vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   30. 9. 2020
Bohutín 5
Bratkovice 3
Březnice 6
Buková u Příbramě 1
Daleké Dušníky 1
Dobříš 18
Drásov 1
Dublovice 2
Háje 4
Hluboš 4
Jesenice 1
Jince 3
Kamýk nad Vlt. 4
Kňovice 1
Kosova Hora 3
Krásná Hora nad Vltavou 2
Láz 1
Lazsko 4
Lešetice 1
Malá Hraštice 3
Milín 11
Nalžovice 2
Nečín 7
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 2
Nový Knín 3
Občov 1
Obecnice 1
Ohrazenice 1
Petrovice 1
Pičín 1
Příbram 112
Příčovy 9
Prosenická Lhota 1
Rosovice 1
Rožmitál p. Tř. 3
Rybníky 1
Sedlčany 20
Sedlec-Prčice 4
Smolotely 1
Solenice 1
Stará Huť 9
Tochovice 3
Třebsko 1
Vranovice 1

Příbramáci se musí připravit na řadu dopravních uzavírek

25. června 2014   (11:05)
Příbramáci se musí připravit na řadu dopravních uzavírek

Zřejmě největší letošní akcí bude rekonstrukce ulice 28. října, která bude probíhat v několika etapách.Řidiči i další občané Příbrami na cestách se budou muset v následujících týdnech připravit na řadu komplikací, které budou způsobené investičními a kulturními akcemi. 
 
V ulici Mixova a Slivických bojovníků se pokládá nový protihlukový asfalt
 
Do 7. července tohoto roku budou uzavřeny ulice Mixova a Slivických bojovníků. Uzavírka platí pro veškerou dopravu kromě složek IZS a autobusovou dopravu. Ve dnech 19. června a 5. až 6. července nebude průjezdná vůbec. Autobusy pojedou v těchto dnech po objízdné trasy a vynechají zastávky Příbram - Jesenice,rozc., Příbram - Jeruzalém, Příbram - rozc.k šachtě 9,  Příbram - Sázky,rozc. a Příbram - Sázky.
 
Od pondělí se uzavře první úsek v ulici 28. října
 
V úseku od ulice Politických vězňů až po ulici Březohorskou bude uzavřena rekonstruovaná ulice 28. října. Uzavírka v tomto rozsahu by měla trvat až do 3. srpna, stavba se poté přesune do dalších části ulice.
 
Prokopská pouť omezí hlavně provoz MHD
 
Uzavírky může mít na svědomí kromě investiční akce i akce kulturní. Tou nejbližší je 25. Prokopská pouť, která se bude konat jako vždy na Březových Horách. Akce uzavře náměstí J. A. Alise v úseku mezi Husovo ulicí a ulicí k dolu Marie a to v termínu od 2. července od 12 hodin do 6. července 20 hodin.
 
Uzavřena bude i malá část Mariánské ulice v úseku mezi výjezdem od hotelu Minerál, ulice K dolu Marie a Prokopská ulice v termínu od 5. do 6. července.
 
Akce bude mít vliv i na autobusovou dopravu. Na lince 5A nebude obsluhována v době konání akce zastávka Příbram,Břez.Hory,nám.J.A.Alise v ul. K Dolu Marie, nejbližší autobusová zastávka bude Příbram,Břez.Hory,rozc.Zdaboř.
 
Linky 10A a 10 B nebudou obsluhovat obousměrně zastávky Příbram.Břez.Hory,Mariánská a Příbram,Břez.Hory,nám.J.A.Alise. Náhradní autobusová zastávka bude Příbram,sídl.Politických vězňů.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJ

Další články

Představujeme: Jiří Burian kandiduje do Senátu Představujeme: Jiří Burian kandiduje do Senátu Bývalý dlouholetý starosta Sedlčan, nynější zastupitel a člen Rady města Jiří Burian obhajuje post na pozici senátora. 1. října 2020   (09:43) Zhotovitel stavby KFC převzal staveniště, práce mohou začít Zhotovitel stavby KFC převzal staveniště, práce mohou začít GLOSA: Čekání na ideálního politika je jako hledání ideálního životního partnera GLOSA: Čekání na ideálního politika je jako hledání ideálního životního partnera O nadcházejícím víkendu nás čekají krajské a senátní volby. Má cenu vydat se k volební urně? 1. října 2020   (06:11) Představujeme: Jiří Novotný kandiduje do Senátu Představujeme: Jiří Novotný kandiduje do Senátu Vláda vyhlásila nouzový stav Vláda vyhlásila nouzový stav Tak trochu jiný KIOSEK na Zdaboři znovu otevírá Tak trochu jiný KIOSEK na Zdaboři znovu otevírá Ve čtvrtek 1. října se otevřou dveře kiosku s občerstvením, kde se o chod postarají osoby s handicapem. Společnost Alka o.p.s. jim tak dává možnost začlenění se do společnosti. 30. září 2020   (15:09) Prymula chce vyhlásit nouzový stav na měsíc Prymula chce vyhlásit nouzový stav na měsíc "To, co tady děláme, můžeme vyhrát jenom za přispění všech. Lidé tomu musí věřit," uvedl Prymula. 30. září 2020   (13:04) Podbrdské muzeum vystaví Hlavy Podbrdské muzeum vystaví Hlavy Výstava obrazů a grafik se věnuje tématu hlav v nejrůznějším pojetí. Vernisáž se uskuteční v pátek 2. října v Rožmitále pod Třemšínem. 30. září 2020   (11:58) Představujeme: Václav Švenda kandiduje do Senátu Představujeme: Václav Švenda kandiduje do Senátu Bývalý místostarosta Příbrami, zástupce ředitele střední školy a místní podnikatel Václav Švenda míří do voleb. 30. září 2020   (09:07)
Kamenný most v Dobříši byl prohlášen památkou Kamenný most v Dobříši byl prohlášen památkou Je definitivně odvrácena jeho demolice. 30. září 2020   (08:00)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz