25. 1. svátek má Miloš

Příbram sahala v Karlových Varech po výhře

20. ledna 2015   (09:24)
Příbram sahala v Karlových Varech po výhře
foto: pribram.cz

Domácí tým nakonec vyhrál nad Příbramí 3:2 na sety.



V sobotu 17. ledna se hráči Euro Sitex Příbram vydali uhrát proti domácímu Karlovarsku přijatelný výsledek. To se jim po velkém boji podařilo a odvážejí si ze západu Čech velmi cenný bod za pětisetovou prohru 3:2. V boji před 550 diváky Kocouři nastoupili v sestavě Kust, Moník, Böhm, Pajma, Josefacki, Owens a libero Juračka. Během zápasu střídali Hykš, Anděl a Ulč. První set skončil po dramatické koncovce poměrem 28:26, druhý 22:25, třetí 18:25, čtvrtý 25:19 a zkrácený pátý 15:13.

Po zápase řekl kapitán Ondřej Kust: „Viděli jsme bojovné utkání. Jsme rádi za bod, ale mrzí nás, že nebyly dva. Chci pochválit tým za vysoké nasazení. S předvedenou hrou můžeme být spokojeni." Trenér René Dvořák jen doplnil: „Zápas jsme prohráli prohranou koncovkou prvního setu. Závěr byl hektický, jako vždy tady v Karlových Varech. Své mužstvo bych chtěl pochválit. Hráli jsme v obraně proti mužstvu, které je dlouhodobě nejlepší na útoku."

Hru Kocourů můžete vidět v sobotu 24. ledna od 17:00 hodin v hale Aquaparku, kde přivítáme tradičního rivala z Českých Budějovic Jihostroj, v jehož středu hraje příbramský odchovanec Michal Kriško. Přijďte opět v hojném počtu, lze očekávat výborný volejbal. Každý bodový zisk proti Jihočechům bude mít velkou cenu pro umístění v tabulce před blížícím se play off. Příbramská atmosféra v hale je pověstná a soupeřům dělá nemalé problémy.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jaroslav Buchar
autor: Jaroslav Buchar








Další články

Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Začátek roku má v posilovnách jedno společné. Plná parkoviště, obsazené stroje a … Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Zima se letos vrátila v podobě, na kterou jsme v posledních letech téměř zapomněli. … FOTOGALERIE Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Sociální sítě zažívají v posledních letech prudký nárůst agresivity, radikalizace a … Nepřehlédněte Start jako hrom! Příbramský rodák David Eliáš ovládl Evropu a přidal i bronz ze sprintu Start jako hrom! Příbramský rodák David Eliáš ovládl Evropu a přidal i bronz ze sprintu Otevřené mistrovství Evropy juniorů ve finské Imatře se pro český biatlon změnilo v … FOTOGALERIE Divadlo A. Dvořáka propojuje jeviště s hornickou historií Příbramska Divadlo A. Dvořáka propojuje jeviště s hornickou historií Příbramska Divadlo A. Dvořáka Příbram vstupuje do své 67. sezony s novým a výrazným vizuálním … Příbramská záchytka dostane přes čtyři miliony. Kraj letos zvýšil podporu Příbramská záchytka dostane přes čtyři miliony. Kraj letos zvýšil podporu Středočeský kraj letos přispěje na provoz protialkoholních záchytných stanic zhruba 11 … Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté v pátek večer zadrželi muže, který je podezřelý, že poškodil sekyrou výlohu … Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu a s ní i otázka, co si obléct, aby večer proběhl bez … Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Celková kriminalita v České republice v roce 2025 opět klesla, zároveň se ale výrazně …
Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Zastupitelé na lednovém jednání projednají návrh na odpis nedobytné pohledávky ve výši … Politika
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz