5. 6. svátek má Dobroslav




Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump

FOTOGALERIE
28. června 2016   (11:20)
Dalších 12 fotografií v galeriiPředstavujeme nejlepší skokany letošního High Jump
foto: High jump

Portál pribram.cz je hlavním mediálním partnerem akce.



V termínu 5. a 6. srpna se v lomu v Hřiměždicích u Příbrami uskuteční již sedmnáctý ročník cliffdivingových závodů Desperados High Jump. Závodníci a závodníce se v žulovém lomu vrhají do vody z výšky až třiceti metrů. Na High Jumpu se pravidelně představují přední světoví skokané a stejně tomu tak bude i letos. Zde je pět nejzásadnějších jmen.

Michal Navrátil
Michal Navrátil je bezkonkurenční českou skokanskou špičkou. Svou skokanskou kariéru začal před mnoha lety právě na hřiměždickém závodě High Jump. Od té doby jeho hvězda na skokanském nebi jenom stoupala. V současné době je Michal součástí top 10 nejlepších skokanů světa. Je pravidelným účastníkem nejprestižnějších závodů Red Bull Cliffdiving Serie, kde se umísťuje na předních příčkách. Na loňském mistrovství světa Michal Navrátil obsadil pěkné osmé místě. Jeho skokanský styl je nezaměnitelný, je to showman a tak se v Hřiměždicích dají očekávat velké věci.

Laso Schaller
Švýcar Laso Shaller je pravidelným účastníkem Desperados High Jump. Letos poprvé sympaťák Laso přijede do Hřiměždic jako držitel světového rekordu ve výšce skoku do vody. Nedávno totiž skočil do vody z výšky 59 metrů, což je ještě o několik metrů výše, než skok ze slavné šikmé věže v Pise. Laso během rekordu narazil na vodní hladinu v rychlosti přesahující stodvacet kilometrů za hodinu, nad čímž zůstává rozum stát. Na High Jumpu se mladý Švýcar představí v disciplíně skoku z 12 a 16 metrů. Pravidelně se také nenechává dlouho přemlouvat k exhibičním skokům z plošiny vysoké třicet metrů.

Odkaz na video s rekordem: https://youtu.be/j5uXL4w90yU

Andreas Hulliger
Andy Hulliger ovládl závod High Jump ve dvou minulých letech. Vrací se tedy zpět do Hřimeždic aby zkompletoval vítězný hattrick, což se zatím nikomu jinému nepodařilo. Tento reprezentant helvétského kříže je mistrem Evropy v cliffdivingu. Andy do svého repertoáru začleňuje ty nejtěžší skoky, které jsou pro diváky velmi atraktivní.

Jacqueline Valente
Dnešnímu high divingu se věnují také ženy. Své místo mají nejen v Red Bull Cliffdiving Serii, ale také na Desperados High Jump. Brazilská kráska Jacqueline Valente se pravidelně zúčastňuje prestižních světových závodů. Mimo sezónu se věnuje účinkování ve skokanské exhibiční show. Jacqueline bude na High Jumpu skákat závody z 12 a 16 metrů. Vzhledem ke své účasti na Red Bull Cliffdiving Serii se určitě představí i na skoku z plošiny ve výšce 20 metrů.

Aidan Heslop
Teprve čtrnáctiletý mladík z Anglie, Aidan Heslop je budoucností světového cliffdivingu. Je neuvěřitelné, jaké kousky tento několikanásobný juniorský mistr Anglie předvádí. Na minulém High Jumpu se pasoval do role miláčka publika, a to díky neohroženému stylu a velmi obtížným skokům, které bezchybně předváděl. Aidan získal obdiv těch nějvětších skokanů světa a o jeho jménu určitě ještě uslyšíme. Je skvělé, že takový talent přijede do České republiky.

Více informací na http://www.highjump.cz (#MyNejsmeFestival)

Fotogalerie

Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (1) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (2) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (3) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (4) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (5) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (6) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (7) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (8) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (9) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (10) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (11) Představujeme nejlepší skokany letošního High Jump (12)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: High jump
autor: High Jump








Další články

Některé byty se neprodají ani po půl roce. Proč? Některé byty se neprodají ani po půl roce. Proč? Ještě před pár lety stačilo vystavit byt na internet a během několika dnů byl prodaný. … PR ALKAFEST se vrací na Nový rybník. Příbram čeká den plný hudby, zábavy a setkávání bez bariér ALKAFEST se vrací na Nový rybník. Příbram čeká den plný hudby, zábavy a setkávání bez bariér Do areálu Nového rybníka v Příbrami míří v sobotu 6. června další ročník oblíbeného … KULTURA Tipy na víkend: Bleší a farmářské trhy, tradiční pouť i program pro sportovce Tipy na víkend: Bleší a farmářské trhy, tradiční pouť i program pro sportovce Tento víkend se bude v centru Příbrami konat hned několik trhů a jarmarků. Na … NEPŘEHLÉDNĚTE Tanky, výbuchy i premiéra CV90. Bahna 2026 promění Brdy v obří bojiště Tanky, výbuchy i premiéra CV90. Bahna 2026 promění Brdy v obří bojiště Už tuto sobotu 6. června se v Brdech u Strašic uskuteční Bahna 2026 – Den pozemního … AKTUÁLNĚ Obrazem: Starosedlský Hrádek oslavil 650 let velkolepým setkáním rodáků a bohatým programem Obrazem: Starosedlský Hrádek oslavil 650 let velkolepým setkáním rodáků a bohatým programem Starosedlský Hrádek na Příbramsku oslavil v sobotu 30. května významné jubileum 650 … ZAJÍMAVOSTI Sekat, nebo nese­kat? Příbram řeší, jak má vypadat městská zeleň. Lidé se přou o vysokou trávu u Nováku Sekat, nebo nese­kat? Příbram řeší, jak má vypadat městská zeleň. Lidé se přou o vysokou trávu u Nováku Vysoká tráva v městských parcích a na sídlištích — pro někoho nepořádek, pro jiného … ANKETA Chlapce na Příbramsku zabila elektřina, vylezl na stožár vysokého napětí Chlapce na Příbramsku zabila elektřina, vylezl na stožár vysokého napětí V obci Chotilsko ve čtvrtek večer zemřel nezletilý chlapec po zásahu elektrickým … AKTUÁLNĚ Tam, kde vznikala Rusalka. Vysoká u Příbramě okouzlila Antonína Dvořáka a okouzlí i vás Tam, kde vznikala Rusalka. Vysoká u Příbramě okouzlila Antonína Dvořáka a okouzlí i vás Vysoká u Příbramě láká nejen milovníky hudby, ale i návštěvníky, kteří chtějí poznat … TIP NA VÝLET Pozor za volantem! Podél silnic pracuje i těžká technika. Kvůli sovám někde sekání musí počkat Pozor za volantem! Podél silnic pracuje i těžká technika. Kvůli sovám někde sekání musí počkat Řidiči na Příbramsku i v dalších částech Středočeského kraje si v těchto dnech mohou … DOPRAVA
Ceny pohonných hmot v Příbrami spadly o koruny Ceny pohonných hmot v Příbrami spadly o koruny Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,90 Kč do 41,50 Kč … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz