8. 3. svátek má Gabriela

Příbram remizovala doma s Teplicemi 1:1

8. listopadu 2014   (12:59)
Příbram remizovala doma s Teplicemi 1:1
foto: 1.FK Příbram

Zaváhání ve druhém poločase stálo Příbram dva body.



Trvalou převahu z prvního poločasu hráči Příbrami zúročili brankou do šatny, kterou dal ostrostřelec Řezníček. Ve druhé půli však přišlo herní zaváhání a Teplice jej trestaly vyrovnávací brankou.

Vykartovaného Tomáše Hájovského nahradil trenér Pavel Tobiáš v sestavě Martinem Kramešem. Simona Deliho pak posunul na pozici stopera. První poločas Příbram zastihl ve vynikající herní pohodě. Teplice zůstávaly dlouhé minuty uzavřené na vlastní polovině. Rohové kopy, standardky, dlouhá Nevesova vhazování znamenala trvalé nebezpečí pro obranu soupeře.

Aktivní hra domácího týmu ovšem nepřinášela skutečné gólové šance. Tu největší tak měl až ve 37. minutě Tomáš Pilík, který prchal obraně. Volil razantní zakončení, ikdyž se nabízela možnost nahrávat volnému Řezníčkovi. Brankář hostů Grigar jej vychytal.
I
deální možnost ke střele se nabídla ve 44. minutě Martinu Susovi, který vystřelil těsně nad branku. Když běžela nastavená minuta, Tepličtí špatně odvrátili Fillův centr, a Jakub Řezníček potvrdil svůj zabijácký instinkt střelce. Propálil Grigara a gólem do šatny poslal Příbram do vedení 1:0.

Po přestávce přišli z kabin jak vyměnění hosté. A na příbramský tým se začaly valit nejen útoky, ale práci jim přidělávala i vlastní nepřesnost v rozehrávce. Konečně se mohl víc zahřát i Marek Boháč, když vyrážel Mahmutovičovi zajímavou střelu.

Tým domácích měl několik nadějných brejků, když v jednom z nich zakončoval Krameš mimo branku. Rána Řezníčka šla pro změnu do Grigarových rukavic. Příbramští nehráli tak pozorně jako v první půli, a chvilkové nepozornosti využili hosté ke vstřelení branky na 1:1. Centrovaný míč propadl k Jablonskému a ten se trefil k tyči.

Nemusel být všem nadějím konec, kdyby se z vápna lépe trefil Krameš. Nedařilo se ani Martinovi Zemanovi, kterému brankář Severočechů vyrazil. Rychlou akci Pilík zakončil střelou z šestnáctky, tečovaný míč málem projel Grigarovi mezi nohami.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1.FK Příbram
autor: 1. FK Příbram








Další články

Karafiát není symbolem ideologie. Mezinárodní den žen má hlubší kořeny, než si mnozí myslí Karafiát není symbolem ideologie. Mezinárodní den žen má hlubší kořeny, než si mnozí myslí Když se řekne Mezinárodní den žen, těm starším se okamžitě vybaví červený karafiát, … Hepatitida A dál roste. Příbram hlásí první letošní případy — a čísla překvapí Hepatitida A dál roste. Příbram hlásí první letošní případy — a čísla překvapí Hepatitida typu A se dál šíří Českem a počet případů letos opět rychle roste. Jen od … ZDRAVOTNICTVÍ Nad McDonald's v Příbrami zasahovali hasiči Nad McDonald's v Příbrami zasahovali hasiči V sobotu odpoledne hasiči likvidovali požár suché trávy nad prodejnou McDonald's … AKTUALIZOVÁNO Příbram představila investiční plány na rok 2026. Dodavatelům je přiblížila prostřednictvím projektu Meet the Buyer Příbram představila investiční plány na rok 2026. Dodavatelům je přiblížila prostřednictvím projektu Meet the Buyer Město Příbram i letos představilo své plánované investice prostřednictvím projektu … /PÁTRANÍ/ Muže hledá policie i kamarádi, rád se toulá po Brdech /PÁTRANÍ/ Muže hledá policie i kamarádi, rád se toulá po Brdech Od 5. března je vyhlášeno pátrání po muži z Berounska. FOTO Rozpadá se milínský mančaft? Z milínského hřiště odcházejí klíčoví hráči Rozpadá se milínský mančaft? Z milínského hřiště odcházejí klíčoví hráči Fotbalový klub z Milína vstupuje do jarní části sezony s výraznými změnami v kádru. … Příbram poprvé doma na jaře. Jízda, šance, tyč v nastavení — s Jihlavou remíza 1:1 Příbram poprvé doma na jaře. Jízda, šance, tyč v nastavení — s Jihlavou remíza 1:1 Fotbalisté Příbrami se ve druhém jarním kole poprvé představili domácím fanouškům a … VIDEO První čáp černý už je doma v Brdech. Je prvním svého druhu na našem území První čáp černý už je doma v Brdech. Je prvním svého druhu na našem území Brdy hlásí mimořádnou zprávu. Do zdejších lesů se vrátil čáp černý a podle dosavadních … POZNÁVÁME BRDY Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Tradiční jarní pochod s humorem a pohodovou atmosférou se vrací. Už v sobotu 7. března … POZNÁVÁME BRDY
RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída Když před třemi měsíci vstupovala kancelář RE/MAX Nova na příbramský realitní trh, … PR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz