Příbramská nemocnice jede v letním provozu
6. července 2024 (09:05)
Stejně jako další jiné podniky, i příbramská nemocnice vstoupila od tohoto týdne do letního režimu. Ten je dán nejenom tím, že si zaměstnanci vybírají dovolenou, ale také potřebou různých údržbových a investičních prací na místech, kde to v průběhu roku není možné. Jedná se například o malby na odděleních, kompletní údržbu operačních sálů a mnoho dalšího. Nemocnice připravila na svém webu v aktualitách podstránku „Letní provoz“, kde budou pravidelně doplňovány a aktualizovány veškeré změny v souvislosti s letními měsíci.
„Prosíme všechny pacienty, kteří míří do naší nemocnice v neakutním stavu, aby si předem zjistili, jestli je jejich lékař či vyšetření k dispozici. I nemocnice musí fungovat v letním režimu a právě veškeré změny máme uvedeny na webu. Zároveň pracujeme na tvorbě webu nového, aby bylo v budoucnu vše ještě přehlednější. Zároveň bychom chtěli všechny ubezpečit, že například urgentní příjem i další akutní provozy zůstávají bez omezení,“ řekl tiskový mluvčí nemocnice Martin Janota.
V nemocnici také vrcholí rekonstrukce pavilonu D2, který by měl být stavebně dokončen na podzim tohoto roku. Poté bude probíhat vnitřní vybavení a na začátku příštího roku se sem postupně začnou vracet pacienti.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka
Související
•Příbramské děti ví, jak zachránit lidský život. S defibrilátory ale potřebují pomoc
•ADRA otevřela v Příbrami Hrabárnu. Charitativní obchod nabízí oblečení z druhé ruky
•Záchranáři mají na Slapské přehradě nový člun
Další články
Umění v jídelně bývalého lágru: Vojna ožila divadelním festivalem
Do Památníku Vojna Lešetice zavítaly o minulém víkendu desítky návštěvníků na Festival …
Strážníci v Příbrami našli pohřešovaného chlapce s autismem
Ve středu ráno přijala Městská policie Příbram oznámení o pohřešovaném chlapci s …
ZOD Starosedlský Hrádek: moderní zemědělský areál v okrese Příbram představil farmu za účasti ministra
Zemědělsko obchodní družstvo Starosedlský Hrádek patří mezi nejvýznamnější podniky v …
VIDEO
Místostarosta Peterka: Podpora sportu musí růst spolu s dětmi i náklady klubů
Příbramský sport roste, podpora ne. Místostarosta Miroslav Peterka (ODS) chce na …
Příbramský Bobcats nezastavil ani tým ze Slovenska. A mají další titul
Junioři Příbram Bobcats završili svou dominantní sezonu ve 2. juniorské lize dalším …
Hurá akce pro chrty: Dobré skutky v MŠ Školní pokračují
V Mateřské školce Školní v Příbrami proběhla úspěšná sbírka starších dek pro týrané …
Gel místo skalpelu. Nová naděje pro bolavé klouby
Zapomeňte na titanové implantáty, bolestivé rekonvalescence a doživotní medikaci. …
Nová éra pod Svatou Horou: moderně – nadčasově vybavená základka pro dnešní děti
Základní škola pod Svatou Horou slavnostně představila nově zrekonstruované prostory, …
FOTOGALERIE
Bobcat uspořádal první „Kariérní den“ pro žáky z Dobříše
Společnost Doosan Bobcat v listopadu poprvé otevřela dveře svého dobříšského kampusu …





