11. 4. svátek má Izabela

Příbramská zážitkovka je plná slevových kuponů na zajímavá turistická místa

24. června 2020   (16:39)
Příbramská zážitkovka je plná slevových kuponů na zajímavá turistická místa
foto: ehlová, DiS. tisková mluvčí

Turistům směřujícím do Příbrami chce město jejich pobyt zpříjemnit.


V letošním roce, více než kdy dříve, bude cílem letních dovolených právě Česká republika. Turistům směřujícím do Příbrami město jejich pobyt zpříjemní Příbramskou zážitkovou knížkou, která umožní čerpat slevy na zajímavých místech.

Příbramská zážitkovka je plná slevových kuponů na zajímavá turistická místa a také do řady příbramských restaurací, kaváren a provozoven rychlého občerstvení. „Do této brožury jsme se snažili zapojit všechny významné turistické cíle, a to i ty sportovní. Slevy je možné využít v expozicích Hornického muzea, při prohlídce Svaté Hory, Galerie Františka Drtikola, Domu Natura, ale také při návštěvě středisek Sportovních zařízení města Příbram (veřejné bruslení, adventure minigolf, vnitřní bazén a půjčovna sportovních potřeb). Druhým aspektem je spolupráce s provozovateli stravovacích a ubytovacích zařízení. Služby turistům tak budou komplexní,“ říká ke vzniku knížky plné slev Zuzana Kučerová z odboru Kancelář města.
Jak to celé funguje? Při návštěvě a zakoupení plného vstupného v zahrnutých turistických atraktivitách získá návštěvník tuto knížku zdarma. Výhody v ní uvedené je možné čerpat hned při další návštěvě zařízení, která se do tohoto projektu zapojila.
„Letošní turistická sezona bude jiná. Bude se méně cestovat do zahraničí, ale o to více se budeme věnovat poznávání naší republiky. V Příbrami je řada míst, která nejen o prázdninách lákají k návštěvě či ke sportovnímu vyžití, proto velmi oceňuji nápad usnadnit návštěvníkům našeho města jejich pobyt zde. Příbramská zážitkovka umožní díky výrazným slevám návštěvu více míst,“ uvedl starosta Jan Konvalinka.
„Letošní turistická sezona bude jiná. Bude se …
foto: ehlová, DiS. tisková mluvčí

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Eva Švehlová
DiS. tisková mluvčí
autor: Jakub Pečenka








Další články

Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti Tento víkend patří v Příbrami turistice, historii i společenskému dění. V sobotu 11. a … AKTUÁLNĚ Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na bezpečnost u přechodů pro chodce, a to … AKTUÁLNĚ Zimní sezóna na nové D4: sypače najezdily téměř 40 tisíc kilometrů Zimní sezóna na nové D4: sypače najezdily téměř 40 tisíc kilometrů Zimní údržba nové dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem byla pro tým Via Salis Operations … DOPRAVA Malý, ale neohrožený. To je kulíšek nejmenší Malý, ale neohrožený. To je kulíšek nejmenší Je nejmenší, ale zároveň nejodvážnější a možná i nejdrzejší sovou. Ano, řeč je o … POZNÁVÁME BRDY Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho soustrojí opět v plné síle Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho soustrojí opět v plné síle Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho ze tří soustrojí opět v plné síle. … NEPŘEHLÉDNĚTE Příbram brzdí opravy: asfalt mizí z trhu a dodavatelé chtějí víc peněz Příbram brzdí opravy: asfalt mizí z trhu a dodavatelé chtějí víc peněz Růst cen ropy a dalších komodit začíná dopadat i na Příbram. Město v posledních … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Zahájení sezóny pro turisty i milovníky motorových vozidel! Tipy na víkend: Zahájení sezóny pro turisty i milovníky motorových vozidel! Tento víkend, konkrétně v sobotu 11. dubna, bude v Příbrami oficiálně zahájena … KULTURA Na silnici nad Věšínem skončilo auto na střeše Na silnici nad Věšínem skončilo auto na střeše V pátek 10. dubna dopoledne vyjížděli záchranáři k nahlášené nehodě v katastru obce … FOTOGALERIE Voda, běh a první odpovědi sezony: Příbram hostí už v sobotu napínavý aquatlon Voda, běh a první odpovědi sezony: Příbram hostí už v sobotu napínavý aquatlon Triatlonová sezona se rozjíždí a hned zkraje nabídne pořádně zajímavou podívanou. V … SPORT
Policejní pyrotechnik odpálil nalezenou munici na místě Policejní pyrotechnik odpálil nalezenou munici na místě Ve čtvrtek 9. dubna po 9. hodině ráno byl ohlášen nález munice v katastru obce … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz