17. 6. svátek má Adolf

Příbram se ponoří do vln adrenalinu: Aquatlon 2025 slibuje den plný sportu, napětí a zábavy

11. dubna 2025   (09:40)
Příbram se ponoří do vln adrenalinu: Aquatlon 2025 slibuje den plný sportu, napětí a zábavy
foto: Ilustrační foto. / AQUATLON CZECHTRISERIES 2025, ČP v aquatlonu, Jan Zikmund / se souhlasem

V neděli 13. dubna se v Příbrami bude konat sportovní událost – Aquatlon 2025. Závod spojující plavání a běh přiláká špičkové sportovce z celé republiky i začínající talenty, kteří se utkají nejen o vítězství, ale i o finanční odměny.


Aquatlon je dynamická disciplína, která prověří kondici, vytrvalost a schopnost závodníků přepínat mezi dvěma náročnými sporty. Nejprve se závodníci vrhnou do vody v krytém bazénu, poté vystartují na běžeckou trať. Adrenalin, rychlá rozhodnutí a boj s vlastními limity, to je výzva, kterou si nenechá ujít nikdo, kdo miluje sport.

Závod má perfektně rozvržený harmonogram, který zajistí hladký průběh celého dne. Den odstartuje prezentací závodníků od 8:00 do 8:45, následovat bude rozplavání mezi 8:15 a 9:00. V 9:05 zazní úvodní rozprava a přesně v 9:15 se ozve první startovní výstřel.

Po plavecké části si závodníci krátce odpočinou, aby ve 13:10 začala rozprava k běžecké části, kterou otevře v 13:30 nejmladší kategorie. Vyhlášení výsledků proběhne bez zbytečného otálení hned po doběhu posledního závodníka, a závod se oficiálně uzavře v 16:00.

Díky finanční podpoře města ve výši 27 000 Kč a výhrou v hodnotě 12 000 Kč se závod stává atraktivním nejen pro zkušené sportovce, ale i pro širokou veřejnost. Startovné pro dospělé činí 250 Kč, mladší závodníci startují zdarma.

Atmosféru zpříjemní hudba, občerstvení a program pro děti – ideální příležitost pro sportovní den s celou rodinou. Aquatlon Příbram 2025 tak není jen závodem, ale sportovní oslavou, která oživí celé město a zanechá zážitky.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: Anna Svobodová








Další články

Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Desítky hasičů, záchranářů, strážníků a zdravotníků se v úterý 16. června zapojily do … AKTUÁLNĚ Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky V Dubně se chystá závod, který láme ego i svaly. Hasiči tu poběží, tahají, šplhají a … AKTUÁLNĚ Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Kriminalisté zadrželi tři muže a jednu ženu, kteří podle nich v Praze a později ve … KRIMI Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Golfové jamky, hudba, drinky a noční obloha — tak bude vypadat pátek 19. června v … KULTURA Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Česko čeká o víkendu vlna velmi vysokých teplot. V sobotu i v neděli budou teploty na … AKTUÁLNĚ Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka je jedním z nejcennějších přírodních míst v Příbrami — a v poslední době … AKTUÁLNĚ Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Je to trend, o kterém se dlouho šeptalo — a teď ho potvrzují i velké sociologické … LIFESTYLE Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Rozsáhlý požár traktoru v plném rozsahu zcela zablokoval v pondělí odpoledne provoz na … AKTUALIZOVÁNO /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! Flag fotbalisté Příbram Bobcats zažívají další výjimečný rok. Po třech českých … SPORT
Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Myslivost dnes zdaleka neznamená jen péči o zvěř a tradice předávané z generace na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz