18. 4. svátek má Valérie

Příbram prohrála doma se Slováckem 0:1

2. října 2016   (11:13)
Příbram prohrála doma se Slováckem 0:1
foto: 1.FK Příbram

Tým Příbrami prohrál osm z devíti zápasů nejvyšší domácí ligy.



Další krizový závěr zápasu, ve kterém jsme přišli o možnost získat ligové body. Tak se dá charakterizovat výsledek utkání se Slováckem.

Tým měl po zaváhání Jihlavy konečně šanci odpoutat se ze dna tabulky a zápas s Slováckem nám k tomu měl pomoci. Úvodní nápor příbramského týmu ukazoval, že snahu našim hráčům nelze rozhodně upřít. Pokus Josefa Divíška nebyl špatný, ale prostor branky netrefil.

Slovácko se snažilo probít k Hruškovi, ale žádným nebezpečnějším pokusem našeho brankáře neohrozilo. Po zranění Michala Pecháčka se do hry dostal ofenzivní Patrik Brandner a byl na hřišti jen moment, když v běžící 24. minutě dostal od Tomáše Majtána krásný pas za obranu. Gólman Slovácka Heča stačil míč jen reflexivně vyrazit.

Hosté dokonce dosáhli branky ve 26. minutě, ale tu rozhodčí neuznal kvůli předchozímu útočnému faulu Koného. V poslední minutě poločasu se naopak nepískalo na druhé straně při ruce Reinberka.

Po změně stran pokračovala i nadále urputná hra než fotbalová krása. Tu mohl utnout nejprve Brandner, ale netrefil míč. V 64. minutě chytá obrovskou šanci Aleš Hruška hostujícímu Civičovi.

V 70. minutě dokonce trefuje zblízka Diviš tyčku Hruškovy branky a Ťok z dorážky pálí vedle. Z protiútoku mohl rozsvítit stadión Mahmutovič, umotal obránce Radu, ale nahrál nepřesně volnému Brandnerovi. A festival šancí nepřestával, když Petr Trapp netrefil v dobré šanci hlavou branku.

Deset minut před koncem přišel černý moment. Slovácko z rychlého brejku se ujalo v Energon Aréně vedení brankou Ťoka - 0:1. Zoufalá snaha našeho týmu dostat se alespoň k vápnu soupeře se stávala spíše křečí, když finální fáze postrádala přesnější nahrávku nebo střelu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1.FK Příbram
autor: FK








Další články

Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Ředitel ZŠ Bratří Čapků Milan Hlinka: Chceme rozvíjet potenciál každého žáka Jak vypadá škola, která učí angličtinu už od první třídy, používá Smartbooks, má … ROZHOVOR Bitva o „vlastní“ dálnici: Ferrari na D4 nebylo klukovinou, ale vzkazem státu Bitva o „vlastní“ dálnici: Ferrari na D4 nebylo klukovinou, ale vzkazem státu Zatímco sociální sítě baví videa červeného monopostu Ferrari na D4, v zákulisí zuří … NEPŘEHLÉDNĚTE Dřípatka horská: brdská kráska z přítmí starých smrčin Dřípatka horská: brdská kráska z přítmí starých smrčin Jsou rostliny, které v krajině nepřehlédnete, a pak takové, které musíte hledat. Mezi … POZNÁVÁME BRDY Bude to drama? Ředitelka školky z Příbramska míří do Prostřeno! Bude to drama? Ředitelka školky z Příbramska míří do Prostřeno! Oblíbený pořad Prostřeno! zamíří do Prahy a Středočeského kraje a chybět nebude ani … LIFESTYLE Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Příbram zasáhne šipkařská horečka! MČR v šipkách je tady! Připravte se na pořádnou dávku adrenalinu, napětí a skvělé sportovní atmosféry! V … SPORT Tipy na víkend: Farmářské i bleší trhy, festival chutí i bohatý kulturní program Tipy na víkend: Farmářské i bleší trhy, festival chutí i bohatý kulturní program Tento víkend se v Příbrami budou opět konat farmářské trhy, podívat se můžete i na … NEPŘEHLÉDNĚTE TASTY STREET FOOD FESTIVAL míří do Příbrami už tuto sobotu TASTY STREET FOOD FESTIVAL míří do Příbrami už tuto sobotu Už 18. dubna se Náměstí T. G. Masaryka od 10:00 do 19:00 promění v ráj všech milovníků … KOMERČNÍ SDĚLENÍ V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie Plzeňská filharmonie spolu s britskou violoncellistkou Laurou van der Heijdenovou … KULTURA Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Policisté na příbramských silnicích v rámci celostátní akce Speed Marathon ve středu … AKTUÁLNĚ
Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly I když sami řidiči mohli navrhovat místa k měření rychlosti, bezmála tři sta z nich … VIDEO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz