategorie děti, dorost, junior, woman, senior), kteří trénují v klubu Příbram Bobcats.

Prezident klubu Bohuslav Rom nám o novém trenérovi řekl pár slov: „Jsme velice rádi, že trenér přijal naši nabídku a přijel do Příbrami. Kromě bohatých zkušeností, přináší do týmu i novou energii a nadšení pro práci s hráči. Celý tým se těší na novou spolupráci, která je před námi."

Povídali jsme si i s Augiem, proč se rozhodl podepsat smlouvu právě s Příbram Bobcats. „Těším se na rozvíjení talentu u nových i stávajících hráčů, přináším do týmu myšlení vítězů a rozvíjení mladých trenérů“, říká Stevens. Zároveň zmiňuje, že hlavním z důvodů jeho rozhodnutí přijet do Příbrami, byla profesionalita, se kterou je klub řízen a nadšení jednotlivých členů celé organizace, se kterou pracují. "Společnými silami se budeme snažit vybudovat dlouhodobě úspěšný program, který zpestří nabídku sportovních utkání v Příbrami a okolí."
 
První domácí zápas se odehraje již zítra 28. dubna od 14:00 na umělé trávě 1. FK Příbram. Soupeřem bude Prague Mustangs.

Pro rok 2019 je jedna z nejdůležitějších …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Michaela Rom - Bobcats

autor: pmrDalší články

Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Příští týden poklesne hladina vody pod hranici, která je potřebná pro provoz lodního výtahu 24. srpna 2019   (09:47) Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30) Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Pravidelné výlovy, vysazení čisticích rostlin a zvýšení průtoku vody. To vše by mělo zkvalitnit vodu v Novém rybníce 23. srpna 2019   (06:08) Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Nejhorší kvalita vody je v Pilském rybníku na Příbramsku 22. srpna 2019   (18:35) Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Počítejte se zdržením 22. srpna 2019   (16:00)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz