Předvolební kampaň už brzy skončí, podle mnohých byla doposud nejagresivnější
6. října 2014 (15:52)
Prořezané plachty, posprejované billboardy, převrácené stojany a desítky negativních a agresivních komentářů v médiích i na sociálních sítích. To je výčet jen některých negativních jevů, které se vyskytly během letošní předvolební kampaně. Ta už pomalu končí, protože již v pátek se otevřou volební místnosti pro letošní komunální volby.
Do těch letos kandiduje 12 stran a politických uskupení. Nováčkem je hnutí ANO, jehož lídrem je známý příbramský podnikatel Jinřich Vařeka. Dalším novým subjektem je Šance pro Příbram, kterou reprezentuje Vladimír Král. Nové složení příbramského zastupitelstva by mělo být známo již během víkendu.
Do těch letos kandiduje 12 stran a politických uskupení. Nováčkem je hnutí ANO, jehož lídrem je známý příbramský podnikatel Jinřich Vařeka. Dalším novým subjektem je Šance pro Příbram, kterou reprezentuje Vladimír Král. Nové složení příbramského zastupitelstva by mělo být známo již během víkendu.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim
Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,99 Kč do 44,40 Kč …
DOPRAVA
Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války
Hluboko v brdských lesích se ukrývá místo, které bylo kdysi jedním z nejstřeženějších …
TIP NA VÝLET
Rožmitál investuje do oprav chodníků, silnic i bezpečnosti ve městě
Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v jarních investicích do oprav chodníků, …
Příbram čeká víkendový nářez: Svatohorský Downtown slaví 10 let. Dorazí vítěz Asia Express i rapové legendy PSH
Historické centrum Příbram už tuto sobotu ovládne adrenalin, hluk kol, skoky mezi zdmi …
SPORT
Drama kolem výborů, krácená dotace pro HC Příbram a dotaz na „náhubkový“ řád. Zastupitelstvo tentokrát jelo rychle, ale bylo o čem mluvit
Ve středu 20. května se příbramští zastupitelé sešli na dalším jednání. A i když šlo o …
POLITIKA
Kultura, která spojuje celý region: Březnicko čeká rok s loutkami
Malí i velcí diváci, milovníci pohádek, loutek a kouzelných příběhů – zbystřete. Od …
KULTURA
Licenční komise FAČR neudělila v první instanci licenci čtyřem klubům. Mezi nimi je i FK Příbram
Licenční komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) v první fázi licenčního řízení …
SPORT
Lesem v Brdech občas otřese exploze. Pyrotechnici tam likvidují ostrou munici
Exploze občas vyleká obyvatele pod brdskými hřebeny a pochopitelně i turisty, co se …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nová karta otevírá jeskyně, glamping i zážitky v Brdech a Podbrdsku za výhodnější ceny
Výlet, kde dopoledne zmizíte v temnotě Koněpruských jeskyní, odpoledne se vezete na …
ZAJÍMAVOSTI





