10. 4. svátek má Darja




Příbram remizovala s Bohemians 1905 1:1

23. srpna 2015   (11:57)
Příbram remizovala s Bohemians 1905 1:1
foto: pribram.cz

Za Příbram vstřelil branku Jan Rezek.



Jan Rezek potvrdil střeleckou produktivitu a jeho branka ve třetím utkání v řade znamenala pro Příbram zisk jednoho bodu na půdě Bohemians 1905. Hostům se na půdě soupeře podařilo bodovat po dlouhých 12ti letech.

Ve druhém venkovním utkání v řadě mohl trenér Tobiáš již počítat se dvěma uzdravenými marody Suchanem a Divíškem. Zatímco první zamířil místo Krameše do základní sestavy, druhý se posadil pouze na lavičku náhradníků.

Aktivněji do utkání vstoupili domácí, kteří bojovali o první letošní ligovou výhru a místy příbramské obraně zle zatápěli. První branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 17. minutě odcentroval z levé strany přes Hájovského Schick, Hruška míč u přední tyče pouze přizvedl přesně na hlavu Bartka, který zcela osamocen neměl problém umístit míč do branky - 1:0.

Než se stačili hosté oklepat z obdržené branky, tak přišla do jejich řád další pohroma v podobě zranění Davida Štípka, kterého na trávníku nahradil Hadaščok. Po zbytek prvního poločasu se Příbram snažila prosadit centry na Romana Bednáře, kterého ale domácí velmi dobře bránili a nedovolili mu se výrazněji prosadit. Nejvýraznější šanci měl hostující forward ve 40. minutě, ale ve vápně si překáželi se Suchanem a jeho hlavička skončila nad Zlámalovou brankou.

Druhý poločas začal velmi podobně jako probíhal ten první. Oba týmy měly snahu o ofenzivní hru, ale prim hrály především obě pozorné obrany. Nejvýraznější chybu pak předvedla ta domácí. V 67. minutě zpracoval nešťastně Končalův centru Škerle pro Jana Rezka a příbramský záložník vstřelil svojí letošní třetí branku a srovnal skóre na 1:1.

Do konce utkání se ani jeden tým i přes snahu nedokázal prosadit a utkání skončilo zaslouženou remízou 1:1. Příbram tak i nadále čeká na první ligovou výhru na hřišti Bohemians, ale dnešní bodový zisk byl první od května 2003, kdy utkání skočilo bez branek.

Bohemians Praha 1905 – 1.FK Příbram 1:1 (1:0)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1. FK
autor: red








Další články

Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho soustrojí opět v plné síle Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho soustrojí opět v plné síle Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho ze tří soustrojí opět v plné síle. … NEPŘEHLÉDNĚTE Příbram brzdí opravy: asfalt mizí z trhu a dodavatelé chtějí víc peněz Příbram brzdí opravy: asfalt mizí z trhu a dodavatelé chtějí víc peněz Růst cen ropy a dalších komodit začíná dopadat i na Příbram. Město v posledních … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Zahájení sezóny pro turisty i milovníky motorových vozidel! Tipy na víkend: Zahájení sezóny pro turisty i milovníky motorových vozidel! Tento víkend, konkrétně v sobotu 11. dubna, bude v Příbrami oficiálně zahájena … KULTURA Na silnici nad Věšínem skončilo auto na střeše Na silnici nad Věšínem skončilo auto na střeše V pátek 10. dubna dopoledne vyjížděli záchranáři k nahlášené nehodě v katastru obce … FOTOGALERIE Voda, běh a první odpovědi sezony: Příbram hostí už v sobotu napínavý aquatlon Voda, běh a první odpovědi sezony: Příbram hostí už v sobotu napínavý aquatlon Triatlonová sezona se rozjíždí a hned zkraje nabídne pořádně zajímavou podívanou. V … SPORT Policejní pyrotechnik odpálil nalezenou munici na místě Policejní pyrotechnik odpálil nalezenou munici na místě Ve čtvrtek 9. dubna po 9. hodině ráno byl ohlášen nález munice v katastru obce … NEPŘEHLÉDNĚTE V Prokopské ulici přibydou vodicí linie. Město napravuje nedostatek z rekonstrukce V Prokopské ulici přibydou vodicí linie. Město napravuje nedostatek z rekonstrukce V Prokopské ulici na Březových Horách se chystají další úpravy. Město zde nechá … AKTUÁLNĚ Baník venku vyhrál 6:3, doma vedl 2:1. Přesto končí. Rozhodla jediná špatná třetina Baník venku vyhrál 6:3, doma vedl 2:1. Přesto končí. Rozhodla jediná špatná třetina Hokejisté HC Baník Příbram vstoupili do rozhodujícího utkání přesně tak, jak … SPORT Benzin i nafta jsou stále nejlevnější u Silmetu i na čerpacích stanicích Prim Benzin i nafta jsou stále nejlevnější u Silmetu i na čerpacích stanicích Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte do čtvrtka v Příbrami v rozmezí od 40,90 Kč do 43,90 Kč … AKTUÁLNĚ
Středočeské Velikonoce: policie kontrolovala přes 7 tisíc řidičů, našli se i pod vlivem alkoholu a drog Středočeské Velikonoce: policie kontrolovala přes 7 tisíc řidičů, našli se i pod vlivem alkoholu a drog Během letošních velikonočních svátků a prodlouženého víkendu prováděli policisté ve … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz