vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno: 18. 9. 2020
Bohutín 2
Březnice 6
Chotilsko 1
Dobříš 16
Dolní Hbity 2
Drásov 1
Drevníky 1
Háje 5
Hluboš 1
Jablonná 1
Jince 1
Kamýk nad Vlt. 6
Klučenice 1
Lazsko 1
Lešetice 1
Malá Hraštice 2
Mokrovraty 1
Narysov 2
Nechvalice 6
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 1
Nový Knín 1
Obecnice 5
Ohrazenice 3
Pečice 2
Podlesí 2
Příbram 91
Příčovy 2
Rosovice 2
Rožmitál p. Tř. 7
Rybníky 2
Sedlčany 6
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 2
Stará Huť 2
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Trhové Dušníky 2
Višňová 1
Zbenice 1
Zduchovice 1
Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení

PR
3. srpna 2020   (14:57)
Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení

Výběrové řízení potrvá do konce srpna tohoto roku.


Pokud máte zájem posunout se ve své kariéře a zároveň se podílet na chodu jednoho z oddělení, měli byste zvážit vaši přihlášku do výběrového řízení na pozici vrchní sestra urologického oddělení v Oblastní nemocnici Příbram.

Požadována je minimálně pětiletá praxe ve zdravotnictví a také komunikační a organizační schopnosti. Samozřejmostí je pro nás také odborná způsobilost pro výkon povolání všeobecné sestry, výhodou pak vysokoškolské vzdělání a praxe v urologii nebo chirurgii, stejně tak ve vedoucí funkci.

Vybraná uchazečka získá nejen odpovídající mzdové ohodnocení, ale tak náborový příspěvek ve výši 40 tisíc korun a další soubor benefitů pro zaměstnance nemocnice. Možné je i využití parkoviště, zaměstnaneckého ubytování nebo dětské skupiny Zdravínek pro děti od 1 do 6 let přímo v areálu nemocnice.

Pokud vás nabídka zaujala a chcete společně s primářem MUDr. Pavlem Hankem utvářet toto moderní oddělení, nezapomeňte poslat přihlášku. Tu doplňte motivačním dopisem a vašim CV, společně s dokladem o dosaženém vzdělání a výpisem z rejstříku trestů a zašlete s označením „VŘ – vrchní sestra“ na adresu:

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.
Personální oddělení
Gen. R. Tesaříka 80
261 01 Příbram I

Pro více informací můžete kontaktovat hlavní sestru nemocnice Mgr. Ivanu Králíčkovou na telefonu 318 641 163 nebo e-mailu ivana.kralickova@onp.cz
 
Těšíme se na budoucí spolupráci
Oblastní nemocnice Příbram                                                                           
 
Pokud máte zájem posunout se ve své kariéře a …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: ONP

autor: PR
Další články

Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků Příbramské školy mají problém se sháněním kvalitních notebooků Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Hamáček: Nastal čas maximálně omezit sociální kontakty a zrušit hromadné akce Za fatální chybu považuje, že se odkládalo znovuzavedení roušek 19. září 2020   (09:23) Nepřehlédněte Od vysvěcení kostela na Březových Horách uběhne 130 let Od vysvěcení kostela na Březových Horách uběhne 130 let V neděli 20. září oslaví kostel sv. Vojtěcha narozeniny, účastníci se mohou těšit na hudební vystoupení i komentovanou prohlídku. 19. září 2020   (08:42) Pokračování 4. dílu Svatohorského Downtownu již dnes v Příbrami Pokračování 4. dílu Svatohorského Downtownu již dnes v Příbrami Hasiči likvidují požár v CHKO Brdy u Bratkovic. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu Hasiči likvidují požár v CHKO Brdy u Bratkovic. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu Sobotní farmářské trhy namíchají gastronomické i kulturní ingredience Sobotní farmářské trhy namíchají gastronomické i kulturní ingredience V Rožmitálu pod Třemšínem k pohádce zakousnete domácí dobroty nebo popijete burčák. Tradiční prodejní trhy proběhnou opět i v Příbrami. 18. září 2020   (19:30) V Praze i Středočeském kraji budou roušky povinné i venku V Praze i Středočeském kraji budou roušky povinné i venku Petr Štěpánek: Úspěšný starosta Petrovic a dobrovolný hasič Petr Štěpánek: Úspěšný starosta Petrovic a dobrovolný hasič PR Babiš nevyloučil zavedení nouzového stavu Babiš nevyloučil zavedení nouzového stavu Nouzový stav letos v Česku platil kvůli epidemii nemoci covid-19 od 12. března do 17. května. 18. září 2020   (15:05)
Příbram hledá cesty, jak navzdory covidu zachovat kulturní akce Příbram hledá cesty, jak navzdory covidu zachovat kulturní akce "Nehledáme kličky, jak to obejít, ale hledáme cesty, jak kulturu úplně neumrtvit, jako jsme byli nuceni v jarních měsících," uvedl starosta. 18. září 2020   (13:38)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz