9. 8. svátek má Roman




Příbram bez vyloučeného Zápotočného prohrála 1:3

8. března 2015   (11:21)
Příbram bez vyloučeného Zápotočného prohrála 1:3
foto: pribram.cz

Příbram sice dokázala na půdě Bohemians 1905 zlomit zásluhou Bednáře dlouho trvající střelecké trápení, ale po vyloučení Zápotočného v 50. minutě nedokázala domácím dlouho vzdorovat a prohrála 3:1.



Domácí začali velmi aktivně a už v desáté minutě se hodně zapotil brankář Boháč, když musel nad branku vytáhnout dobře umístěný pokus Jarolíma. Příbramská obrana si první varování k srdci příliš nevzala a za dvě minuty inkasovala. Po závaru v pokutovém území přetlačil Škerle Hájovského a z blízka rozvlnil síť za Boháčem.

Příbramskému týmu se příliš nedařil přechod do ofenzivy a tak první vážnější akce přišla až po více jak půl hodině hry. Zeman vybídl Bednáře a ten krásným obloučkem vyrovnal. Pro Příbram to byla vůbec první branka na půdě Bohemians v její prvoligové historii. Do konce poločasu mohl vedení na hostující stranu strhnout Tomáš Pilík, ale z trestného kopu trefil pouze tyč za ohlížejícím se Zlámalem.

Rozhodující situace zápasu přišla krátce po začátku druhého poločasu. Při rychlém útoku Bohemians fauloval v pokutovém území Zápotočný a uviděl červenou kartu.

K nařízené penaltě se postavil Jarolím a i jeho druhý souboj s Boháčem dopadl lépe pro našeho brankáře, který jeho pokus bravurně zneškodnil. Oslabená příbramská defenziva se následně dostal pod obrovský tlak a jen s velkou námahou zabránila domácím ve skórování.

Příbram následně v oslabení velmi dobře bránila a nepouštěla soupeře do vázanějšího ohrožení svojí branky. Až v 73. minutě se na lajně uvolnil Mosquera, našel na vápně Jindřiška a ten trefil přesně k tyči - 2:1. Třetí branka do příbramské sítě přišla o deset minut později, kdy se ze stejného místa jako Jindřišek prosadil útočník Mikuš.

Příbram tak nenavázala a dobrý výkon proti Mladé Boleslavi a odvezla si z Prahy porážku 3:1.

Bohemians Praha 1905 – 1.FK Příbram 3:1

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1. FK
autor: 1. FK Příbram








Další články

Kdo nám to tu bere domov? V Nepomuku zvítězila čistá, odporná bezohlednost Kdo nám to tu bere domov? V Nepomuku zvítězila čistá, odporná bezohlednost Úmyslné znečištění požární nádrže v obci Nepomuk u Rožmitálu pod Třemšínem ropnými … BLESKOVÁ ZPRÁVA Perseidy 2026: největší hvězdná show roku, známá jako Slzy svatého Vavřince Perseidy 2026: největší hvězdná show roku, známá jako Slzy svatého Vavřince Každé léto se na noční obloze odehrává úchvatná podívaná, kterou známe jako Perseidy. … ZAJÍMAVOSTI Kamery na těle, virtuální realita i nové vybavení. Kraj investuje miliony do středočeské policie Kamery na těle, virtuální realita i nové vybavení. Kraj investuje miliony do středočeské policie Kraj přispěje středočeským policistům na minikamery, na speciální komoru na … AKTUÁLNĚ Důchody 2027: komu přijde dopis, kolik stát přidá a proč se řeší dvojnásobek Důchody 2027: komu přijde dopis, kolik stát přidá a proč se řeší dvojnásobek ČSSZ vydala nové instrukce k tomu, jak budou důchodci dostávat valorizační oznámení … AKTUÁLNĚ První Příbramský Pride přinese pochod, debaty i hudbu První Příbramský Pride přinese pochod, debaty i hudbu V sobotu 15. srpna se uskuteční vůbec první Příbramský Pride. Jednodenní komunitní … Automat nás „uspává“? Nové studie ukazují, že manuál zapojuje mozek víc, než jsme si mysleli Automat nás „uspává“? Nové studie ukazují, že manuál zapojuje mozek víc, než jsme si mysleli Manuál je práce. Automat je pohodlí. A podle nové studie z roku 2026 se ten rozdíl … ZAJÍMAVOSTI Vyrazte na borůvky. Doma si upečte voňavý koláč podle rodinného receptu Vyrazte na borůvky. Doma si upečte voňavý koláč podle rodinného receptu Sběr lesních plodů a borůvek prospívá nejen peněžence, ale také zdraví. A až se … NEPŘEHLÉDNĚTE Středočeský kraj plánuje nasadit téměř 50 elektrobusů Středočeský kraj plánuje nasadit téměř 50 elektrobusů Na vybraných autobusových linkách ve středních Čechách by mělo v letech 2028 až 2030 … DOPRAVA Příbram ovládnou překážky! Obstacle Race 3.3 míří na rekordní účast a propojí Nový rybník se Svatou Horou Příbram ovládnou překážky! Obstacle Race 3.3 míří na rekordní účast a propojí Nový rybník se Svatou Horou Před koncem září se Příbram stane dějištěm jedné z největších sportovních akcí … SPORT
Už jste byli „V Prdeli“? Brdské rozcestí u Bártova dubu má své lidové jméno — a teď i vlastní cedulku Už jste byli „V Prdeli“? Brdské rozcestí u Bártova dubu má své lidové jméno — a teď i vlastní cedulku V brdských lesích existují místa, která mají oficiální názvy, a pak ta druhá — lidová, … POZNÁVÁME BRDY
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz