Příbramské ANO vnáší do volební kampaně prvek soutěže
VOLBY/PR
13. září 2022 (16:00)
foto, video: PR
Naše kampaň je pozitivní, my s nikým nebojujeme. Teď se navíc pokusíme přinést do kampaně i prvek napětí a soutěže, řekl starosta Jan Konvalinka (za ANO).
Volební kampaň vrcholí. Strany a uskupení se snaží zaujmout voliče různými způsoby. Kromě běžných předvolebních prohlášení o lepších zítřcích se rozjela i útočná a negativní kampaň na sociálních sítích. Vnímavý člověk určitě pozná, kdo je ten, co pracuje a buduje a kdo je ten, co zná jen kritiku. "Naše kampaň je pozitivní, my s nikým nebojujeme. Teď se navíc pokusíme přinést do kampaně i prvek napětí a soutěže," uvádí příbramský starosta a lídr kandidátky Hnutí ANO Jan Konvalinka a dodává: "Na centrální billboard na náměstí T.G.M. jsme se pokusili vypsat investiční akce a opravy, které se uskutečnily za dobu našeho působení na radnici."
Mezi položkami na velkém billboardu je podle Konvalinky jedna, která ani při nejlepší vůli nemohla být a také nebyla uskutečněna. "Je to takový trojský kůň. Přijďte se na billboard podívat zblízka a zkuste mezi všemi těmi uskutečněnými projekty najít jednu věc, která tam nepatří." doplňuje.
Pokud se na plochu billboardu soustředíte, naleznete v textu jednu věc, která je v podstatě neproveditelná a nemohla být uskutečněna. Svou odpověď můžete zaslat prostřednictvím stránek www.anopribram.cz/soutez, kde najdete odkaz na vyplnění odpovědi. Budete-li mít štěstí, odpovíte správně a zároveň budete vylosováni, můžete se těšit na poukaz na víkendový pobyt pro dvě osoby v apartmánu na Šumavě.
Podmínky soutěže
Soutěž probíhá od okamžiku zveřejnění na facebookových stránkách ANO Příbram až do 23. 9. 2022 do 14:00. Soutěž je určena pro občany města Příbram starší 18 let. Odpovídat lze pouze prostřednictvím odkazu na webu anopribram.cz. Při vyplňování odpovědi budete požádáni o uvedení jména, příjmení a kontaktního telefonu. Jedna osoba může odpovědět pouze jednou, z vícenásobných odpovědí od jednoho soutěžícího půjde do slosování pouze první odeslaná. Správné odpovědi půjdou do slosování a jeden vylosovaný výherce obdrží poukaz na víkendový pobyt pro dva v apartmánu na Šumavě.
Slosování proběhne dne 25.09.2022 v 19:00 a bude vysíláno na facebookových stránkách https://www.facebook.com/anopribram. Výherce bude telefonicky kontaktován.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR
Související
•Hrazdírová: V Příbrami schází dostatečná nabídka odlehčovacích služeb
•Stavba jihovýchodního obchvatu Příbrami má začít v roce 2024
•Příbram obdržela dvě nabídky na připravovanou rekonstrukci akvaparku
Další články
Bioodpad v Příbrami končí i v lese. Městské lesy ukazují fakta, která část veřejnosti nechce slyšet
Povinný sběr bioodpadu v Příbrami vyvolal mezi částí veřejnosti silné reakce. Někteří …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Učitelé ZUŠ Antonína Dvořáka zahrají benefiční koncert pro dětské pacienty
Tradice pomoci pokračuje – učitelé hudby a zpěvu připravili koncert na podporu …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Policie v Příbrami rozdávala pokuty: Nepřipoutaní, mobily, drogy i zákazy řízení
Policisté se v týdnu zaměřili na speciální dopravní kontrolu, která byla zaměřena …
FOTOGALERIE
Co je pro vás poslem jara? První čáp na komíně nebo sněženky?
Co je vlastně symbolem jara? Pro někoho je to návrat čápů na komíny, pro jiného první …
FOTOGALERIE
Jarní rituál, nebo sousedská válka?
Jarní úklid se sirkou v ruce? Než škrtnete, zjistěte, jak pálit větve bez asistence …
ZAJÍMAVOSTI
Tipy na víkend: Den svatého Patrika, hokejové utkání a řada kulturních akcí
Tento víkend si můžete vyzkoušet, jak asi vypadá atmosféra v tradiční irské hospodě, …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Rožmitál čeká pestrý pátek: Jarní tvoření a Ping pongový ples k 50 letům stolního tenisu
Rožmitál pod Třemšínem čeká 13. března odpoledne a večer plné zábavy, kreativity a …
KULTURA
Tankování v Příbrami zdražuje. Konflikt na Blízkém východě rozhýbal ceny paliv
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 36,90 Kč do 38,90 …
AKTUÁLNĚ
MG ROADSHOW míří opět do Příbrami
Už 17. a 18. března ožije areál společnosti AUTA s.r.o. v Příbrami velkou …
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Motorkářská sezona začala. Policie varuje před riziky po zimě
S příchodem teplejších březnových dní se na silnice vrátili motorkáři. Začátek sezony …
DOPRAVA




