7. 3. svátek má Tomáš




Příbram postoupila do play off, utká se s Libercem

13. března 2016   (10:05)
Příbram postoupila do play off, utká se s Libercem
foto: pribram.cz

V posledním kolem získali Kocouři jeden bod za prohru 2:3 ve Zlíně.



Závěrečné kolo mužské UNIQA extraligy bylo velmi očekávané, jelikož rozhodlo o všem - o vítězi základní části i o postupujících do play off. Letošním "půlmistrem" se stal českobudějovický Jihostroj, do play off se nakonec probojovalo kromě již dříve jasných Českých Budějovic, Liberce, Karlovarska, Brna i Benátky, Kladno, Příbram a Zlín. Toho posunulo do vyřazovací části vyšší počet vítězství, než měla devátá Odolena Voda.

V utkání 22.kola nejyyšší české volejbalové soutěže UNIQA extraligy přivítali domácí hráči Fatry Zlín přímého soupeře o účast v play-off, tým VK Euro Sitex Příbram. Po velmi dramatickém průběhu si oba týmy zajistily účast play-off.

První set byl v jasné režii domácího celku, který od začátku vedl 5:2, 8:4 a 16:9. Do koncovky šek ve vedení 21:14 a v poklidu bral set.

Druhý set byl od začátky ve stejném rytmu až do stavu 14:6. Pak přišel na podání hostující Böhm a dvěma esy a dalším kvalitním podáním snížil stav na 14:12. Další série servisu se podařila Renovicovi, při jehož podání šli hosté do vedení 19.16. Dramatickou koncovku lépe zvládli hosté.

Třetí set byl velmi vyrovnaný. Techn. tajmy 8:7 a 15:16 a opět vítězná koncovka pro hosty.

Ve čtvrtém setu domácím jíž nezbývalo nic jiného, než vítězství. Využili krátké ztráty koncentrace hostí a do koncovky šli se slibným náskokem 21:17 a koncovku zvládli.
Pátý rozhodující set domácí dobře začali, strany se měnili za stavu 8:4. Pak hosté zabrali a vyrovnali na 8:8. Dramatickou koncovku zvládli šťastnější domácí borci.

"Katastrofální první set, kde jsme neodolali velkému tlaku Zlína. Postupně jsme zlepšeným podáním hru vyrovnali a bojovným výkonem jsme vyhráli dva sety v koncovkách. Za stavu 2:1 pro nás jsme ztratili koncentraci," řekl po zápase trenér Kocourů René Dvořák.

VSC Fatra Zlín – VK Euro Sitex Příbram 3:2 (25:17, 24:26, 24:26, 25:21, 15:13)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: cvf
autor: Ivan Dostál








Další články

Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Tradiční jarní pochod s humorem a pohodovou atmosférou se vrací. Už v sobotu 7. března … POZNÁVÁME BRDY RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída Když před třemi měsíci vstupovala kancelář RE/MAX Nova na příbramský realitní trh, … PR Příbram zvládla dramatickou pětisetovou bitvu. Ústí nad Labem porazila 3:2 Příbram zvládla dramatickou pětisetovou bitvu. Ústí nad Labem porazila 3:2 Volejbalisté VK Trox Příbram zvládli důležité utkání 24. kola ČEZ extraligy. Na domácí … SPORT Tipy na víkend: Karneval, koncert, sport i pohádky v kině Tipy na víkend: Karneval, koncert, sport i pohádky v kině Pokud ještě nemáte plány na víkend, Příbramsko nabízí hned několik zajímavých akcí pro … NEPŘEHLÉDNĚTE Oslavy MDŽ na Rožmitálsku: tradice, poděkování i společná setkání Oslavy MDŽ na Rožmitálsku: tradice, poděkování i společná setkání Mezinárodní den žen, který si každoročně připomínáme 8. března, je svátkem věnovaným … Tankování v Příbrami:  Konflikt na Blízkém východě výrazně zdražil pohonné hmoty Tankování v Příbrami: Konflikt na Blízkém východě výrazně zdražil pohonné hmoty Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 33,90 Kč do 37,90 … AKTUÁLNĚ Řidič najel na sraženou zvěř Řidič najel na sraženou zvěř V pátek 6. března zasahovali hasiči u další nehody mezi Rožmitálem a Voltuší. AKTUALIZOVÁNO Příbram zakročí proti popíjení. Další ulice budou bez alkoholu Příbram zakročí proti popíjení. Další ulice budou bez alkoholu Město Příbram chystá rozšíření obecně závazné vyhlášky, která zakazuje konzumaci … BLESKOVÁ ZPRÁVA „Tohle nikdo nečekal.“ Michal Dlouhý v Příbrami oznámil 2. řadu Zločinů Velké Prahy „Tohle nikdo nečekal.“ Michal Dlouhý v Příbrami oznámil 2. řadu Zločinů Velké Prahy Festival Sherlock v Příbrami přinesl zásadní novinku. Historik, scenárista a odborný … KULTURA
Nehoda blokuje provoz nad Rožmitálem, několik zraněných Nehoda blokuje provoz nad Rožmitálem, několik zraněných Ve čtvrtek odpoledne se na silnici č. 119 nad Rožmitálem u Voltuše srazily dva osobní … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz