29. 9. svátek má Michal

PŘEVZETÍ SPOLEČNOSTI AUTO MASARIK skupinou DRUPOL

PR
11. prosince 2020   (06:00)
PŘEVZETÍ SPOLEČNOSTI AUTO MASARIK skupinou DRUPOL

Na začátku listopadu došlo k významné změně v síti autorizovaných prodejců a opravců ŠKODA AUTO ve Středočeském kraji. Od 1.11. 2020 převzalo výrobní družstvo DRUPOL 100% obchodní podíl ve společnosti AUTO MASARIK s.r.o. v Berouně.


Od 1. ledna 2021 budou veškeré obchodní aktivity sloučeny se společností DRUPOL autodružstvo, která se ve skupině zabývá prodejem a servisem vozidel ŠKODA. Již mnoho desetiletí nabízí své služby motoristům v autosalonech a servisech v Příbrami a ve Zdicích. Vzhledem k blízkosti Zdic a Berouna dojde i k novému uspořádání nabízených služeb.

„Specializací služeb na jednotlivých provozovnách chceme dosáhnout zvýšení jejich kvality pro všechny stávající i budoucí zákazníky, vč. jejich dostupnosti. Sloučením některých z nich samozřejmě cílíme i na dosažení ekonomických přínosů v rámci obou provozoven“ říká k fúzi generální ředitel skupiny DRUPOL Martin Špryňar.

Provozovna Zdice bude předělána na centrum ojetých vozů ŠKODA Plus s vlastním salonem pro vystavení ověřených vozů a zároveň se stane centrem likvidace pojistných událostí a oprav vozidel po nehodách. Prodej nových vozů bude sloučen do provozovny v Berouně, která svým umístěním v centru města skýtá lepší dostupnost pro zákazníky. Servis osobních vozidel bude i nadále probíhat na obou provozovnách.
 
Od 1. ledna 2021 budou veškeré obchodní …
DRUPOL, výrobní družstvo bylo založeno v červnu roku 1935. Dlouhodobě se zabývá sériovou kovovýrobou ve výrobním areálu v Městci Králové, se zaměřením na automotive, kdy některé výrobky jdou i do nových vozů ŠKODA, ale i pro jiné sektory, jako jsou kovové komponenty pro výrobu zahradní techniky, nebo stavební či zdravotnický sektor. V roce 2015 obnovilo výrobu ikonické lampičky DRUPOL č. 21616 viz www.talampa.cz Na počátku roku 2020 došlo k přechodu na holdingové uspořádání, kdy aktivity v oblasti oprávarenství a prodeje vozů ŠKODA převzala společnost DRUPOL autodružstvo.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
autor: PR
Další články

Král: Nová cyklotrasa opět ukazuje, že radnice má v oblibě polovičatá řešení Král: Nová cyklotrasa opět ukazuje, že radnice má v oblibě polovičatá řešení Zastupitel města Příbrami Vladimír Král (Šance pro Příbram) reaguje na nově vznikající … Kvůli ptačí chřipce muselo být letos utraceno přes čtvrt milionu ptáků Kvůli ptačí chřipce muselo být letos utraceno přes čtvrt milionu ptáků Ptačí chřipka se nyní vyskytla v obci Trhové Dušníky. V okolí ohniska se vytyčí … Po čtyřech měsících se v ČR znovu objevila ptačí chřipka, je na Příbramsku Po čtyřech měsících se v ČR znovu objevila ptačí chřipka, je na Příbramsku Ohnisko je v malochovu v obci Trhové Dušníky. V Rožmitále se konala Myslivecko-rybářská slavnost spojená s výlovem Sadoňského rybníka V Rožmitále se konala Myslivecko-rybářská slavnost spojená s výlovem Sadoňského rybníka V Rožmitále pod Třemšínem se konal v sobotu 25. září další ročník Myslivecko-rybářské … Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína V kalendáři na svátek Václava připadá Den české státnosti. Proč se vůbec slaví a jaké … Jak bude v příštích týdnech? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Jak bude v příštích týdnech? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Nejchladnější byl v tomto období rok 1972, kdy průměr klesl na šest stupňů. Naopak v … ŘSD ve středu zahájí opravu silnice I/18 v úseku Líchovy - Břekova Lhota ŘSD ve středu zahájí opravu silnice I/18 v úseku Líchovy - Břekova Lhota Provoz bude řízený kyvadlově. K pocitu bezpečí se můžete vyjádřit v dotazníkovém šetření K pocitu bezpečí se můžete vyjádřit v dotazníkovém šetření Čas na vyplnění a odevzdání dotazníku je do 31. října 2021. Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční v pátek 8. října a v sobotu 9. října.
Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní Zcela nejpřirozenějším lidským pohybem je chůze. Aniž bychom o tom přemýšleli, …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz