11. 5. svátek má Svatava

Příbram porazila Teplice a je v čele tabulky

9. srpna 2015   (08:13)
Příbram porazila Teplice a je v čele tabulky
foto: 1.FK Příbram

Příbram zvítězila 3:2.



Další pětigólový zápas v Energon Aréně končí tentokrát výhrou našeho týmu! Vítězný gól Přibrami trefil dvacet minut před koncem Josef Hnaníček. V první půli se trefil Jan Rezek a Roman Bednář.

Extrémní horka patrně rozpálila ofenzivní sklony hráčů doběla. Jak jinak si vysvětlit, že jsme u Litavky viděli opět pětigólový zápas. Příbramský trenér Pavel Tobiáš postavil totožnou základní sestavu jako v Olomouci.

Už ve 4. minutě zatáhl na levém křídle míč David Štípek a přesný centr posadil Janu Rezkovi. Rychlý brejk byl ideálně zakončen první brankou zápasu - 1:0. Grigar o pár minut později pokazil Romanu Bednářovi radost při krásné střele z nitra pokutového území.

Příbramský útočník měl slibnou hlavičku ve 22. minutě, ale na vzdálenější tyč neposlal míč přesně. Chuť si však spravil v závěru první půle. Stržení na zem ve vápně rezultovalo v možnost kopat penaltu. Exekuce se ujal Tomáš Pilík a zaskočil všechny na stadiónu. Míč z puntíku pouze rozehrál a přibíhající Roman Bednář uklidil míč do branky - 2:0. Kuriózní moment pobavil všechny.

Příbram si mohla ve druhé půli pohlídat dvoubrankový náskok. Místo toho přišlo tragických patnáct minut a vedení bylo pryč. Ve 47. minutě chyboval Krameš, když otálel s odkopem v pozici posledního hráče a ještě vloni "Příbramák" Fillo si počínal sám před Alešem Hruškou chytře. Vybíhajícího brankáře Příbrami přehodil a snížil na 2:1.
Ještě hůř bylo v 59. minutě. Vondrášek se prohnal do vápna kolem Matěje Končala, byl stažen na zem a u Litavky jsme viděli už druhý pokutový kop v zápase. Ten kopl Fillo přesně a vyrovnal na 2:2. A Fillo měl za moment další šanci, kterou naštěstí poslal nad branku.

V 70. minutě přišla v druhém utkání po sobě velká chvíle Josefa Hnaníčka. Přesný pas od Matěje Končala si našel na zadní tyči a ač tísněn dvěma stopery trknul míč do sítě přesně. Energon Aréna vybuchla nadšením - 3:2.

Teplice se snažily tlačit před Hruškovu branku, naštěstí nepřicházelo žádné výrazné drama. Naopak jsme viděli ještě zajímavou akci Tomáše Pilíka, který poslal na Grigara štípavou ránu z dvaceti metrů. Tři body zůstaly doma a náš tým se v neúplné tabulce po třetím kole posunul se šesti body na první místo tabulky.

Příbram – Teplice: 3:2

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1.FK Příbram
autor: red








Další články

Auto u Chrástu vylétlo ze silnice a několikrát se převrátilo přes střechu Auto u Chrástu vylétlo ze silnice a několikrát se převrátilo přes střechu Hasiči, policisté i záchranáři zasahovali v pondělí odpoledne u vážně vyhlížející … FOTOGALERIE Příbramská stopa v kauze dezinfekce stadionů. Obžalovaný Jan Starka odmítá vinu Příbramská stopa v kauze dezinfekce stadionů. Obžalovaný Jan Starka odmítá vinu U soudu se znovu řeší zakázka na dezinfekci fotbalových stadionů za téměř 10 milionů … AKTUALIZOVÁNO Pedagogové zamíří na Svatou Horu. Pouť jim nabídne nejen inspiraci Pedagogové zamíří na Svatou Horu. Pouť jim nabídne nejen inspiraci V sobotu 16. května se na Svaté Hoře uskuteční Pouť pedagogů. Toto setkání je určeno … AKTUÁLNĚ Středeční ráno bude nejstudenější, může i mrznout Středeční ráno bude nejstudenější, může i mrznout Ačkoliv se ke konci prodlouženého víkendu den po dni oteplovalo, tohle příjemné počasí … POČASÍ Konec volnosti pro dodávky? EU zavádí povinné tachografy Konec volnosti pro dodávky? EU zavádí povinné tachografy Od 1. července 2026 začne v celé Evropské unii platit nová povinnost pro část dodávek. … DOPRAVA Uštknutí zmijí: jak správně reagovat a co nedělat Uštknutí zmijí: jak správně reagovat a co nedělat Teplé počasí láká do přírody, kde může dojít i ke kontaktu s hady. Odborníci … Fenomén LOOKSMAXXING: Děsivý trend nutí mladíky k domácímu lámání kostí! Fenomén LOOKSMAXXING: Děsivý trend nutí mladíky k domácímu lámání kostí! Zatímco dříve byla péče o vzhled doménou žen, dnes se do centra pozornosti dostávají … LIFESTYLE Hornické slavnosti do Příbrami přivezou hvězdy: Lenny, Pokáč, Prokop i Mňága a Žďorp Hornické slavnosti do Příbrami přivezou hvězdy: Lenny, Pokáč, Prokop i Mňága a Žďorp Příbram v červnu pořádá největší kulturní akcí roku. Na hornické slavnosti dorazí … NEPŘEHLÉDNĚTE V Anenské ulici zasahují hasiči. Hoří několik garáží V Anenské ulici zasahují hasiči. Hoří několik garáží Několik hasičských jednotek zasahuje v Příbrami v Anenské ulici. V neděli 10. května … AKTUALIZOVÁNO
Jaro v plném proudu: Příroda kvete, ale alergici trpí. Příbram hlásí vysokou pylovou zátěž Jaro v plném proudu: Příroda kvete, ale alergici trpí. Příbram hlásí vysokou pylovou zátěž Příroda je stále plná květů. Dokvétají některé ovocné strom, louky se plní barvami a … PŘÍRODA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz