15. 4. svátek má Anastázie




Příbramská rally se vrací, počítejte s uzavírkami silnic i show na náměstí

9. července 2022   (07:04)
Příbramská rally se vrací, počítejte s uzavírkami silnic i show na náměstí
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka

Letošní, 41. ročník závodu se uskuteční v sobotu 23. července. V pátek 22. července čeká diváky předstartovní akce v Příbrami.


Pod záštitou nového generálního partnera a opět v letním termínu odstartuje 41. ročník Silmet Rally Příbram. „S osvědčenými technickými rychlostními zkouškami na Sedlčansku a s typickým rallysprintovým uspořádáním se odjede další díl Pirelli Rallysprint série,“ informují webové stránky motoristické akce, která se včetně doprovodného programu uskuteční od 22. do 23. července. Její součástí bude i Autoklub Rallysprint série v rally historických automobilů a Česká Trophy v rally pravidelnosti historických automobilů.

„Rally chystáme v osvědčené koncepci podle jubilejního 40. ročníku. Připravujeme doprovodný program nejen pro její příznivce, ale i pro širokou motoristickou veřejnost. Zveme všechny na předstartovní show spojenou se slavnostním uvedením posádek ze startovní listiny,“ řekl předseda organizačního výboru Petr Šefr. Show se uskuteční v pátek 22. července na příbramské náměstí T. G. Masaryka a program zahrnující i aktivity pro děti začíná ve 12.00. Vybrané posádky se představí mezi 19.00 a 21.00 a fanoušci se dočkají také autogramiády.
První soutěžní vozidlo sjede ze startovní rampy v sobotu 23. července v 8.45, následovat budou dva průjezdy čtyřmi rychlostními zkouškami. Tratě jsou v uvedenou dobu (časy uzavírek jsou orientační a mohou se mírně změnit v závislosti na průběhu celkového závodu) zcela uzavřené pro veškerý provoz a nesmí se na nich nikdo pohybovat.
První soutěžní vozidlo sjede ze startovní …
foto: www.rally-pribram.cz
„Stavíme na jezdecky oblíbených rychlostních zkouškách z minulého ročníku se zajímavými a dobře dostupnými diváckými místy. Divákům mohu slíbit i jedno zajímavé překvapení ve startovní listině,“ dodal ředitel rally Pavel Štípek. První posádky jsou na cílové rampě očekávány před pátou odpoledne.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

První bleší trhy roku 2026 lákají na poklady z druhé ruky První bleší trhy roku 2026 lákají na poklady z druhé ruky Město vstupuje do třetí sezóny oblíbených bleších trhů, které doplňují tradiční … NEPŘEHLÉDNĚTE Senior přejel do protisměru a srazil se s protijedoucím autem Senior přejel do protisměru a srazil se s protijedoucím autem U dopravní nehody před Čenkovem zasahovali ve středu 15. dubna odpoledne záchranáři. … AKTUALIZOVÁNO Hasiči ve Středočeském kraji loni evidovali 2670 požárů, nejvíce hořelo na Příbramsku Hasiči ve Středočeském kraji loni evidovali 2670 požárů, nejvíce hořelo na Příbramsku Hasiči ve Středočeském kraji minulý rok evidovali 2670 požárů, což bylo meziročně o … NEPŘEHLÉDNĚTE Sucho se prohlubuje. Podle hydrologů už stromy trpí vodním šokem Sucho se prohlubuje. Podle hydrologů už stromy trpí vodním šokem Jaro zatím nepřináší krajině tolik potřebnou vláhu. Hydrologická i meteorologická data … AKTUÁLNĚ Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko známe všichni. Ale známe ho opravdu? Spouštíme novou sérii krátkých … VIDEO V Příbrami začnou opravy březohorských ulic, zkomplikuje se parkování V Příbrami začnou opravy březohorských ulic, zkomplikuje se parkování Stavbaři budou v Příbrami od příštího pondělí opravovat Nádvoří Msgre. Korejse a … AKTUÁLNĚ Brdy očima dětí: CHKO vyhlásila velkou výtvarnou soutěž k desátému výročí Brdy očima dětí: CHKO vyhlásila velkou výtvarnou soutěž k desátému výročí Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, Správa CHKO Brdy, společně se spolkem … AKTUÁLNĚ Ve Středočeském kraji čeká výměna řidičáku přes 65 tisíc lidí. Vyřídit ji lze online během pár minut Ve Středočeském kraji čeká výměna řidičáku přes 65 tisíc lidí. Vyřídit ji lze online během pár minut Více než 65 tisíc řidičů ve Středočeském kraji si letos musí vyměnit řidičský průkaz. … NEPŘEHLÉDNĚTE Pes v rozpáleném autě, had v obýváku, bobr v přepadu. Příbramští hasiči řešili 31 zvířecích záchran Pes v rozpáleném autě, had v obýváku, bobr v přepadu. Příbramští hasiči řešili 31 zvířecích záchran Zvířata v nesnázích volají o pomoc stejně jako lidé – a hasiči jsou u toho. V … ZVÍŘATA
Legendární pochod Praha–Prčice slaví 60 let a láká další tisíce poutníků Legendární pochod Praha–Prčice slaví 60 let a láká další tisíce poutníků Velký zájem o dálkový pochod Praha-Prčice, který nepolevuje ani po desítkách let, … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz