21. 9. svátek má Matouš

Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka

2. července 2021   (16:06)
Dalších 6 fotografií v galeriiPříbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

První návštěvníky přivítá na konci července.


Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka, otevřen by měl být na konci července. Doplní psí výběh, který už funguje v lesoparku Litavka, řekla pribram.cz místostarostka Zorka Brožíková (ANO).

Psí park je oplocené území, na němž mohou psi volně pobíhat. Jeho součástí jsou i agility prvky pro trénink zvířat. "Dokončujeme oplocení včetně podhrabových desek a již montujeme první agility. Doufám, že od konce července už by psí park v této lokalitě mohl fungovat," uvedla Brožíková.
Psi zde budou mít atrakce jako například kladinu, houpačku, šikmou plochu, skokové překážky nebo slalom. „Páníčci si budou moci posedět na lavičkách a nechat své pejsky volně pobíhat, nebo s nimi budou moci nacvičovat zdolávání překážek, a to vše v souladu s provozním řádem,“ řekla místostarostka.
Výstavba psího parku poblíž Nového rybníka byla v minulosti navržena v rámci takzvaného participativního rozpočtu, o němž hlasuje veřejnost. Projekt nezískal dostatečnou podporu, radnice se jím však inspirovala.

Příbram už dříve vybudovala psí výběh u Litavky. Podle Brožíkové slouží majitelům psů, kteří se vydají na delší procházku, zatímco psí park u skateparku budou mít lidé blíž.
Výstavba psího parku poblíž Nového rybníka …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka


Fotogalerie

Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka () Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka (1) Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka (2) Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka (3) Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka (4) Příbram dokončuje výstavbu psího parku naproti skateparku u Nového rybníka (5)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Na začátku listopadu tohoto roku uplyne právě sto sedmdesát let od zahájení vyučování … Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď počasí. Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Během Myslivecko-rybářské slavnosti v Rožmitále pod Třemšínem koupíte živé ryby nebo … Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Město Příbram schválilo odprodej pozemků, které pekárna ke svému záměru … Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Příbramská firma Wheelabrator Czech (dříve DISA) dosahuje v současnosti vrcholu svého … Komerční sdělení Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie Příbram zároveň stále vybírá ve veřejné anketě nové logo a v plánu … Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Máme zde minimálně dvě sídliště ze starší doby železné neboli z doby halštatské, což … Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Spolu s Adélou Kándlovou provede aktuální výstavou Na kole ředitel Galerie Františka … V Příbrami byla zahájena topná sezona V Příbrami byla zahájena topná sezona Příbramská teplárna zásobuje více než deset tisíc domácností teplem rozváděným po 18 …
Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Na podzim odborníci doporučují spojit přeočkování proti covidu-19 s očkováním proti …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz