1. 7. svátek má Jaroslava




Příbram otevře venkovní bazén v pátek 16. června

30. května 2023   (08:27)
Příbram otevře venkovní bazén v pátek 16. června
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Vstupné do areálu zůstává stejné jako v minulých letech.


Příbram otevře v pátek 16. června venkovní bazén. Do začátku letních prázdnin bude otevřeno ve všední dny od 13 do 19 hodin a o víkendech od 11 do 19 hodin. Vzhledem k uzavření akvaparku bude od července otevírací doba prodloužena.

Vstupné do areálu zůstává stejné jako v minulých letech. Celodenní stojí pro dospělou osobu 60 Kč, dítě do 15 let 40 Kč, senioři a studenti zaplatí 50 Kč. Rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti do 15 let) stojí 150 Kč, děti do 3 let mají vstup do areálu zdarma.
Na své návštěvníky čekají také dvě beach volejbalová hřiště přímo v areálu venkovního bazénu. Vstup na hřiště je povolen pouze s platnou vstupenkou do venkovního areálu a po zaplacení pronájmu hřiště. Vstupné do areálu venkovního bazénu je v případě hry beach volejbalu sníženo na 30 Kč za osobu a pronájem hřiště stojí 200 Kč na hodinu. Síť je v ceně pronájmu, za 20 Kč si lze zapůjčit míč.
Kromě 50 m dlouhého bazénu a zmiňovaných beach volejbalových hřišť nabízí „venkáč“ také dětský bazének, dětské hřiště, občerstvení a rozlehlé travnaté plochy lemované vzrostlými stromy. Venkovní bazén je tak skvělým místem k odpočinku, sportu i zábavě.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Meteorologové změnili výstrahy před počasím. Od července budou přesnější a zaměří se na skutečné dopady Meteorologové změnili výstrahy před počasím. Od července budou přesnější a zaměří se na skutečné dopady Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) spustil od 1. července inovovaný systém výstrah … AKTUÁLNĚ Letní odstávka teplé vody v Příbrami. Kdy přesně nebude z kohoutků téct teplá? Letní odstávka teplé vody v Příbrami. Kdy přesně nebude z kohoutků téct teplá? Energo Příbram oznámilo termín letošní pravidelné letní odstávky centrálního zdroje … AKTUÁLNĚ Vážná nehoda v Březnici: Chodec zakopl na chodníku a padl hlavou na projíždějící autobus, na hřišti přistál vrtulník Vážná nehoda v Březnici: Chodec zakopl na chodníku a padl hlavou na projíždějící autobus, na hřišti přistál vrtulník K nešťastné dopravní nehodě došlo v úterý v podvečer na náměstí v Březnici na … AKTUALIZOVÁNO Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky. Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky. Švédsko dlouhodobě patří mezi země, které berou duševní zdraví vážně. Nejen v … LIFESTYLE Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu Středočeští silničáři posouvají některé práce na večerní a noční dobu. Konkrétně jde … AKTUÁLNĚ Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět Na Slapské přehradě pokračuje generální oprava mostu a silnice na hrázi, která začala … AKTUÁLNĚ Prázdniny mohou skončit tragédií. Policie připomíná, jak ochránit děti před nejčastějšími úrazy Prázdniny mohou skončit tragédií. Policie připomíná, jak ochránit děti před nejčastějšími úrazy Letní prázdniny jsou pro děti obdobím her, výletů a dobrodružství. Právě během nich … AKTUÁLNĚ Chystáte se s chlupáčem za hranice? Takhle zvládnete přípravu bez stresu Chystáte se s chlupáčem za hranice? Takhle zvládnete přípravu bez stresu Léto je obdobím dovolených a mnoho lidí si odpočinek neumí představit bez svého … NEPŘEHLÉDNĚTE PID se propojí s Jihočeským krajem. S jízdenkou nově dojedete i na Orlík nad Vltavou PID se propojí s Jihočeským krajem. S jízdenkou nově dojedete i na Orlík nad Vltavou Cestující veřejnou dopravou ve středních Čechách čeká od středy 1. července několik … AKTUÁLNĚ
Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí pro řidiče na Příbramsku pokračuje dalším zásahem záchranných složek. Na … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz