8. 4. svátek má Ema




Při charitativním běhu za nemocnici se vybralo 23 tisíc korun

1. února 2021   (19:15)
Při charitativním běhu za nemocnici se vybralo 23 tisíc korun
foto: Pečenka

Někteří podporovatelé se k běhu přihlásili i vícekrát.


Sportovní klub sparta Luhy zorganizoval ke konci minulého roku virtuální běh na podporu příbramské nemocnice. Při tom se vybralo celkem 23 tisíc. Charitativní běh spočíval ve vyplnění registrace a zaplacení poplatku v minimální výši 150 Kč. Poté stačilo uběhnout 5 kilometrů a svůj výkon sdílet s ostatními alespoň skrze sociální sítě. Někteří účastníci se do běhu přihlásili i několikrát.

Peníze budou použity na rozšíření relaxační zóny, která byla v loňském roce otevřena v blízkosti pavilonu I. Pro zástupce klubu Sparta Luhy se nejednalo o první charitativní akci a určitě ne ani o poslední.
„Já to opakuji prakticky pořád, ale vždy mám radost, když si někdo zdravý a mladý vzpomene na ty starší a nemocné. Tento charitativní běh přinesl naší nemocnici prostředky pro zlepšení jejího prostředí, ale především se podílel na tom, že 113 lidí šlo sportovat, což je to nejlepší, co můžeme pro své zdraví udělat,“ poděkoval zástupcům klubu Sparta Luhy ředitel nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jakub Pečenka
autor: Jakub Pečenka








Další články

Policisté i tento týden budou sledovat rychlostní limity. Kde se s nimi můžete potkat? Policisté i tento týden budou sledovat rychlostní limity. Kde se s nimi můžete potkat? Policisté na Příbramsku v dubnu zesílí dohled nad bezpečností silničního provozu. … DOPRAVA Krutost ukrytá za zdmi tvrze. Pičín zve na přednášku o Kateřině Bechyňové Krutost ukrytá za zdmi tvrze. Pičín zve na přednášku o Kateřině Bechyňové Ve čtvrtek 9. dubna od 17 hodin se v sále restaurace v Pičíně uskuteční beseda s … HISTORIE Páté Bohutínské pstruhobraní se blíží. Rybářský závod nabídne soutěž, ryby i zábavu pro děti Páté Bohutínské pstruhobraní se blíží. Rybářský závod nabídne soutěž, ryby i zábavu pro děti Místní organizace Českého rybářského svazu Bohutín společně s obcí Bohutín připravuje … NEPŘEHLÉDNĚTE V Chrástu hoří skládka, hasiči berou vodu z Březnice V Chrástu hoří skládka, hasiči berou vodu z Březnice V úterý dopoledne se sjelo několik hasičských jednotek do Chrástu u Březnice. Hoří tam … VIDEO Vážná nehoda motorkáře si vyžádala pomoc letecké záchranné služby Vážná nehoda motorkáře si vyžádala pomoc letecké záchranné služby Nehoda motorkáře v úterý 7. dubna ráno u Hluboše zastavila provoz na silnici II/118. … AKTUÁLNĚ ŘSD zahajuje stavební sezonu. Příbram letos velké změny nečekají ŘSD zahajuje stavební sezonu. Příbram letos velké změny nečekají Ředitelství silnic a dálnic zahajuje v dubnu rozsáhlou stavební sezonu. V Česku se … DOPRAVA Baník žije! Příbram si po skvělém výkonu vynutila pátý zápas doma Baník žije! Příbram si po skvělém výkonu vynutila pátý zápas doma Dva noční ohňostroje pod okny hotelu v Prostějově měly Příbram rozhodit. Místo toho … SPORT Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Případ, který nejednou rozvířil dění na Příbramsku, má další pokračování. O jízdě … AKTUÁLNĚ Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Velikonoční víkend v Rožmitále pod Třemšínem doslova ožil vodáckou tradicí. V sobotu … FOTOGALERIE
Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Místa na letních táborech ve Středočeském kraji se postupně zaplňují, některé …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz