15. 4. svátek má Anastázie




Předplatné pro rok 2018 do příbramského divadla už je nachystané

27. října 2017   (17:58)
Předplatné pro rok 2018 do příbramského divadla už je nachystané

Prodej předplatného zahájí Divadlo A. Dvořáka Příbram 1. listopadu 2017. Tentokrát můžete vybírat z jedenácti skupin v různých cenových kategoriích podle představení, které obsahují.



Pro následující rok jsme pro vás připravili nabídku titulů, která zahrnuje jak dramatizace oblíbených příběhů známých z knih i filmů, tak jedno z nejslavnějších českých klasických dramat. Dále i retro-muzikál, původně filmový, který dostane divadelní podobu a také jednu naprostou novinku – českou premiéru současné divadelní hry,“ říká Milan Schejbal, umělecký šéf a režisér příbramského divadla.

Zakoupením předplatného získáte mnoho výhod. Kromě výrazné slevy oproti cenám vstupenek ve volném prodeji je i to, že svoji permanentku můžete půjčit nebo darovat. V hledišti máte stálé místo, které si sami vyberete a v případě změny či zrušení představení budete vždy informováni. Předplatitelé mají zdarma i šatnu. Z jednotlivých kategorií můžete vybírat na webových stránkách divadla www.divadlopribram.eu nebo z brožurky, kterou seženete na všech našich prodejních místech. Kromě premiér jsou v nabídce skupiny seniorské, balíček na představení pro děti a generální zkoušky, ale i na hostující představení. Divadlo dále zajišťuje možnost dopravy z vesnic a měst v okolí Příbrami.

Těšíme se na Vás v hledištích obou scén, na setkání během všech vystoupení i na vaše reakce formou dopisů a e-mailů, které jsou pro nás vždy inspirující. Za projevenou přízeň vám všem jménem celého uměleckého souboru dekuji.“ říká Milan Schejbal. A ředitel Petr Bednář dodává: „Budu velmi rád, když i nadále budete mít své divadlo rádi a budeme se v něm často potkávat.“


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jitka Honischová
autor: ZP, foto: Divadlo A. Dvořáka








Další články

Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna obec. Příbramsko známe všichni. Ale známe ho opravdu? Spouštíme novou sérii krátkých … VIDEO V Příbrami začnou opravy březohorských ulic, zkomplikuje se parkování V Příbrami začnou opravy březohorských ulic, zkomplikuje se parkování Stavbaři budou v Příbrami od příštího pondělí opravovat Nádvoří Msgre. Korejse a … AKTUÁLNĚ Brdy očima dětí: CHKO vyhlásila velkou výtvarnou soutěž k desátému výročí Brdy očima dětí: CHKO vyhlásila velkou výtvarnou soutěž k desátému výročí Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, Správa CHKO Brdy, společně se spolkem … AKTUÁLNĚ Ve Středočeském kraji čeká výměna řidičáku přes 65 tisíc lidí. Vyřídit ji lze online během pár minut Ve Středočeském kraji čeká výměna řidičáku přes 65 tisíc lidí. Vyřídit ji lze online během pár minut Více než 65 tisíc řidičů ve Středočeském kraji si letos musí vyměnit řidičský průkaz. … NEPŘEHLÉDNĚTE Pes v rozpáleném autě, had v obýváku, bobr v přepadu. Příbramští hasiči řešili 31 zvířecích záchran Pes v rozpáleném autě, had v obýváku, bobr v přepadu. Příbramští hasiči řešili 31 zvířecích záchran Zvířata v nesnázích volají o pomoc stejně jako lidé – a hasiči jsou u toho. V … ZVÍŘATA Legendární pochod Praha–Prčice slaví 60 let a láká další tisíce poutníků Legendární pochod Praha–Prčice slaví 60 let a láká další tisíce poutníků Velký zájem o dálkový pochod Praha-Prčice, který nepolevuje ani po desítkách let, … AKTUÁLNĚ Speed Marathon už ve středu: Kde všude bude policie měřit rychlost? Speed Marathon už ve středu: Kde všude bude policie měřit rychlost? Už ve středu 15. dubna vypukne každoroční bezpečnostní akce policie Speed Marathon, … AKTUÁLNĚ Šok v žebříčku kvality života: Příbram dopadla hůř než Ústí Šok v žebříčku kvality života: Příbram dopadla hůř než Ústí Nový Index prosperity regionů 2026 ukázal, kde se v Česku žije nejlépe. Zatímco … NEPŘEHLÉDNĚTE Středočeští hygienici prověřili 203 školních jídelen, nedostatky zjistili v 60 Středočeští hygienici prověřili 203 školních jídelen, nedostatky zjistili v 60 Středočeští hygienici prověřili v letošním prvním čtvrtletí 203 školních jídelen a … NEPŘEHLÉDNĚTE
Přijďte zažít tmu v Brdech. Čeká vás večer plný hvězd i jedinečné atmosféry Přijďte zažít tmu v Brdech. Čeká vás večer plný hvězd i jedinečné atmosféry Milovníci noční oblohy i tichých zákoutí Brd by si měli do kalendáře zapsat sobotu 18. … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz