4. 7. svátek má Prokop




Příbramská nemocnice otevírá od pondělí druhé odběrové místo

20. listopadu 2020   (11:15)
Příbramská nemocnice otevírá od pondělí druhé odběrové místo
foto: pribram.cz

Již brzy by měly být umožněny odběry také samoplátcům.


S příchodem podzimního počasí spouští od pondělí 23. listopadu příbramská nemocnice nové odběrové místo na stěry Covid 19. To bude v hlavním areálu nemocnice, v pavilonu I, který si možná někteří pamatují jako infekční pavilon. Odběrové místo bude v interiéru a bude mít samostatný vstup.

Stále platí, že je nutné se objednat prostřednictvím webového formuláře, ve kterém je nově rozlišeno i místo odběru. Odběrové místo bude fungovat pouze ve všední dny v době od 9 do 18 hodin a určeno bude pro bezpříznakové pacienty. Víkendy a stěry lidí s příznaky (oboje 9-12 hodin) bude zajišťovat stále původní odběrové místo v druhém areálu na Zdaboři.
 „Pro pacienty, kteří přijedou na odběr autem, je určeno městské parkoviště přímo nad nemocnicí, které bylo otevřeno v loňském roce. Ve spolupráci s radnicí se podařilo nastavit zdejší parkovací automat tak, že prvních 30 minut parkování je zdarma. Za tuto dobu byste měli stihnout cestu z parkoviště a na parkoviště, i odběr samotný. Parkoviště bude označeno,“ informuje tiskový mluvčí nemocnice Martin Janota.
 
 „Pro pacienty, kteří přijedou na odběr autem, …
foto: pribram.cz
Lidé, kteří míří na odběry, by neměli navštěvovat jiné prostory nemocnice. Cesta, i samotné odběrové místo, budou označeny.

K dnešnímu dni eviduje nemocnice 54 hospitalizovaných pacientů, ze kterých 8 vyžaduje intenzivní péči. 43 zdravotníků je kvůli Covid 19 v pracovní neschopnosti.
K dnešnímu dni eviduje nemocnice 54 …
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: text i (Jakub Pečenka)
autor: Jakub Pečenka








Další články

Cyklohráček láká i výletníky z Příbrami. Připravil 14 prázdninových expedic Cyklohráček láká i výletníky z Příbrami. Připravil 14 prázdninových expedic Oblíbený výletní vlak Cyklohráček vyráží i letos na mimořádné prázdninové výlety. Od … AKTUÁLNĚ Bezpečně u vody: Stačí chvilka nepozornosti a letní pohoda může skončit tragédií Bezpečně u vody: Stačí chvilka nepozornosti a letní pohoda může skončit tragédií Léto a prázdniny jsou obdobím, kdy tisíce lidí míří k moři, na koupaliště, k rybníkům … AKTUÁLNĚ Z Příbrami až na vrchol. Petra Škopková je mistryní České republiky ve sportovní gymnastice Z Příbrami až na vrchol. Petra Škopková je mistryní České republiky ve sportovní gymnastice Příbram má nový velký sportovní úspěch. Petruška Škopková se na letošním Mistrovství … SPORT Jen jednou v roce! Hornické muzeum zpřístupní v neděli všechny expozice za symbolickou korunu Jen jednou v roce! Hornické muzeum zpřístupní v neděli všechny expozice za symbolickou korunu První červencový víkend patří v Příbrami tradiční Prokopské pouti. Největší a … ZAJÍMAVOSTI Slavíme Cyrila, Metoděje i Husa. A obchody? Otevřené, jak jste zvyklí Slavíme Cyrila, Metoděje i Husa. A obchody? Otevřené, jak jste zvyklí Červencové státní svátky letos připadají na neděli 5. července a pondělí 6. července. … AKTUÁLNĚ Mateřídouška provoněla brdské stráně. Drobounká bylinka s velkou silou Mateřídouška provoněla brdské stráně. Drobounká bylinka s velkou silou Začátek léta přináší do brdských luk a pastvin jednu z nejkrásnějších a … POZNÁVÁME BRDY Drahenice znovu ožijí sportem. Tradiční Drahenice Cup nabídne fotbal, volejbal i bohatý doprovodný program Drahenice znovu ožijí sportem. Tradiční Drahenice Cup nabídne fotbal, volejbal i bohatý doprovodný program V sobotu 4. července od 9 hodin se v Drahenicích uskuteční tradiční Drahenice Cup ve … NEPŘEHLÉDNĚTE Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny se po celý týden prakticky nezměnily Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny se po celý týden prakticky nezměnily Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami stejně jako minulý týden a to v … DOPRAVA Příbramské iktové centrum získalo už pošesté prestižní evropské ocenění. Za rok 2025 obdrželo nejvyšší diamantovou plaketu Příbramské iktové centrum získalo už pošesté prestižní evropské ocenění. Za rok 2025 obdrželo nejvyšší diamantovou plaketu Iktové centrum Oblastní nemocnice Příbram, specializované pracoviště určené pro … AKTUÁLNĚ
Na silnici II/604 u Milína se řetězově srazila dvě auta s motorkou, zranila se spolujezdkyně Na silnici II/604 u Milína se řetězově srazila dvě auta s motorkou, zranila se spolujezdkyně K řetězové dopravní nehodě došlo v pátek dopoledne na silnici II/604 u Milína, která … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz