30. 4. svátek má Blahoslav




Příbramská nemocnice se kvůli covidu opět vrací k respirátorům

1. srpna 2022   (12:45)
Příbramská nemocnice se kvůli covidu opět vrací k respirátorům
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Šíření nákazy novým typem koronaviru se zrychluje a počty nemocných i hospitalizovaných rostou. Příbramská nemocnice tak znovu zavádí povinnost nosit při vstupu do vnitřních prostor roušku či respirátor.


Do příbramské nemocnice můžete od dnešního dne vstoupit opět jen s respirátorem, nebo jinou adekvátní ochranou dýchacích cest. Vedení nemocnice tím reaguje na zvyšující se počty pacientů s koronavirem, ale také nemocných zaměstnanců.

„Žádáme pacienty o dodržování tohoto opatření. Má chránit především je a naše zaměstnance, aby mohli i nadále poskytovat zdravotní služby bez jakéhokoliv omezení. Toto preventivní opatření zrušíme, jakmile se zlepší epidemiologická situace v regionu,“ žádá veřejnost tiskový mluvčí nemocnice Martin Janota.
V příbramské nemocnici aktuálně leží 19 pacientů s koronavirem, nikdo z nich nemá vážný průběh a nevyžaduje tak intenzivní péči. Mnoho pacientů je navíc hospitalizováno kvůli jiným obtížím a na nákazu se přišlo při vstupním vyšetření. Nemocnice také z důvodu nákazy koronavirem postrádá 12 zaměstnanců, což začíná být vzhledem k probíhajícím dovoleným problémem. Léčba pacientů probíhá na jednom vyhrazeném covidovém oddělení a dále pak v izolačním režimu na dalších odděleních, kde je léčen i primární problém pacientů. Žádná necovidová péče zatím nemusela být omezena.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Nedaleko Dobříše se nachází výjimečné chráněné území Andělské schody, které v sobě … TIP NA VÝLET /KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! /KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! Kriminalisté po úterním zásahu v příbramské nemocnici obvinili šest lidí a tři firmy z … AKTUALIZOVÁNO Ceny nafty i benzínu opět vystřelily nahoru. Nejlevněji stále natankujete u Silmetu a u Prim Ceny nafty i benzínu opět vystřelily nahoru. Nejlevněji stále natankujete u Silmetu a u Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,59 Kč do 43,10 Kč … DOPRAVA Tajemné poklady víry odhaleny: Na Svaté Hoře ukazují sošky, které lidé 200 let skrývali doma Tajemné poklady víry odhaleny: Na Svaté Hoře ukazují sošky, které lidé 200 let skrývali doma Na první pohled nenápadné dřevěné sošky. Na ten druhý fascinující svědectví víry, … ZAJÍMAVOSTI Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ a kam povedou další úpravy? Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ a kam povedou další úpravy? V uplynulých dnech probíhaly v okolí sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ terénní úpravy, … ZAJÍMAVOSTI Pudilová do toho řízla: Szabová, pojď si pro královnu OKTAGONu! Pudilová do toho řízla: Szabová, pojď si pro královnu OKTAGONu! Dvakrát zrušený zápas, který fanoušci chtějí víc než cokoliv jiného, je zpátky ve hře. … SPORT Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Dopravní nehoda dnes v podvečer zkomplikovala provoz na silnici 102 u odbočky na obec … AKTUALIZOVÁNO Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Pálení čarodějnic je za dveřmi. Zatímco většina z nás se těší na tradici, pro hasiče … NEPŘEHLÉDNĚTE Pecen z Pece rozžhaví Řimbabu. Čarodějnice letos provoní čerstvý chléb Pecen z Pece rozžhaví Řimbabu. Čarodějnice letos provoní čerstvý chléb Oheň, západ slunce a vůně chleba z rozpálené pece. Tak budou letos vypadat Čarodějnice … NEPŘEHLÉDNĚTE
Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna lokalita, obec... Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna lokalita, obec... Příbramsko známe všichni. Ale známe ho opravdu. Pokračujeme v naší sérii krátkých … VIDEO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz