25. 3. svátek má Marián




Příbram prohrála v Jablonci 0:2

22. března 2015   (11:29)
Příbram prohrála v Jablonci 0:2
foto: sxc

Na půdě třetího celku ligové soutěže Příbram body nezískala. Domácí Jablonec vyhrál díky dvěma brankám Nováka 2:0. V utkání se zranil brankář Marek Boháč.



Jablonec si v úvodu zápasu vytvořil převahu, které příbramská obrana odolávala bez větších obtíží. Jediný kdo byl brance blízko, byl hlavičkující Crnkič, který naštěstí netrefil míč ideálně.

Ve 28. minutě přišla černá chvilka brankáře Marka Boháče. Při rutinním zákroku, kdy si dobíhal pro míč, si podvrtnul koleno a zápas pro něj skončil. Do hry musel naskočit Lukáš Krbeček. A mohla přijít i příjemnější situace, kdyby Roman Bednář po několika odrazech před brankářem Hrubým přehodil míč přes brankáře do branky.

V poslední minutě první půle však přišel zlom zápasu. Domácí vstřelili branku "do šatny", když si Novák našel za obranou špatně odkopnutý míč a propálil Krbečka.
Jablonec mohl navýšit vedení, když dvakrát ve druhé části hry trefil břevno. Nejprve Kopic a poté z přímého kopu Pospíšil.

V 72. minutě se do dobré pozice dostával Krameš, ale ani od něj se míč nedostal do branky. O deset minut později přišla druhá rána. Mingazov po kontaktu s Alešem Matějů upadl ve vápně a sudí ukázal na penaltu. Tu proměnil svoji druhou brankou v zápase Novák.

V závěru stojí za zaznamenání fakt, že ke svému prvnímu ligovému startu naskočil Petr Rys, další z talentů příbramské fotbalové akademie.

FK Baumit Jablonec – 1.FK Příbram 2:0 (1:0)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1.FK Příbram
autor: 1. FK Příbram








Další články

Zastupitelstvo města Příbram: sledujte s námi online. Zastupitelstvo města Příbram: sledujte s námi online. Ve středu 25. března od 16:00 se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka 121 … ON-LINE PŘENOS Hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku po nárazu do stromu Hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku po nárazu do stromu Ve středu 25. března asi hodinu před polednem vyjížděly všechny složky integrovaného … AKTUALIZOVÁNO Středočeské památky zahájí novou sezonu, návštěvníci si připlatí na vstupném Středočeské památky zahájí novou sezonu, návštěvníci si připlatí na vstupném Středočeské památky ve správě Národního památkového ústavu (NPÚ) vstoupí do nové … AKTUÁLNĚ Hasiči i policie prověřovali nahlášený únik plynu na poště, plynaři zajištují opravu potrubí Hasiči i policie prověřovali nahlášený únik plynu na poště, plynaři zajištují opravu potrubí Ve středu dopoledne mířili hasiči k budově pošty v ulici Gen. R. Tesaříka v Příbrami. … AKTUALIZOVÁNO Příbram se v sobotu opět připojuje k celostátní akci Ukliďme Česko Příbram se v sobotu opět připojuje k celostátní akci Ukliďme Česko Stejně jako v předchozích letech se i letos Příbram zapojí do celostátní úklidové akce … NEPŘEHLÉDNĚTE Exkluzivně o Díky!FESTu: Kdo bude dalším vystupujícím a co bylo v plánu na další ročník? Exkluzivně o Díky!FESTu: Kdo bude dalším vystupujícím a co bylo v plánu na další ročník? Portál pribram.cz je hlavním mediálním partnerem této akce, která se letos koná 19. … ROZHOVOR Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové Po teplém začátku týdne míří do Česka výrazná změna počasí. Teploty ve čtvrtek a v … AKTUÁLNĚ Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě Během pondělního dopoledne proběhl na Střední odborné škole Dubno atraktivní … DOPRAVA Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se! Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se! V Milíně mají lidé možnost znovu sledovat díky nainstalované kameře čapí hnízdo na … VIDEO
Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou Míst pro parkování ve městě ubývá a počet aut naopak stále roste. Ulice kolem domů se … PR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz