4. 12. svátek má Barbora
Příbramáci se musí připravit na řadu dopravních uzavírek

25. června 2014   (11:05)
Příbramáci se musí připravit na řadu dopravních uzavírek
foto: pribram.cz

Zřejmě největší letošní akcí bude rekonstrukce ulice 28. října, která bude probíhat v několika etapách.Řidiči i další občané Příbrami na cestách se budou muset v následujících týdnech připravit na řadu komplikací, které budou způsobené investičními a kulturními akcemi. 
 
V ulici Mixova a Slivických bojovníků se pokládá nový protihlukový asfalt
 
Do 7. července tohoto roku budou uzavřeny ulice Mixova a Slivických bojovníků. Uzavírka platí pro veškerou dopravu kromě složek IZS a autobusovou dopravu. Ve dnech 19. června a 5. až 6. července nebude průjezdná vůbec. Autobusy pojedou v těchto dnech po objízdné trasy a vynechají zastávky Příbram - Jesenice,rozc., Příbram - Jeruzalém, Příbram - rozc.k šachtě 9,  Příbram - Sázky,rozc. a Příbram - Sázky.
 
Od pondělí se uzavře první úsek v ulici 28. října
 
V úseku od ulice Politických vězňů až po ulici Březohorskou bude uzavřena rekonstruovaná ulice 28. října. Uzavírka v tomto rozsahu by měla trvat až do 3. srpna, stavba se poté přesune do dalších části ulice.
 
Prokopská pouť omezí hlavně provoz MHD
 
Uzavírky může mít na svědomí kromě investiční akce i akce kulturní. Tou nejbližší je 25. Prokopská pouť, která se bude konat jako vždy na Březových Horách. Akce uzavře náměstí J. A. Alise v úseku mezi Husovo ulicí a ulicí k dolu Marie a to v termínu od 2. července od 12 hodin do 6. července 20 hodin.
 
Uzavřena bude i malá část Mariánské ulice v úseku mezi výjezdem od hotelu Minerál, ulice K dolu Marie a Prokopská ulice v termínu od 5. do 6. července.
 
Akce bude mít vliv i na autobusovou dopravu. Na lince 5A nebude obsluhována v době konání akce zastávka Příbram,Břez.Hory,nám.J.A.Alise v ul. K Dolu Marie, nejbližší autobusová zastávka bude Příbram,Břez.Hory,rozc.Zdaboř.
 
Linky 10A a 10 B nebudou obsluhovat obousměrně zastávky Příbram.Břez.Hory,Mariánská a Příbram,Břez.Hory,nám.J.A.Alise. Náhradní autobusová zastávka bude Příbram,sídl.Politických vězňů.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: MJ

Další články

Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči V posledních třech dnech přibývalo zhruba po 20 pacientech s covidem denně Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Další protiepidemická doporučení se chystají k vánočním svátkům. V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník Po pachateli policie pátrá, ujížděl směrem k hlavnímu městu. Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Počet pacientů s koronavirem během tohoto týdne poklesl. Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Žena utrpěla vážné poranění hlavy. S napojením na umělou plicní ventilaci byla letecky … Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Poslední jednání zastupitelstva v letošním roce proběhne v pondělí 6. prosince. Na … Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. V kostele sv. Vojtěcha bude vystupovat Vepřekův smíšený sbor a zapálena bude také … Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým V Příbrami v noci na čtvrtek hořela garáž, uvnitř našli hasiči mrtvého muže. Speciálně … Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci „Z domova odešlo na konci školního roku pět dospělých dětí, které ukončily střední …
Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Nejvíc ohnisek je ve školách a začínají se objevovat ohniska v zařízeních sociální …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz