26. 6. svátek má Adriana

Příbram řádila v Beskydech. Zasloužená výhra a tři body domů

29. prosince 2024   (15:00)
Příbram řádila v Beskydech. Zasloužená výhra a tři body domů
foto: Black Volley Beskydy / se souhlasem

Dominantní výkon volejbalistů Příbrami na půdě Black Volley Beskydy přinesl jasnou výhru 3:0. Domácí se trápili při podání a hosté naopak excelovali v obraně i týmové hře. Již v pondělí 30.12. od 18 hod čeká Příbram doma Karlovarsko.


Ačkoliv přijela Příbram do Ostravy v roli mírného favorita, domácí věřili ve vyrovnaný zápas a bodový zisk. Na mladících z Beskyd byla ovšem od úvodních míčů znát nerozehranost, evidentně jim neprospěla vánoční pauza. Po opatrném začátku (4:5) Příbram podřadila a začala díky kvalitní hře na síti navyšovat náskok. Domácí se jen stěží prosazovali přes dobrou obranu hostů a Příbram si bez problému došla pro vítězství v prvním setu v poměru 17:25. „Popravdě jsme to čekali mnohem těžší, protože Beskydy hrají doma výborný volejbal,“ hodnotil nečekaně hladký průběh trenér Martin Démar.

Druhý set přinesl podobný scénář. Kocouři i nadále dominovali na síti, zatímco domácí se v útoku i na podání trápili. Dočasné oživení hry přineslo Beskydům vystřídání univerzála, díky kterému se domácí přiblížili Příbrami na rozdíl dvou bodů (12:14). Příbram si vzala oddechový čas, zkonsolidovala se, rychle obnovila vedení a zvítězila 18:25.

Ve třetím setu už domácí vůbec nedokázali klást odpor. Příbram od začátku až do konce kontrolovala průběh hry a zvítězila v poklidu 16:25. Trenér domácích po utkání zpytoval svědomí. „Hlavně bych se chtěl omluvit divákům, protože to, co dneska z naší strany viděli, nebo spíš neviděli je něco, co mě ani ve snu nenapadlo, že jsme schopni zahrát. Nesložili jsme prvních deset bodovek a pak jsme se úplně ztratili ze hřiště, nedokázali jsme zvednout hlavu, nebojovali jsme, úplně jsme to odchodili. Budeme si muset sáhnout do svědomí a něco s tím udělat, protože takhle to nejde.“ řekl Michal Provazník.
Druhý set přinesl podobný scénář. Kocouři i …
foto: Black Volley Beskydy / se souhlasem
Příbram byla s hladkou výhrou pochopitelně spokojena, v průběžné tabulce jí aktuálně patří sedmá příčka a její vyhlídky na účast minimálně v předkole play-off jsou po rozpačitém začátku vcelku pozitivní. „Dneska jsme sem jeli s jasným cílem, ten jsme skvěle splnili velmi dobrým týmovým výkonem a vezeme si domů tři body,“ stručně zhodnotil utkání kapitán Kocourů Daniel Rosenbaum. Příbram se již zítra, tj. v pondělí 30.12. utká od 18 hodin se silným Karlovarskem, proti kterému rozhodně nebude v domácím prostředí bez šancí.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Další články

Proč většina lidí při ohrožení ztuhne? Pravda, o které se moc nemluví Proč většina lidí při ohrožení ztuhne? Pravda, o které se moc nemluví Když se člověk ocitne v ohrožení, málokdy reaguje tak, jak si představuje. Většina … LIFESTYLE Záhada opuštěného sídla králů: Na Vrškamýku dodnes straší krutý rytíř Záhada opuštěného sídla králů: Na Vrškamýku dodnes straší krutý rytíř V hlubokých lesích nad řekou Vltavou se ukrývá jedno z nejvýznamnějších míst české … TIP NA VÝLET Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny spadly i o několik korun Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny spadly i o několik korun Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 37,89 Kč do 39,90 Kč … DOPRAVA Chystáte se na vodu? Ne všechny řeky mají dost vody, před cestou si ověřte jejich sjízdnost Chystáte se na vodu? Ne všechny řeky mají dost vody, před cestou si ověřte jejich sjízdnost S blížícími se letními prázdninami a obdobím dovolených začínají tisíce Čechů plánovat … NEPŘEHLÉDNĚTE Čekalík Kids Vol. 1: Vodník Pěnkava připlouvá — ideální odměna za školní rok Čekalík Kids Vol. 1: Vodník Pěnkava připlouvá — ideální odměna za školní rok Na poslední školní den děti v Příbrami rozhodně nezapomenou. V pátek 26. června se u … NEPŘEHLÉDNĚTE Bolest, práce a spravedlnost. Má mít Česko menstruační volno? Bolest, práce a spravedlnost. Má mít Česko menstruační volno? Menstruační volno je téma, které se v posledních měsících dostává do popředí veřejné … ANKETA Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Turistika je obrovským trendem a Češi stále častěji vyrážejí do rakouských Alp nebo … NÁZOR Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Když dítě odmítá kontakt s jedním z rodičů, žádný soud ani pokuty nedokážou změnit … AKTUÁLNĚ Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Stačí jedno odpoledne na pláži bez klobouku nebo hodina v rozpáleném autě a lidský … NEPŘEHLÉDNĚTE
Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Bohutín si loni poprvé vyzkoušel, jak chutná vlastní pivní festival — a ukázalo se, že … KULTURA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz