24. 1. svátek má Milena

Příbramská záchytka si na nudu stěžovat nemohla

15. června 2014   (13:06)
Příbramská záchytka si na nudu stěžovat nemohla
foto: sxc

Všichni tři výtečníci se po požití alkoholu chovali agresivně.



Příbramská policie v tomto týdnu asistovala hned u několika převozů podnapilých hříšníků na protialkoholní záchytku. První případ se stal v úterý 10. června ve večerních hodinách. V jednom domě v Příbrami mělo dojít k napadení 40letého muže. Policisté na místě zjistili, že ho ohrožuje jeho 26letá přítelkyně, která byla pod vlivem alkoholu. Protože přístroj ukázal hodnotu 1,12 promile a protože žena neustále muže urážela a vyhrožovala mu, byla přepravena na záchytnou stanici. Svým jednáním se navíc dopustila přestupku a kromě uhrazení noclehu na záchytce může dostat pokutu do výše tří tisíc korun.

Mladík ubližoval sám sobě

Další dva opilce převážela policie 12. června. Krátce po půlnoci to bylo v případě muže ze Sedlčan, který slovně napadal svou manželku. A také na Milínsku, kde měl 20letý mladík napadat své rodiče.

"Policisté po příjezdu zjistili, že k ničemu takovému nedochází, ale muž je podnapilý a sám si způsobil zranění tím, že si rozbil láhev od piva o hlavu. Při dechové zkoušce mu bylo naměřeno 1,5 promile alkoholu," vysvětlila Monika Schindlová z příbramské policie.


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Počet sociálních pohřbů v některých větších městech Středočeského kraje v posledních … Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Průzkumná štola pro tunel Kamenná Vrata na budoucí středočeské D3 — v úseku mezi … AKTUÁLNĚ Masopust: Nejbarevnější česká tradice, která přežila staletí Masopust: Nejbarevnější česká tradice, která přežila staletí Tři králové symbolicky uzavřeli vánoční čas a začalo období, kdy se svět obrací vzhůru … Masopust /VIDEO/ Obránci zvířat protestovali před prodejnou COOP proti prodeji vajec z klecových chovů /VIDEO/ Obránci zvířat protestovali před prodejnou COOP proti prodeji vajec z klecových chovů Organizace OBRAZ – obránci zvířat uspořádala v pátek 23. ledna ráno protestní akci … FOTO Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráž natankujete stále na čerpačkách OMV a MOL Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráž natankujete stále na čerpačkách OMV a MOL Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 30,90 Kč do 33,90 … AKTUÁLNĚ Dům s cenou 20 milionů a energetickým štítkem G. Zastupitelé rozhodnou, zda půjde do dražby Dům s cenou 20 milionů a energetickým štítkem G. Zastupitelé rozhodnou, zda půjde do dražby Zastupitelstvo města Příbram bude ve středu 28. ledna rozhodovat o dalším osudu … Politika Tipy na víkend: Nové filmy a návrat oblíbeného divadelního představení pro děti Tipy na víkend: Nové filmy a návrat oblíbeného divadelního představení pro děti O víkendu se můžete těšit na další filmové premiéry – pro ty nejmenší diváky, ale i … Záškrt se vrací. Nebezpečná nemoc může ohrozit dýchání i srdce, varuje primář Prusík Záškrt se vrací. Nebezpečná nemoc může ohrozit dýchání i srdce, varuje primář Prusík Záškrt patří mezi infekční onemocnění, o kterých si mnozí mysleli, že už patří … ROZHOVOR Hygienici varují před antiperspirantem Rexona. Obsahuje zakázanou látku Hygienici varují před antiperspirantem Rexona. Obsahuje zakázanou látku Hlavní hygienička České republiky upozorňuje spotřebitele na nevyhovující kosmetický …
Hledaný muž byl nalezen mrtvý ve Voznici Hledaný muž byl nalezen mrtvý ve Voznici Policisté hledali muže, který odešel z domova, kde nechal dopis na rozloučenou. … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz