25. 4. svátek má Marek

Příbramáci se musí připravit na řadu dopravních uzavírek

25. června 2014   (11:05)
Příbramáci se musí připravit na řadu dopravních uzavírek

Zřejmě největší letošní akcí bude rekonstrukce ulice 28. října, která bude probíhat v několika etapách.


Řidiči i další občané Příbrami na cestách se budou muset v následujících týdnech připravit na řadu komplikací, které budou způsobené investičními a kulturními akcemi. 
 
V ulici Mixova a Slivických bojovníků se pokládá nový protihlukový asfalt
 
Do 7. července tohoto roku budou uzavřeny ulice Mixova a Slivických bojovníků. Uzavírka platí pro veškerou dopravu kromě složek IZS a autobusovou dopravu. Ve dnech 19. června a 5. až 6. července nebude průjezdná vůbec. Autobusy pojedou v těchto dnech po objízdné trasy a vynechají zastávky Příbram - Jesenice,rozc., Příbram - Jeruzalém, Příbram - rozc.k šachtě 9,  Příbram - Sázky,rozc. a Příbram - Sázky.
 
Od pondělí se uzavře první úsek v ulici 28. října
 
V úseku od ulice Politických vězňů až po ulici Březohorskou bude uzavřena rekonstruovaná ulice 28. října. Uzavírka v tomto rozsahu by měla trvat až do 3. srpna, stavba se poté přesune do dalších části ulice.
 
Prokopská pouť omezí hlavně provoz MHD
 
Uzavírky může mít na svědomí kromě investiční akce i akce kulturní. Tou nejbližší je 25. Prokopská pouť, která se bude konat jako vždy na Březových Horách. Akce uzavře náměstí J. A. Alise v úseku mezi Husovo ulicí a ulicí k dolu Marie a to v termínu od 2. července od 12 hodin do 6. července 20 hodin.
 
Uzavřena bude i malá část Mariánské ulice v úseku mezi výjezdem od hotelu Minerál, ulice K dolu Marie a Prokopská ulice v termínu od 5. do 6. července.
 
Akce bude mít vliv i na autobusovou dopravu. Na lince 5A nebude obsluhována v době konání akce zastávka Příbram,Břez.Hory,nám.J.A.Alise v ul. K Dolu Marie, nejbližší autobusová zastávka bude Příbram,Břez.Hory,rozc.Zdaboř.
 
Linky 10A a 10 B nebudou obsluhovat obousměrně zastávky Příbram.Břez.Hory,Mariánská a Příbram,Břez.Hory,nám.J.A.Alise. Náhradní autobusová zastávka bude Příbram,sídl.Politických vězňů.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49) U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS V areálu budou s nebezpečnými situacemi a jejich řešením seznamováni především školáci, sloužit bude ale i pro cvičení profesionálů. 24. dubna 2019   (10:10) V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky Mají pomoci přírodě v době klimatických změn 24. dubna 2019   (08:17) Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Společnost musela vysvětlit podezřele nízkou nabídku a další formality. 24. dubna 2019   (06:06) Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Silnice I/18 byla uzavřena 23. dubna 2019   (18:56) AKTUÁLNĚ Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Na místě operuje 11 jednotek hasičů. 23. dubna 2019   (16:43) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz